• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1952

 • kurucu

  KURUCU

  Halil Doğan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Sivas

 • telefon

  TELEFON

  0 346 226 28 28

Firma Hakkında

1952 yılında yük ve eşya taşımacılığıyla ulaşım sektörüne giriş yapan firma, 1962’den itibaren yolcu taşımacılığı hizmetine başlamıştır. Çeşitli isimler aldıktan sonra, 2010 yılında Öz Sivas Seyahat adıyla unvan değişikliğine gidilmiştir.

Öz Sivas Seyahat’i Niçin Tercih Etmelisiniz?

Öz Sivas Seyahat, Türkiye’nin çeşitli şehirlerine güvenli, rahat ve huzurlu yolcu taşımayı görev edinmiştir. Uluslararası normlara uyumlu şekilde çalışma prensibine sahip firma, yüzde yüz müşteri memnuniyetini birinci hedefi haline getirmiştir.  Modern ve tecrübeli hizmet kadrosuyla, ulusal ve uluslararası alanda yolcu taşımacılığı hizmeti gerçekleştirme gayretindedir.

Öz Sivas Seyahat Filosu

Filodaki otobüsler modern teknolojinin yüksek kalitede bir yolculuk deneyimi sunan imkanlarıyla donatılmıştır. 2+2 veya 2+1 düzenlenmiş koltuklar, Wi-Fi internet, uydudan televisyon ve radyo yayını, kişisel monitör, rahat ve geniş koltuklar, 220 volt priz, USB girişi, kulaklık, okuma lambası, emniyet kemeri, kişisel ve genel müzik yayını bu imkanların başlıcalarıdır.

Öz Sivas Seyahat’i Tercih Etmek İçin Birkaç Sebep

Sivas başta olmak üzere Türkiye’de bir çok güzergaha seferler düzenlenmektedir. Öz Sivas Avantaj Kartına sahip olarak, firmaya özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yolculukta belli aralıklarla sıcak (çay, kahve vb.) ve soğuk (gazlı içecek, meyve suyu vb.) içecek ile tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kek, bisküvi) servisi yapılır. Dinlenme tesislerinde alışveriş, WC, yeme/içme ihtiyaçlarınızı gidebileceğiniz molalar verilir. Ayrıca namaz vakitlerinde de mola verilmektedir. Yolculuğunuz boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı gidermeye yardımcı personel hizmeti sağlanmaktadır.

 

2+1 koltuk seçeneğiyle rahat yolculuk imkanına sahipsiniz. Seferler sırasında telefon kullanımı serbest olup, telefonunuzu açık tutabilirsiniz. Her koltukta kişisel monitörlerde televizyon yayın akışı, film, yol kamerası izleme, oyun oynama, müzik dinleme seçenekleri bulunur.  Genel ve özel müzik yayını mevcuttur. 220 volt prizle telefon, müzik çalar vb. cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. USB girişiyle kişisel belleğinizdeki filmleri izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Rotaları

Sivas başta olmak üzere, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Afyon, Antalya, Yozgat, Uşak, Tokat, Şanlıurfa, Sakarya, Osmaniye, Niğde, Hatay, Ordu, Gaziantep, Kahramanmaraş, İzmit, Kırşehir, Konya şehirlerine seferler düzenlenmektedir. Birçok şehre günde en az bir sefer bulunmaktadır.

Öz Sivas Seyahat Yolculuk Sonrası Servis Hizmeti

Öz Sivas Seyahat’in servis hizmeti verdiği güzergâhı peronlardaki yazıhanelerden veya şubelerden öğrenebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat Terminalleri

Öz Sivas Seyahat firmasının özel terminali bulunmamakta, firma hizmetlerini şehirlerarası otobüs garlarında ayrılmış peronlarda sunmaktadır. Ayrıca sefer düzenlediği şehirlerde de şubeleri yer almaktadır.

Rezervasyon ve online ucuz bilet satışı

Öz Sivas Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon seçeneklerine ulaşmanın yanında, seyahat saatleri öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve tüm satın alma işlemlerini online gerçekleştirmek mümkündür.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Öz Sivas Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

sedat 30.05.2019

öz sivas ile adanaya yolculuk yaptık hizmet gayet iyi araclarda iyi sadece biraz fiyatlar yüksek

asım 30.05.2019

öz sivas ile istanbulla yolculuk yaptık hiç begenmedim hizmet yok araclar eski gibiydi fiyat pahalı memnun kalmadım

Öz Sivas Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Öz Sivas Seyahat

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
50.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)