• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1987

 • kurucu

  KURUCU

  Semih Salim Baç

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0549 549 77 77

Firma Hakkında

1987 yılında Semih Salim Baç tarafından Tokat Erbaa merkezli olarak kurulan Erektaş Seyahat, uzun yıllardır binlerce yolcuya hizmet vermesi sayesinde yoğun bir tecrübeye sahip olarak sektörde yer edinmiş önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen Erektaş Seyahat, yolcularının seyahatlerini kaliteli bir şekilde geçirebilmeleri için her türlü detayı düşünmektedir. Araçlarının teknolojik donanımına da ayrıca özen gösteren Erektaş Seyahat, alanında uzman, güler yüzlü ve bilgili personeli ile kaliteli bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır.

Erektaş Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Tokat Erbaa merkezli olarak kurulup başta Tokat ve çevresi, sonrasında ise Türkiye’nin bir çok noktasına hizmet vermeye başlayan Erektaş Seyahat’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir:

 • Kaliteli, güvenilir ve saygılı personellerden oluşan ekibi ile kaliteli bir hizmet almanıza olanak sağlar. Erektaş Seyahat, hem güvenliğiniz hem de sorunsuz yolculuk etmeniz için şoförlerini ve muavinlerini işinde deneyimli personel arasından seçmektedir.
 • Firma, otobüslerinin teknolojik olarak iyi seviyede hizmet sağlamasına özen gösterdiğinden yolculuğunuz eğlenceli ve güvenli bir şekilde geçer.
 • Özellikle uzun yolculuklarda rahat koltukların önemini bilen firma, araçlarında geniş ve rahat koltukların olmasına dikkat eder.
 • Sürekli yenilenme ve gelişmeye özen gösteren Erektaş Seyahat, müşteri memnuniyetine oldukça dikkat eder. Misafirlerinden aldığı geri bildirime paralel olarak hizmetini geliştirecek adımları atan firma, kendini sürekli olarak geliştirmek için çalışmaktadır.

Erektaş Seyahat’in Filosu

Erektaş Seyahat filosunda genellikle Mercedes marka otobüsler ile hizmet sunmaktadır. Çağın getirdiği teknolojik imkanların otobüslerinde bulunmasına özen gösteren firma bu donanımları yolcuların kullanımına sunarak yolcularının keyifli ve kaliteli bir yolculuk geçirmeleri sağlanmaktadır.

Erektaş Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Erektaş Seyahat şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilen peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Erbaa terminalinde 7 ve 8 numaralı peronlar, Amasya terminalinde 6 numaralı peron, Ankara terminalinde 44 ve 46 numaralı peronlar, İstanbul terminalinde 60 numaralı peron, Taşova terminalinde 10 numaralı peron, Samsun terminalinde 15 ve 16 numaralı peronlar, Niksar terminalinde 3 numaralı peron, Merzifon terminalinde 5 numaralı peron, Sivas terminalinde 9 numaralı peron ve Gebze terminalinde 24 numaralı peronları kullanmaktadır. Erektaş Seyahat, kullandığı bu peronlar ile Türkiye’de birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Erektaş Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Erektaş Seyahat seferlerini, yolcularının seyahatlerini en kaliteli şekilde geçirmesi için teknolojik ürünlerle donatılmış bir filo ile gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Erektaş Seyahat, bu ekranlar sayesinde araçta kayıtlı bulunan filmleri, dizileri izleme ve müzikleri dinleme fırsatı sunduğu gibi, canlı televizyon yayınlarını izlemenize de olanak tanımaktadır. Araçlarda bulunan okuma lambası sayesinde yolculuğunuz boyunca kitap, gazete, dergi gibi yayınları okuyarak yolculuğunuzun daha keyifli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz. Erektaş Seyahat filosunda yer alan otobüslerde, yolculuk boyunca kullanabileceğiniz kulaklıklar da size sunulmaktadır.

Erektaş Seyahat’in Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak isteyen Erektaş Seyahat’in çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Erektaş Seyahat’in şubesi bulunan noktalar; Amasya, Ankara, Bolu, Çorum, Düzce, Erbaa, Gebze, Harem, İstanbul, Kastamonu, Merzifon, Niksar, Osmancık, Sakarya, Samsun, Sivas, Sultanbeyli, Suluova, Taşova, Tokat ve Tosya’dır. Erektaş Seyahat iyi bir yolculuk geçirebilmeniz amacıyla buralarda yer alan onlarca şubesi ve yüzlerce personeli ile faaliyetlerine her geçen gün yenilenerek ve gelişerek devam etmektedir.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Erektaş Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Erektaş Seyahat Seferleri

Erektaş Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

osman 21.03.2019

sürekli bindiğim ve çok memnun kaldığım bir firma.

Erektaş Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Erektaş Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)