• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1989

 • kurucu

  KURUCU

  Öz Isparta

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Isparta

 • telefon

  TELEFON

  0 246 227 23 00

Firma Hakkında

Öz Isparta Turizm 1989 yılında İstanbul-Isparta arasında başladığı kara yolu yolcu taşımacılığına şimdi pek çok kente ulaşan otobüs seferleri ile devam ediyor. En son teknoloji lüks otobüslerle sefer sayısı gibi hizmet kalitesini de sürekli olarak arttıran Öz Isparta otobüs bileti fiyatları açısından da oldukça avantajlı koşullar sunuyor. Firma kuruluşundan bugüne kurumsal yapısını geliştiriyor, eğitimli ve güler yüzlü kadro anlayışını hayata geçiriyor. Bu adımları sayesinde müşterilerinin yoğun ilgisine mazhar oluyor.

Isparta'nın güvenilir otobüs firması olarak kendini sürekli yenileyen ve otobüs araç filosunu sürekli güncel ve genç tutan Öz Isparta otobüs firması, çağın gereklerini ve müşterilerinin taleplerini yakından takip ediyor. Firma yolcularına hatasız hizmet sunma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma misyonunu sürdürürken, vizyonunu "araçlarımızı ve personelimizi her zaman hizmete hazır tutmak, zamanında yolcularımızı gidecekleri yere sağlıklı bir şekilde ulaştırmak, her zaman aranılan ve tercih edilen bir turizm şirketi olmak, sefer sayılarını genişleterek daha çok yolcuya ulaşmak" olarak açıklıyor.

Geniş bir şube ağı, çok sayıda güzergah

Seyahatleri boyunca yolcuların konforundan asla ödün vermeyen Öz Isparta, lüks otobüsleri ile uzman personeli birleştirerek yüksek kalite hizmet vaat ediyor. Öz Isparta Turizm'in Isparta Otogarı'ndaki merkezinin yanı sıra İstanbul'daki pek çok merkez ile başta Ankara, Antalya, Alanya, Adana, Denizli, Aydın, Kocaeli, Gebze, Konya, Tarsus gibi kentler olmak üzere pek çok otogar ve yerleşim biriminde şubeleri bulunuyor. Firmanın otobüs yolculuğu hizmeti verdiği güzergahlar da oldukça çeşitli ve zengin bir yelpaze sunuyor. Ayrıca şehir içi ulaşımı açısından da müşterilerini üzmeyecek, ihtiyaçlara yanıt verebilecek servis olanaklarına sahip bulunuyor.

Lüks araçlar, donanımlı personel

Öz Isparta turizm firmasının tercih edilme nedenlerinin başında kentin en iyi firmalarından biri olmasının yanında, lüks ve son teknoloji araçları geliyor. Temiz, bakımlı ve genç bir araç filosuna sahip olan firma, dakik olmaya da özel önem veriyor.

Firma, yolcu memnuniyeti öncelikli şirket politikası çerçevesinde personellerini özenle seçiyor, gerekli tüm eğitimlerini sağlıyor. Müşterilere yolculuk süresince ikramlar sunuluyor, her türlü ihtiyaçları düşünülüyor. Kendine ait bir mola tesisi olmasa da, en nitelikli dinlenme tesislerinde mola vererek, müşterilerinin sorun yaşamasının önüne geçiyor. Firma Afyon'da İstiklal Dinlenme Tesisleri ve Sakarya Pamukova'da Metin Dinlenme Tesisleri'ni kullanıyor. Her iki tesisin de ortak özelliği, üstün nitelikli hizmet vermeleri ve her türlü ihtiyaca yanıt veren dükkan, restoran gibi seçeneklere sahip olmaları.

Rahat koltuklar, ve çeşitli eğlence seçenekleri

Öz Isparta firması, otobüslerin iç tasarımlarında müşteri rahatlığını esas alıyor. Geniş koltuk aralıkları yanında koltuk arkası ekranları ile de konforlu bir yolculuk sunuyor. Müzik yayını ve film izleme olanaklarının yanı sıra, kablosuz İnternet ağı ile de yolculuk boyunca sorunsuz İnternet erişimi sağlıyor. Koltuk arkasında akıllı telefonlar, diz üstü bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar için şarj imkanları da bulunuyor. Okuma lambaları ile başka yolcuları rahatsız etmeden kitap ve gazete okumanız da mümkün kılınıyor.

Ucuz bilet, kolay rezervasyon

Öz Isparta otobüs bileti alma ya da rezervasyon yaptırma açısından hizlibilet.com bütün kolaylıkları sağlıyor. Öz Isparta Turizm ucuz bilet politikası ile misafirlerine, online olarak da rezervasyon ya da satın alma imkanı veriyor. hizlibilet.com aracılığıyla ilgili her türlü otobüs bileti işlem internet üzerinden yapılabiliyor. İhtiyaç olması durumunda bilet iptal ya da iade süreçleri kolayca çözülebiliyor.

hizlibilet.com adresinden sefer ve fiyat seçeneklerini kolaylıklı görmeniz, farklı seferleri karşılaştırarak en doğru kararı vermeniz mümkün.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Öz Isparta Seferleri

Öz Isparta Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

yasin 30.05.2019

öz ısparta ile yolculuk yaptık araclar iyi temiz hizmet idare eder fiyatlar yüksek

Öz Isparta Firması İçin Yorum Yap


Öz Isparta

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)