• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1998

 • kurucu

  KURUCU

  Midyat Seyyidoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Midyat

 • telefon

  TELEFON

  0482 462 60 55

Firma Hakkında

Mardin Midyat merkezli kurulan Midyat Seyyidoğlu Turizm, 20 yılı aşkın tecrübesi ile müşterilerine; ulaşım hizmetlerindeki mükemmeliyet çabası, yolcu ve yolcu yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile hizmet vermektedir. Midyat Seyyidoğlu,  öncü uygulamalarıyla Türkiye'deki diğer firmalara bir model oluşturmayı ve bunu yanı sıra dünya çapında da referans gösterilen kalitede ulaşım hizmeti veren kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Geniş Seyahat Rotası ve Yaygın Şube Ağı

Firmanın en çok sefer yaptığı şehirler arasında Hatay, Gaziantep, Ankara, Eskişehir, Adana, Şanlıurfa, Mersin, Diyarbakır, Kayseri, İskenderun, Antalya, İzmir, Konya, Osmaniye, Malatya, Ceyhan, Kızıltepe, Viranşehir gibi şehirler bulunmaktadır. Ayrıca Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, İskenderun, Adana, Mersin, Konya, Uşak, Afyonkarahisar, İzmir, Ankara, Düzce, İzmit, Adapazarı, Antalya, Eskişehir, Aksaray, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kayseri şehirleri ve ilçelerinde de şubeleri bulunan Midyat Seyyidoğlu Turizm, her geçen gün şube ve rota ağını genişleterek kalite seviyesini yükseltmektedir. Firma, şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra personel taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Midyat Seyyidoğlu Turizm otobüs bilet'leri, firmanın kendi şubeleri ya da çağrı merkezinden temin edilebilmektedir. Midyat Seyyidoğlu Turizm otobüs bileti alındıktan sonra bu biletin iptali ya da tarih değişikliği talebi için satış ofisine başvurulması ya da çağrı merkezi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Midyat Seyyidoğlu Turizm otobüs biletleri için hizlibilet.com sitesinde bulunan avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.  hizlibilet.com ucuz bilet seçenekleri kadar, özel kampanyalar ve bilgilendirme avantajlarıyla da müşterilerinin yanında olmaktadır. hizlibilet.com üzerinden sefer saatlerini inceleyebilir, rezervasyon ve bilet alımı gibi işlemlerinizi hızla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Midyat Seyyidoğlu ile Yolculuğunuz Kadar Keyifli Molalar

Midyat Seyyidoğlu Turizm seferleri esnasında en kaliteli dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Çiftlik Dinlenme Tesisleri,  Demireller Dinlenme Tesisleri, Park Bedesten Dinlenme Tesisleri, Sivrihisar Başkent Dinlenme Tesisi, STR Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri gibi özel ve kaliteli mekanlarda mola vererek, yolcularının kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır. Bu tesislerde yiyecek, içecek, alışveriş ve diğer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz her türlü imkan bulunmaktadır.

Güler Yüzlü Uzman Personeller ile Kaliteli Hizmet

Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli kaptanlar, kaptan yardımcıları ve müşteri temsilcileri yetiştirmeyi görevi bilen firma, seyahat kalitesinin yükselmesine katkıda bulunma amacıyla çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini önceliği olarak benimseyen Midyat Seyyidoğlu Turizm, otobüs bileti alan her kullanıcıyı bu memnuniyet ile misafir etme amacı gütmekte de ve misafirlerinin daha sonraki yolculuklarında yine Midyat Seyyidoğlu Turizm’i tercih etmek isteyecek şekilde ayrılmalarını sağlayacak kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Midyat Seyyidoğlu Farkıyla Konforlu Seyahat

Güvenilir bir ekibin yanı sıra, yapılacak yolculuk ve konforlu bir ulaşım için gerekli tüm diğer şartlar da firma tarafından incelikle düşünülmüştür. Araç içi ücretsiz ikramlar yolculuğunuzu daha da mutlu kılmaktadır. Rahat koltuklar ve bu koltuklara entegre edilmiş olan ekranlarda film izleme, müzik dinleme ve TV kanallarına ulaşma imkanı sunulmaktadır.

Otobüs içerisinde cep telefonu kullanımında herhangi bir kısıtlama uygulanmamaktadır. Cep telefonlarının şarj endişesini çözecek olan USB bağlantısı, koltuk arkalarındaki ekranlardan sağlanabilmekte olup, yine bu koltuk arkalarındaki ekranlar istediğiniz müziği dinleyebilmenize veya istediğiniz film veya diziyi izleyebilmenize imkan verecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca internet ve geniş ekran uygulaması da Midyat Seyyidoğlu Turizm otobüslerinin sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Firmanın bünyesinde yer alan otobüslerde kişiye özel klima yer almaktadır. Otobüs içlerinde kitap veya gazete gibi basılı yayınların gece yolculuklarında bile kolaylıkla ve diğer yolcular rahatsız olmadan okunabilmesi için okuma lambası da bulunmaktadır.

Midyat Seyyidoğlu otobüslerinin en önemli özellikleri arasında rahat koltuk uygulaması yer almaktadır. Ayrıca firmanın otobüslerinin bagajı oldukça geniş olup eşya taşıma konusunda aklınızda hiçbir endişe bırakmayacak özenli bir hizmet verilmektedir.

Otobüs Özellikleri

MIDYAT SEYITOGLU Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

hayati 30.05.2019

midyat seyyidoğlu ile mardine gittim araçlar gayet iyi ikramları pek iyi değildi fiyatları uygun

safak 30.05.2019

midyat seyyidoğlu ile yolculuk yaptım araçlar iyi değildi ve hizmetinin beğenmedim ikramları azı

MIDYAT SEYITOGLU Firması İçin Yorum Yap


MIDYAT SEYITOGLU

3.50 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
50.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)