• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • kurucu

  KURUCU

  Erdal Çetin

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adana

 • telefon

  TELEFON

  444 44 01

Firma Hakkında

Adana'nın önemli seyahat firmalarından Lider Adana, kısa sürede bir kent firması olmanın ötesine geçerek tüm Türkiye'ye hizmet veren önemli bir seyahat firması haline geldi. 2011 yılında kurulmuş olmasına rağmen büyük bir hızla büyüyen ve hizmet kalitesini daha da yükselten Lider Adana, hem filosunu, hem yolcu kapasitesini büyük bir hızla geliştiriyor. Kısa mesafelerde de, uzun süren yolculuklarda da ev konforunda seyahat imkânı sağlayan firma, tüm misafirlerine yüksek kalitede huzurlu ve rahat bir yolculuk vaat ediyor. Şehirlerarası ulaşım sektöründe belirleyici bir marka olma yolunda ilerleyen, misafirlerinin güvenliği ve konforu için her türlü önlemi alan Lider Adana, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsiyor.

Son teknoloji otobüsler

Lider Adana filosunda yer alan 2+1 koltuk düzenli rahat otobüsler Business Class düzeyinde bir otobüs yolculuğu sağlıyor. Tek başına oturmak isteyen, geniş koltuk seven müşteriler için cazip fiyatlarla rahat yolculuk imkânı yaratılıyor.

Lider Adana Turizm yolcularının güvenliği için tüm otobüslerinde bilgisayar kontrollü hız sabitleyici kullanıyor. Zorlu kış koşulları için kaymayı önleyen ASR, güvenli fren sistemi EBS gibi sistemler de daha güvenli bir sürüş deneyimi yaratarak yolcuların güvenliğine verilen önemi yansıtıyor. Firma otobüslerinin içindeki havayı 30 saniyede bir yenileyen özel klima sistemleri de çok daha ferah bir otobüs yolculuğu sağlıyor. Özellikle astım ve alerji hastaları için düşünülen filtre sistemi, sağlıklı bir yolculuk sunuyor.

Yolculuk eğlenceye dönüşsün

Lider Adana otobüslerinin iç tasarımları da yolculukları keyifle geçirecek biçimde tasarlanmış. Koltukların arkasındaki geniş ekran Android sistemler ile isterseniz dizi, isterseniz film, isterseniz televizyon izleyebiliyorsunuz. Bu ekranlardan internete girmek, sosyal medyayı takip etmek de mümkün. Dâhili film arşivinden bir film izleyebileceğiniz gibi, kendi arşivinizden de film izleyebilirsiniz. Koltuk arkası ekranlarla her yaşa hitap eden oyunlardan birini oynamak ya da müzik dinlemek de mümkün.

Yaygın servis hizmeti

Lider Adana seferleri; İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerin yanı sıra Kayseri, Niğde, Bursa, Sivas, Antalya, Hatay, Mersin ve Trabzon gibi pek çok kente ulaşıyor. Büyük kentlerde pek çok acentesi bulunan, otogarlarda özel peronlara sahip olan Lider Adana, seyahat öncesi ve sonrası da yolcularını yalnız bırakmıyor. Şehir içi servis araçları müşterileri mümkün olan en uygun noktadan alıyor ve en hızlı biçimde otobüslerine ulaştırıyor. Yolculuk sonrası da yolcular aynı biçimde şehir içi servisler ile makul yerlere bırakılıyor.

Cömert ikramlar

Lider Adana, seyahatler süresince otobüs içi ikramlar açısından oldukça cömert. Tatlı ve tuzlu atıştırmalık ikramları, farklı sıcak ve soğuk içecek seçenekleri yolculuk süresince açık büfe olarak sunuluyor. Mola vakitleri için de yüksek kaliteli hizmet anlayışına uygun dinlenme tesislerini seçen Lider Adana, seferleri süresince yolcularının ihtiyaçlarını en kaliteli biçimde karşılamasına büyük önem veriyor. Lider Adana güler yüzlü ve çözüm odaklı personel politikasına uygun olarak, seyahat süresince misafirlerinin her türlü ihtiyacı ile de yakından ilgileniyor.

Ucuz bilet ve rezervasyon seçenekleri

Lider Adana ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online olarak işlem yapılabiliyor. Yolcularına sunduğu üstün hizmet kalitesine nazaran biletleri için ucuz bir fiyat politikası izleyen Lider Adana rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerinde avantajlı seçenekler sağlıyor. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, arzu edilen gün ve saatlerde ulaşmak mümkün. Firma müşterileri ihtiyaç duyduğunda bilet iptali, bilet tarihi değiştirme ya da bilet açığa alma gibi uygulamalar ile yardımcı olabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lider Adana Seyahat Seferleri

Lider Adana Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 31.05.2019

lider adana ile yolculuk yaptım Çay , Kahve Ve Topkek Servisi Muhteşem Güler Yüz Yok Ama . oda olursa çok iyi olur

Şeref Özdemir 19.07.2018

Çay , Kahve Ve Topkek Servisi Muhteşem Güler Yüz Yok Ama .

Burçin Uzman 19.07.2018

5 Yıldız

Halime Özbey 19.07.2018

Yaptığım Seyahattan Memnun Kaldum Teşekkürler

Cebrail Çapar 19.07.2018

Eşim Ve Çocuğumla Yaptığım Seyahatte Lider Adana Firması Gereken Hassasiyeti Ve Özeni Gösterdiği İçin Teşekkür Ederim .

Mehmet Karabulut 19.07.2018

İkram Ve Güleryüzden Dolayı 4 Puan .

Mehmet Karabulut 18.07.2018

İkram Ve Güleryüzden Dolayı 4 Puan .

Lider Adana Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Lider Adana Seyahat

3.71 PUAN

Çok İyi
28.57%
(2)
İyi
57.14%
(4)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)