• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1961

 • kurucu

  KURUCU

  Mustafa Çelik

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Niğde

 • telefon

  TELEFON

  0 312 444 00 37

Firma Hakkında

1961 yılında Mustafa Çelik tarafından Niğde merkezli olarak kurulan İnan Turizm, sektörün eski ve deneyimli firmaları arasında yer almaktadır. Sahip olduğu tecrübeyi müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışı ile birleştiren İnan Turizm, yolcularına kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi vadetmektedir. Yolcularının kaliteli bir seyahat geçirebilmesi için araçlarını çağın gereksinimlerine uygun donanımlarla tasarlayan İnan Turizm saygılı ve uzman personeli ile kaliteli bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır.

İnan Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Niğde merkezli olarak kurulmasına rağmen yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin çeşitli noktalarına hizmet vermeye başlayan İnan Turizm’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir.

 • İnsan değer veren ve yolcusuna misafiri gözüyle bakan İnan Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla hizmet vermektedir.
 • Otobüslerinin teknolojik donanımlarının oldukça kaliteli olmasına özen göstermektedir.
 • Müşterilerden gelen geri bildirimlere dikkat ederek hizmet verdiğinden her seferde daha iyi hizmetle karşılaşırsınız.
 • Güler yüzlü ve bilgili çalışanlar ile hizmet verir ve yolculuğunuzun problemsiz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.
 • Yolculukta gerekli güvenlik tedbirlerini alır ve zaman konusunda son derece hassas davranır.

İnan Turizm’in Filosu

Araçlarının teknolojik donanımlar noktasında üstün bir seviyede olmasına son derece önem veren İnan Turizm, tüm araçlarında sahip olduğu kaliteli ve güncel donanımlar ile yolcularına kaliteli bir hizmet vermektedir. Tüm araçlarında televizyon, koltuk arkası ekran, internet ve klima gibi donanımları bulunduran İnan Turizm, yolcularının seyahatlerini çok daha rahat ve güvenli bir şekilde geçirmelerine olanak tanımaktadır.

İnan Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

İnan Turizm, yolcu taşımacılığı yaptığı şehirlerde firma için tahsis edilen peronları kullanarak faaliyetini sürdürür. Niğde terminalinde 3, 4, 5 ve 6 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 41 ve 42 numaralı peronlar, Aksaray terminalinde 3 numaralı peron, İstanbul terminalinde 46 ve 59 numaralı peronlar, Bursa terminalinde 60 numaralı peron, Eskişehir terminalinde 16 numaralı peron, Kocaeli terminalinde 33 ve 34 numaralı peronlar, Adana terminalinde 14 numaralı peron ve Sakarya terminalinde 26 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerine devam eden İnan Turizm, bu peronlar aracılığıyla çok sayıda noktaya en iyi hizmeti alarak seyahat etmenizi sağlamaktadır.

İnan Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının seyahatlerini en kaliteli şekilde yapabilmesi için araçlarında güncel teknolojik donanımları kullanan İnan Turizm son derece lüks bir filoya sahiptir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan İnan Turizm, bu ekranlar vasıtasıyla araçta onlarca kanaldaki canlı televizyon yayınlarını ve kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize ve radyo yayını ya da kayıtlı müzikleri dinlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca araçlarında rahat ve geniş koltuklar barındıran İnan Turizm bu sayede konforlu bir şekilde yolculuk etmenizi sağlamaktadır.

İnan Turizm’in Şubeleri

Yolcularına iyi bir şekilde hizmet sunmak için yoğun bir şekilde çalışan İnan Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. İnan Turizm’in şubesi bulunan noktalar; Adana, Akçay, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bor, Bursa, Eskişehir, Gebze, Gemlik, Harem, İnegöl, İstanbul, Konya, Niğde, Orhangazi, Sakarya ve Susurluk’tur. İnan Turizm sahip olduğu şubelerde çalışan yüzlerce saygılı ve bilgili personeliyle sizlere en iyi seyahat deneyimini sunmak için sürekli kendini yenileyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnan Turizm Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

İnan Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte seyahat saatleri öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve tüm satın alma işlemlerini de online gerçekleştirmek için hizlibilet.com’u kullanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

İnan Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

hamit 30.05.2019

niğdeden istanbul yolculuğum da kullandım bilet bulamadığımdan ama iyi ki de bulamamışım herşey çok iyiydi zamanında istanbula varmamız muavinin güler yüzlülüğü hizmeti on numaraydı teşekkürler.

İnan Turizm Firması İçin Yorum Yap


İnan Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)