• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1971

 • kurucu

  KURUCU

  Hacı Mehmet Tekinşen

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kahramanmaraş

 • telefon

  TELEFON

  0 344 235 1010

Firma Hakkında

1971 yılında Hacı Mehmet Tekinşen tarafından Kahramanmaraş’ta kurulan Lüks Kahramanmaraş Turizm, yılların tecrübesi ve kurumsal yapısıyla günümüzde ülkemizin birçok noktasına seferler düzenlemektedir. Yolcularına konforlu ve kaliteli bir şekilde yıllardır hizmet veren firma kaliteli araçları ve güler yüzlü personeliyle dikkat çekmektedir. Kahramanmaraş’tan doğup ülkemize mal olmuş bir firma olan Lüks Kahramanmaraş Turizm yolcularına güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’nin birçok noktasına sefer düzenleyen Lüks Kahramanmaraş Turizm, rota sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Lüks Kahramanmaraş Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Kahramanmaraş merkezli olarak kurulup günümüzde Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Lüks Kahramanmaraş Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için birçok avantaj saymak mümkündür:

 • Yolcularının rahatı için teknolojik gelişime yatırım yapmaktan çekinmediğinden dolayı konforlu ve keyifli yolculuk yapabilirsiniz.
 • Firma müşteri memnuniyetini ticari çıkarlarından önce tuttuğundan, seyahatinizi yüksek memnuniyetle gerçekleştirebilirsiniz.
 • Personellerinin gerek seçimi gerekse de eğitimi konusunda hassas olan Lüks Kahramanmaraş Turizm’de her zaman ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde giderecek personel bulabilirsiniz.
 • Her zaman daha iyiyi hedefleyen yapısı sayesinde zaman içinde aldığınız hizmetteki kalitenin sürekli olarak arttığına bizzat şahit olabilirsiniz.

Lüks Kahramanmaraş Turizm’in Filosu

Lüks Kahramanmaraş Turizm lüks ve kaliteli araçlarıyla dikkati çekmektedir. Koltuk aralarının geniş olduğu, koltuk ekranları bulunan araçların tamamında Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı ile rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. Araç içi ikramlar ve güler yüzlü hizmet sayesinde yolculuğunuz son derece konforlu ve rahat geçebiliyor.

Lüks Kahramanmaraş Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisine ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerine devam eden Lüks Kahramanmaraş Turizm, bu peronlar vasıtasıyla Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine seferler gerçekleştirebilmektedir.

Lüks Kahramanmaraş Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının rahat etmesi amacıyla Lüks Kahramanmaraş Turizm teknolojik yeniliklere oldukça önem vermektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Lüks Kahramanmaraş Turizm bu sayede yolcularının dizi, film izleyerek ya da müzik dinleyerek keyifli bir şekilde yolculuk yapmasına olanak tanımaktadır. İsteyen yolcularına kulaklık hizmeti de sunan firma Wi-Fi üzerinden internet hizmeti sunarak yolcularının seyahat boyunca daha iyi vakit geçirmesini sağlıyor. Koltuk arası mesafelerin geniş olması da yolculuğun rahat geçmesini sağlayan bir başka etken.

Yolcularının dini hassasiyetlerine son derece önem veren Lüks Kahramanmaraş Turizm, mola vakitlerini namaz vakitlerine göre vererek yolcularının ibadetlerini rahat bir şekilde yapmasını sağlamaktadır.

Rezervasyon ve online satış

Lüks Kahramanmaraş Turizm  ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com üzerinden hızla ve güvenle ulaşmanız mümkündür. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon seçeneklerini ve sefer zamanlarını incelemekle birlikte,  tüm satın alma işlemlerini online gerçekleştirmek de çok kolay.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Kahramanmaraş Turizm Seferleri

Lüks Kahramanmaraş Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

YUSUF ERDOĞAN 31.05.2019

lüks k.maraş ile kayseriye gittim araclar iyi hizmet iyi fiyat da uygundu

Lüks Kahramanmaraş Turizm Firması İçin Yorum Yap


Lüks Kahramanmaraş Turizm

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)