Günümüzde her geçen gün daha da artan iş yoğunluğu ve hayat telaşı içerisinde bazı önemli işlere zaman ayırmak gerçekten zor olabiliyor. Ne var ki gelişen teknoloji bu konuda farklı alternatiflerle insanların hayatına kolaylıklar sunuyor.

Teknolojinin kolaylıklarını ulaşım sektöründe siz müşterilerimizin kullanımına sunmak için işinde uzman olan hizlibilet.com ekibini bir araya getirerek firmamızı kurduk ve hizmetlerimizi sizlere daha kolay ulaştırmak için hizlibilet.com web sitesi ile Google Play ve App Store’da ulaşabileceğiniz uygulamamızı hazırladık.

Sizlere bol alternatif sunmak için birçok uçak otobüs ve feribot işletmeleri anlaştık ve seyahatinizi planlamanız için kolay ve ekonomik seçenekler sunacak bir sistem oluşturmaya özen gösterdik.

Şimdilik yurt içi seyahatleriniz için ülkemizin önde gelen hava yolu firmalarına ait biletleri karşılaştırarak almanızı sağlıyoruz fakat kısa süre içerisinde planlanan işbirlikleri ile hem yurt içi hem de yurt dışı bütün uçuşlarınız için tercih edeceğiniz tek firma olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Web sitemiz ya da uygulamamız üzerinden ülkemizdeki 100’e yakın otobüs firmasının biletlerini güvenle karşılaştırmalı olarak almanızı sağlıyoruz. Ayrıca seyahatinizi deniz yolu ile yapmak ya da en azından bir kısmında deniz yolunu kullanmak isteyebileceğinizi düşünerek feribot seferlerini de dijital platformumuzdan ulaşımınıza sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlere ulaşırken ekonomik olan seçenekleri sizler için öncelikli olarak sunuyoruz ve bunun yanında ödemelerinizi kredi kartlarına taksit şeklinde yapmanızı sağlayarak bütçenizi de düşünüyoruz.

Hizlibilet.com ekibinin müşteri temsilcilerini 7/24 ulaşabileceğiniz güler yüzlü ve çözüm odaklı arkadaşlarımızdan seçiyoruz ve her konuda yardım alabilmeniz için iletişim kanallarımızdan sizlere sınırsız destek sunuyoruz.

Web sitemiz üzerinden hava alanları ve otogarlara ait bilgileri sizlerle paylaşarak seyahat planlamalarınız için geliştirdiğimiz rotanızı kolaylıkla belirlemenizi sağlıyoruz.

hizlibilet.com ailesi olarak günümüz teknoloji şartlarının üzerinde bir hizmet sunmayı amaçlıyor ve siz müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Bu misyon dahilinde hedefimiz ülkemizde ve bölgemizde en büyük bilet sağlayıcılarından biri olmaktır. Bunun için gerekli altyapı çalışmaları ve ekibimizi büyütmek adına insan kaynakları çalışmalarımız her zaman devam edecektir. Firmamız teknolojinin tüm imkanlarını sizin seyahat hizmetlerine daha kolay ulaşabilmeniz için sizlere sunacaktır.