• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2001

 • kurucu

  KURUCU

  Nurettin Üçdağ

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Diyarbakır

 • telefon

  TELEFON

  0 412 444 21 21

Firma Hakkında

2001 yılında Nurettin Üçdağ, Saip Karayel, İbiş Türkan, Ender Cantürk ve Barış Cantürk tarafından Diyarbakır merkezli olarak kurulan Star Diyarbakır, sektörde yoğun tecrübeye sahip oldukça önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ve prensipli firma politikasını benimseyen Star Diyarbakır, yolcularının seyahatlerinin en kaliteli şekilde geçmesi için tüm detaylara dikkat etmektedir. Araçlarının iyi bir teknolojik altyapıya sahip olmasına özen gösteren Star Diyarbakır, güler yüzlü, saygılı ve bilgili personeli ile yolculuğunuzun kaliteli ve konforlu bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.

Star Diyarbakır’ı Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Diyarbakır merkezli olarak kurulmasına rağmen başarılı politikaları ve yüksek müşteri memnuniyeti ile kısa sürede Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Star Diyarbakır’ı tercih etmeniz için en önemli sebepler:

 • Her şeyin öncelikle insana saygı ile başlayacağını düşünen Star Diyarbakır, yolculuk boyunca saygılı ve yolcu odaklı bir hizmet sunmaktadır.
 • Yolcularından gelen geri bildirimleri oldukça önemseyen ve dikkat inceleyen Star Diyarbakır, bu geri bildirimlere göre düzenli bir iyileştirme politikası izlemektedir.
 • Firma çalışanlarını özenle seçerek, hem yolculuk öncesi hem yolculuk esnası hem de yolculuk sonrasında rahat iletişim kurabileceğiniz personeller ile çalışmaktadır.
 • Seyahatinizin zamanında ve güvenli bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Star Diyarbakır’ın Filosu

Star Diyarbakır çağın getirdiği teknolojik yeniliklerin otobüslerinde bulunmasına özen göstermektedir. Araçlarında koltuk arkası ekran, internet, USB girişi, klima gibi donanımları yolcularının kullanımına sunan Star Diyarbakır, bu sayede yolcularının keyifli ve eğlenceli bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır.

Star Diyarbakır Tarafından Kullanılan Terminaller

Star Diyarbakır şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Diyarbakır terminalinde 17 ve 18 numaralı peronlar, Van terminalinde 9 ve 10 numaralı peronlar, Şanlıurfa terminalinde 10 numaralı peron, Gaziantep terminalinde 19 ve 20 numaralı peronlar, Adana terminalinde 13 numaralı peron, Mersin terminalinde 22 numaralı peron, Batman terminalinde 14 numaralı peron, Erzurum terminalinde 17 ve 22 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 44 numaralı peron ve İzmir terminalinde 55 numaralı peronları kullanmaktadır. Star Diyarbakır, kullandığı bu peronlar aracılığıyla Türkiye’de çeşitli noktalara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Star Diyarbakır’ın Otobüslerinin Özellikleri

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Star Diyarbakır yolcularının seyahatlerini kaliteli bir şekilde geçirmesi için çeşitli imkanlarla donatılmış otobüslerden oluşan bir filo ile seferlerini gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Star Diyarbakır, bu ekranlar sayesinde canlı televizyon yayını ve araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izleme fırsatı sunduğu gibi radyo yayını ve müzikleri de dinleme imkanı sunmaktadır. Wi-Fi üzerinden internet erişimi de bulunan Star Diyarbakır otobüslerinde yolculara seyahatleri boyunca kullanabilecekleri kulaklık da tahsis edilmektedir.

Star Diyarbakır’ın Şubeleri

Yolcularına en iyi hizmeti sunmak isteyen Star Diyarbakır’ın çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Star Diyarbakır’ın şubesi bulunan yerler Adana, Adilcevaz, Afyon, Ağrı, Ahlat, Ahmetli, Aksaray, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Araklı, Ardahan, Ardeşen, Arhavi, Artvin, Aydın, Banaz, Batman, Bayburt, Baykan, Bingöl, Birecik, Bismil, Bitlis, Bolu, Bursa, Ceyhan, Çay, Çayeli, Didim, Diyadin, Diyarbakır, Düzce, Düziçi, Elazığ, Ergani, Erzurum, Eskişehir, Fındıklı, Gaziantep, Gebze, Gümüşhane, Harem, Hilvan, Hopa, Horasan, Iğdır, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karakoçan, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kovancılar, Kurtalan, Kuşadası, Malatya, Manavgat, Manisa, Mersin, Of, Orhangazi, Pasinler, Patnos, Rize, Sakarya, Salihli, Sarıkamış, Selçuk, Selim, Serik, Siirt, Silifke, Siverek, Söke, Sultanbeyli, Sürmene, Şanlıurfa, Tarsus, Taşlıçay, Tatvan, Torbalı, Torul, Trabzon, Turgutlu, Tutak, Uşak, Osmaniye, Van ve Yalova’dır.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Star Diyarbakır Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com ile erişim sağlayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Star Diyarbakır Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

sedat 29.05.2019

star diyarbakır ile adanya yolculuk ettim hizmet gayet iyi muavin güler yüzlü sadece şöferler suratsızdı

veysel 29.05.2019

star diyarbakır ile mersine yolculuk etmiştim arabaları biraz eski hizmet idare eder fiyat uygun ama

Star Diyarbakır Firması İçin Yorum Yap


Star Diyarbakır

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)