• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2012

 • kurucu

  KURUCU

  Arif Yıldırım

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İstanbul

 • telefon

  TELEFON

  0850 811 59 59

Firma Hakkında

İstanbul Kale Seyahat, 2012 yılında İstanbul merkezli olarak Arif Yıldırım tarafından kurulmuştur. Sektöre geç giren bir firma olmasına rağmen İstanbul Kale Seyahat, gerek kurumsal yapısı ile sorunlara hızlı çözüm bulması ile, gerekse de kaliteli bir otobüs filosu ile hizmet sunmasından dolayı, piyasada adından söz ettiren önemli bir firma olmuştur. Araçlarını teknolojik olarak güncel donanımlarla donattığından yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi vadetmektedir. İstanbul Kale Seyahat yolcularına her zaman yardımcı olabilecek, işinde uzman personellerle çalışmaktadır.  

İstanbul Kale Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

İstanbul merkezli olarak kurulan İstanbul Kale Seyahat günümüzde ülkemizin çeşitli yerlerine seferler düzenleme kapasitesine ulaşmıştır. İstanbul Kale Seyahat’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Araçları güncel teknolojik donanımları barındırdığı için İstanbul Kale Seyahat’in tüm seferleri kaliteli bir yolculuk deneyimi sunar.
 • Seyahat güvenliğine önem vererek gereken tüm tedbirleri almaktadır.
 • Sürekli gelişme ve yenilenmeyi firma prensibi olarak belirlemiştir.
 • Firma, tüm personelinin seçimini ve eğitimini dikkatli bir şekilde gerçekleştirdiği için yolculuğunuz öncesinde ve sırasında size güler yüzlü ve bilgili personeller hizmet sunar.
 • Zaman açısından sorun yaşamamanız için kalkış vakitlerini geçirmez.

İstanbul Kale Seyahat’in Filosu

En iyi marka otobüslerin son modelleri ile seferlerini gerçekleştiren İstanbul Kale Seyahat, yolculuk kalitesi için araçlarının teknolojik olarak iyi seviyede olmasına ve tüm araçlarında kaliteli teknolojik donanımların bulunmasına son derece dikkat eder. Tüm araçlarında televizyon, internet ve klima gibi özelliklere sahip olan İstanbul Kale Seyahat yolcularının seyahatlerini en iyi şekilde geçirmesi için son derece hassastır.

İstanbul Kale Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanan İstanbul Kale Seyahat, İstanbul terminalinde 22 numaralı peron, Antalya terminalinde 2 numaralı peron, Alanya terminalinde 15 numaralı peron, Isparta terminalinde 11 ve 12 numaralı peronlar, Gebze terminalinde 19 numaralı peron, Manavgat terminalinde 7 numaralı peron, Burdur terminalinde 16 ve 17 numaralı peronlar, Afyon terminalinde 18 numaralı peron, Kütahya terminalinde 14 numaralı peron ve Serik terminalinde 7 numaralı peronları kullanmaktadır. Bu peronlar aracılığıyla İstanbul Kale Seyahat ülkemizin çeşitli noktalarına seferler düzenleyebilmektedir.

İstanbul Kale Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarını yolcularının rahat bir şekilde seyahat edebileceği şekilde dizayn eden İstanbul Kale Seyahat, tüm otobüslerinin teknolojik olarak güncel tutmaktadır. Tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran bulunduran firma bu sayede yolculuğunuz esnasında canlı televizyon yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize olanak tanıdığı gibi radyo yayını ve kayıtlı müzikleri dinlemenize de olanak verir. Ayrıca İstanbul Kale Seyahat yolculuğunuz boyunca istediğiniz takdirde tarafınıza kulaklık da tahsis etmektedir. Bununla birlikte araçlarda yer alan okuma lambası ile yolculuğunuz sırasında kitap, gazete, dergi gibi yayınlarınızı da okuyabilirsiniz.

İstanbul Kale Seyahat’in Şubeleri

İstanbul Kale Seyahat yolcularına daha iyi hizmet verebilmek için çok sayıda şubesiyle misafirlerine yolculuk öncesi, sonrası ve esnasında yardımcı olmaktadır. Gülnarlılar Mersin Nur Turizm’in şubesi bulunan noktalar; Afyon, Alanya, Antalya, Balıkesir, Bucak, Burdur, Bursa, Finike, Gebze, Gemlik, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Kemer, Kumluca, Kütahya, Manavgat, Orhangazi, Sakarya, Sandıklı, Serik, Sultanbeyli ve Yalova’dır.

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

İstanbul Kale Seyahat rezervasyon kolaylıklarıyla da rakipleri arasından sıyırılmayı başarıyor. hizlibilet.com aracılığıyla İstanbul Kale Seyahat ucuz otobüs bileti satın alma ve rezervasyon ile ilgili her türlü işlemi en pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

İstanbul Kale Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

bulut 30.05.2019

İstanbul kalesi ailesi her şey çok güzeldi de bir kek vereydiniz iyiydi teşekkürler :)

bulut 30.05.2019

İstanbul kalesi ailesi her şey çok güzeldi de bir kek vereydiniz iyiydi teşekkürler :)

İstanbul Kale Seyahat Firması İçin Yorum Yap


İstanbul Kale Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)