• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2008

 • kurucu

  KURUCU

  Kenan Yüksel

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Aksaray

 • telefon

  TELEFON

  0 382 444 68 68

Firma Hakkında

1970 yılında Kenan Yüksel tarafından Aksaray merkezli olarak kurulan Yükseller Aksaray Birlik, sektörün köklü ve deneyimli firmalarından biridir. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğinden dolayı seyahat alanında yoğun deneyimi olan Yükseller Aksaray Birlik müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim anlayışına sahiptir. Yolcularının seyahatlerini güvenli ve rahat bir şekilde geçirmesi için araçlarını teknolojik yeniliklere uygun hale getiren Yükseller Aksaray Birlik, güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanları ile kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır.

Yükseller Aksaray Birlik’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Aksaray merkezli olarak kurulup yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin çeşitli noktalarına hizmet vermeye kapasitesine ulaşan Yükseller Aksaray Birlik’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere aşağıda yer verilmiştir:

 • Araçları 2+1 olduğundan dolayı geniş ve rahat koltuklarla seyahat edebilirsiniz.
 • Geniş bir şehir içi servis ağına sahip olan firma ile seyahat ettiğinizde, otogarlara ulaşımınız çok daha kolay olmaktadır.
 • Güler yüzlü ve bilgili çalışanlarıyla yolculuğunuz boyunca en iyi hizmeti alırsınız.
 • Araçları teknolojik olarak güncel ve kaliteli donanımlara sahip olduğundan dolayı yolculuğunuz keyifli bir şekilde geçer.
 • Yükseller Aksaray Birlik otobüslerinde, yolculuğunuzun güvenli ve konforlu bir şekilde geçebilmesi için her türlü ayrıntı düşünülmektedir.

Yükseller Aksaray Birlik’in Filosu

Yükseller Aksaray Birlik tüm araçlarında sahip olduğu kaliteli ve güncel donanımlar ile seferlerini gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarında televizyon, koltuk arkası ekran, internet, klima ve de özellikle uzun yolculukların olmazsa olmazı olan geniş koltuklar gibi yolculuğunuzu güzelleştirecek donanımlara yer veren Yükseller Aksaray Birlik, yolcularının seyahatlerini oldukça rahat ve güvenli bir şekilde geçirmesine olanak tanımaktadır.

Yükseller Aksaray Birlik Tarafından Kullanılan Terminaller

Yükseller Aksaray Birlik şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Aksaray terminalinde 2 ve 7 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 43 numaralı peron, Konya terminalinde 23 numaralı peron, Kayseri terminalinde 2, 4 ve 7 numaralı peronlar, Nevşehir terminalinde 2, 7, 8, 9, 10 ve 11 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 2, 7 ve 48 numaralı peronlar, İstanbul terminalinde 2, 7 ve 46 numaralı peronlar, Antalya terminalinde 4 numaralı peron, Alanya terminalinde 2, 7 ve 8 numaralı peron ve Gebze terminalinde 8 numaralı peronları kullanmaktadır.

Yükseller Aksaray Birlik’in Otobüslerinin Özellikleri

Yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve konforlu şekilde geçirebilmesi için araçlarında en güncel teknolojik donanımları barındıran Yükseller Aksaray Birlik, otobüslerini seyahatinizin en keyifli ve güvenli şekilde geçmesi için güncellemektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekranlar bulunduran Yükseller Aksaray Birlik, bu ekranlar vasıtasıyla araçta onlarca kanaldaki canlı televizyon yayınlarını ve kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemenize ve radyo yayını ya da kayıtlı müzikleri dinlemenize imkan vermektedir. Ayrıca bu koltuk arkası ekranlarda bulunan USB girişi ile cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Araçlarında Wi-Fi üzerinden internete erişim imkanı veren Yükseller Aksaray Birlik, ayrıca 2+1 araçları sayesinde geniş ve rahat koltuklarda seyahat etmenizi sağlamaktadır.

Yükseller Aksaray Birlik’in Şubeleri

Yükseller Aksaray Birlik yolcularına iyi bir şekilde hizmet için çok sayıda şubeye sahiptir. Yükseller Aksaray Birlik’in şubesi bulunan noktalar; Afyon, Aksaray, Alanya, Ankara, Antalya, Avanos, Bursa, Gebze, Harem, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manavgat, Manisa, Nevşehir, Salihli, Serik, Uşak ve Turgutlu’dur. Yükseller Aksaray Birlik onlarca şubesi ve yüzlerce çalışanıyla yolcularına en kaliteli şekilde hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Ucuz bilet fiyatları ve rezervasyon olanakları

Yükseller Aksaray Birlik otobüs bileti satın almada sağladığı kolaylıklar ile de öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon ve bilet alma işlemlerini kolayca ve güvenlikli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Yükseller Aksaray Birlik Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

cengo 29.05.2019

aksaray birlik firması ,ile yolculuk yaptım gayet memnun kaldım iyi hizmet 5 yıldız size

VEYSE 29.05.2019

aksaray murat fiyat olarak çok uygun ama servis olarak pek iyi değil yine memnun kaldım araçlarından

ahmet can 29.05.2019

Yükseller aksaray otobüs bileti sakaryaya gitmek için aldım. otobüsler yeni olmasına rağmen muavinin hizmeti çok iyi değildi. Ancak otobüs bileti fiyatı ucuz olduğu için bu firmayı tercih ettim.

Yükseller Aksaray Birlik Firması İçin Yorum Yap


Yükseller Aksaray Birlik

3.67 PUAN

Çok İyi
33.33%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
66.67%
(2)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)