• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1980

 • kurucu

  KURUCU

  Resul Kopuz

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 464 212 00 94

Firma Hakkında

Kurulduğu günden bu yana yaklaşık 30 sene geçen ve bu 30 senelik tecrübesinden edindiği kazanımlar ile yoluna başarıyla devam etmekte olan Sahil Seyahat Turizm, ülkemizin kalitelisiyle öne çıkan otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Sahil Seyahat Turizm, Rize merkezli olarak kurulmuş ve hizmet ağını sürekli olarak genişletmiş bir otobüs firmasıdır. İlk günden bugüne kadar, her geçen gün hizmet kalitesine kalite katmaktadır. Şirketin temel hedefi müşterilerine mutlu bir yolculuk sunmaktır. Alanında uzman personeller ile güler yüzlü hizmet anlayışını devam ettiren firma, %100 müşteri memnuniyeti için her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Temel amaçlardan birisi de %100 müşteri memnuniyetini her seyahatte sağlayabilmek ve Sahil Seyahat Turizm’i seçen yolculara mutlu, keyifli ve en önemlisi maksimum güvenli bir yolculuk deneyimi yaşatabilmektir.

Sahil Seyahat Turizm Neden Tercih Edilmelidir?

Hizmet kalitesiyle olduğu kadar, yolcularının güvenliğine gösterdiği özenle de öne çıkan Sahil Seyahat Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için birçok sebep var. İşte bunlardan bazıları:

 • Sahil Seyahat Turizm, işini layığıyla ve özenle yapmaya oldukça dikkat etmektedir.
 • Firma, sektörde uzun yıllardır bulunarak büyük tecrübe edinmiş ve bu tecrübeleri kazanıma dönüştürmüş bir firmadır.
 • Şirket yolcu güvenliğine üst düzey önem vermekte ve alanında en iyi şoförler ile çalışarak sağlanmak istenen emniyetli yolculuk deneyimine büyük katkıda bulunmaktadır.
 • Gitmek istediğiniz noktaya en hızlı, en güvenilir ve en mutlu olacağınız şekilde ulaşımınızı sağlamak, Sahil Seyahat Turizm için bir önceliktir.
 • Otobüslerin tümü son teknoloji özelliklere sahiptir ve sahip oldukları teknolojik donanımlar ile her türlü yolcu beklentisini karşılayabilmektedirler.
 • Firma her yolculukta %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamakta; değişim, dönüşüm ve çağa ayak uydurma hamlelerini bu yönde yapmaktadır.
 • Firma çalışanları işlerinde uzman, nitelikli ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Sahil Seyahat Turizm Terminalleri ve Şubeleri

Şirketin kendine ait otobüs terminalleri bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminallerinde firma için ayrılan bölümlerde yolcularına hizmet sunmaktadırlar. Terminallerde Sahil Seyahat Turizm adına bulunan yazıhanelerden veya direkt olarak Sahil Seyahat şubelerinden bilet alımı yapabilir, bilgi edinebilir veya yolculuk ve firma ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Sahil Seyahat Turizm Firma Filosunda Bulunan Otobüsler

Filoda bulunan araçlar, her türlü yolcu beklentisini karşılayacak donanımlara sahip otobüslerden oluşmaktadır. Sahil Seyahat Turizm filosu uzun süreli yolculuklar için ve en iyi hizmeti sunacak şekilde tasarlanmış otobüslerden oluşmaktadır. Konforlu ve rahat bir seyahat imkânı sunmaktadırlar. Otobüslerde kablosuz internet, koltuk arkası ekranlar ve film izleme imkânı bulunmaktadır. Ayrıca araç içi hava sirkülasyonu düzenli olarak sağlanmakta, yolcuların rahat ve sorunsuz bir yolculuk geçirmesi için her türlü özen gösterilmektedir. Sahil Seyahat Turizm filosunda bulunan otobüslerin özellikleri arasında; genel TV yayını, genel müzik yayını, kablosuz internet, koltuk arkası ekran, film izleme imkanı, kulaklık, okuma lambası, serbest cep telefonu kullanımı gibi hizmet ve imkanlar bulunmaktadır.

Bilet Satın Almak veya İptal Etmek Çok Kolay!

Sahil Seyahat Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Satın alınmış olunan biletlerin iptali için yolculuk saatinden en az 24 saat önce iptal işlemi yapılması gerekmektedir. Yolculuk saatine 24 saatten az kalan durumlarda bilet iptal prosedürü uygulanamamaktadır. Online olarak satın alınan biletlerin iptali, yine internet üzerinden online yapılabilmektedir. Bilet ayırtma, rezervasyon yaptırma gibi işlemlerinizi de aynı şekilde online olarak tamamlayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Sahil Seyahat Seferleri

Sahil Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

KADİR DEMİR 29.05.2019

SAHİL TURİZİN İLE YOLCULUK YAPTIK ARACLAR ESKİ HİZMET İYİ DEĞİL

Sahil Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Sahil Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)