• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1975

 • kurucu

  KURUCU

  Ahmet Nur

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Mersin

 • telefon

  TELEFON

  444 33 80

Firma Hakkında

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, 1975 yılında Mersin Akdeniz merkezli olarak Ahmet Nur tarafından kurulmuştur. Sektörde eski ve tecrübeli bir firma olan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, kurulduğu günden beri misafirlerine rahat ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunabilmek için çalışmalarına devam etmektedir. Sürekli gelişerek ve yenilenerek faaliyetlerini sürdüren firma, araçlarını teknolojik donanımlarla donatarak yolcularının seyahatlerini daha kaliteli hale getirmektedir. Gülnarlılar Mersin Nur Turizm güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanları sayesinde çok daha kaliteli bir hizmet almanızı sağlamaktadır. 

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Mersin merkezli olarak kurulmasına rağmen günümüzde ülkemizin çeşitli yerlerine seferler düzenleme başarısına ulaşan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler:

 • Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, teknolojik donanımları sayesinde yolculuğunuzun kalitesini artırmaktadır.
 • Firma, seyahat güvenliğine önem vererek gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Yolculuk boyunca çeşitli ve sık bir şekilde ikramlar sunulmaktadır.
 • Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, tüm personelinin seçimini ve eğitimini dikkatli bir şekilde gerçekleştiren firma bu sayede sizlere güler yüzlü ve bilgili personeller ile hizmet eder.
 • Sefer sayılarını sık şekilde planlayarak her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olur.

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’in Filosu

Yolculuk kalitesi için araçlarının teknolojik olarak iyi seviyede olmasına dikkat eden Gülnarlılar Mersin Nur Turizm tüm araçlarında kaliteli teknolojik donanımlara sahiptir. Tüm araçlarında televizyon, internet ve rahat koltuk gibi özelliklere sahip olan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm yolcularının seyahatlerini kaliteli bir şekilde geçirmesini sağlamaktadır.

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Mersin terminalinde 16 ve 17 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 43 numaralı peron, Tarsus terminalinde 16 numaralı peron, Aksaray terminalinde 1 numaralı peron, İstanbul terminalinde 1 ve 23 numaralı peronlar, Gebze terminalinde 23 numaralı peron ve Silifke terminalinde 6 numaralı peronları kullanmaktadır. Bu peronlar aracılığıyla Gülnarlılar Mersin Nur Turizm ülkemizin çeşitli noktalarına seferler düzenleyebilmektedir.

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarını yolcularının rahat bir şekilde seyahat edebileceği şekilde tasarlayan Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, tüm otobüslerinin teknolojik olarak da güncel tutmaktadır. Tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunduran firma, bu sayede yolculuğunuz esnasında canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize olanak tanıdığı gibi, radyo yayını ve kayıtlı müzikleri dinlemenize de imkan sunmaktadır. Ayrıca Gülnarlılar Mersin Nur Turizm seferlerinde yolculuğunuz süresince kullanabileceğiniz kulaklık da kullanımınıza sunulmaktadır. Ek olarak araçlarda yer alan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz süresince kitap, gazete, dergi gibi yayınlarınızı da okuyabilirsiniz. Yolcularının rahatına özen gösteren firma araçlarında geniş ve rahat koltukları tercih etmektedir.

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’in Şubeleri

Gülnarlılar Mersin Nur Turizm yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’in Mersin, Tarsus, Erdemli, Silifke, İzmir, Salihli, Afyon, İstanbul, Turgutlu Aksaray, Düzce, Ankara, Harem, Gebze ve Uşak’ta şubesi vardır. Sahip olduğu şubelerde güler yüzlü, bilgili ve başarılı çalışanlarla Gülnarlılar Mersin Nur Turizm yolcularına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Rezervasyon ve uygun bilet alma seçenekleri

hizlibilet.com aracılığıyla Gülnarlılar Mersin Nur Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine ulaşmanız ve sefer tarihlerini inceleyerek dilediğinizi seçmeniz mümkündür. Aynı şekilde hizlibilet.com ile farklı seferleri ve uçak ve otobüs bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, satın alma işlemlerinizi online olarak hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Mersin Nur Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

remzi 30.05.2019

mersin nur ile istanbul ile yolculuk yaptık gayet güzel bir yolculuk oldu sadece ikramlar azdı

Mersin Nur Turizm Firması İçin Yorum Yap


Mersin Nur Turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
100.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)