• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1996

 • kurucu

  KURUCU

  Remzi

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Hatay

 • telefon

  TELEFON

  0 326 214 88 51

Firma Hakkında

Hatay Öztur Turizm, 1996 yılında Remzi, Ferit ve Sami Yabancı kardeşler tarafından kurularak, merkezi konumundaki Hatay’dan yurt içinde ve yurt dışında birçok noktaya seferler düzenlemekte. Can ve mal güvenliğinin yanı sıra müşterilerin konforunu da sağlamayı en önemli amacı olarak gören Hatay Öztur Turizm, bölgesinde en çok tercih edilen firmalardan biri. “Gelin yolculuğun keyfini beraber çıkaralım,” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren firma, yurt içinde Hatay, Antalya, Adana, Mersin, Ankara ve İstanbul merkezlerine her gün karşılıklı olarak seferler düzenlemekte.

Yurt içi faaliyetleri ile sınırlı kalmayan firma yurt dışında ise Suriye ve Suudi Arabistan’da birçok noktaya seferler organize edebilmekte. Firma Hatay – Şam, Hatay – Laskiye ve Hatay – Halep arasında her gün seferler düzenlerken, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri ise Hatay – Cidde, Hatay – Riyad ve Hatay – Demmam arasında seyahatler gerçekleştirmekte. Konuklarının tüm ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, rahat ve güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlayan firma, kendini sürekli yenileyerek ve çağın gerekliliklerine adapte ederek müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmayı hedeflemiş bulunmakta.

Hatay Öztur Turizm ile Ekonomik ve Konforlu Yolculuk

22 yıldır yurt içinde ve yurt dışında kazanmış olduğu deneyimler ile faaliyetini sürdüren Hatay Öztur Turizmin birçok noktada bilet satış ofisleri bulunmakta. Merkezi konumundaki Hatay’ın tüm ilçelerinde şubeleri olan firma, Hatay dışında Adana, Mersin, Ankara, İzmit, İstanbul, Tekirdağ ve Antalya illerinde de birçok noktada müşterilerine hizmet veriyor. Firmanın özellikle İstanbul’da 38 noktada bilet satış ofisi bulunuyor.

Hatay Öztur Turizm bünyesinde yer alan 13 adet Mercedes Travego otobüs, müşterilerin değişen beklentilerine ve çağın gerekliliklerine göre tasarlanmıştır. Firma otobüslerinin tamamı geniş bagaj hacimli, ve konforlu bir yolculuk sağlayacak klima hizmetine sahip bir şekilde düzenlenmiştir. Gerek bagaj taşımadaki kolaylıkları, gerek yolculuk boyunca bunalmadan ve en hijyenik şekilde seyahat edebilmeniz için sağlanan bu imkanlar, Hatay Öz Turizm’in müşteri memnuniyeti konusuna nasıl ağırlık verdiğinin yalnızca birkaç örneğidir.

Hatay Öztur Turizm’in seferleri hız sınırları içerisinde, yolcu güvenliği ön planda tutularak, deneyimli ve işini hakkıyla yapan personeller tarafından gerçekleştiriliyor. Güvenliğin yanı sıra yolcularının rahatını da düşünen firmanın tüm araçlarında koltuk arkası ekranlar, uydu TV yayını, radyo yayını, müzik yayını ve kablosuz internet hizmeti bulunuyor. Ayrıca Hatay Öztur Turizm’in bazı otobüslerinde, özellikle uzun seferlerde önem kazanan tuvalet imkânı da mevcuttur. Bunun dışında, seferler boyunca yolculara açık büfe sıcak – soğuk içecek ve tatlı – tuzlu yiyecek ikramı yapılıyor. Bu sayede yolcular seyahatlerini daha konforlu ve keyifli bir şekilde gerçekleştiriyor. Firma ayrıca yolcularına seyahat öncesi ve sonrası da gerekli hizmeti sunma prensibiyle hareket ederek, yolculara şehir içi servis imkânı da sağlıyor.

Hatay Öztur Turizm Şubeleri ve Mola Tesisleri

Hatay Öztur Turizm’in kendisine ait terminali ve mola tesisleri bulunmamakla beraber, sefer düzenlediği tüm il ve ilçe merkezlerindeki otogarlarda kendisi için ayrılmış olan peronlarda ve güzergâhlar üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde hizmet veriyor. Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Hendek İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri, Pozantı Taşpınar Dinlenme Tesisleri ve Erdemli Zirve Dinlenme Tesisleri, firmanın mola verdiği noktalar.

Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Ucuz ve güvenilir hizmet veren Hatay Öztur Turizm müşterilerine çevrim içi bilet satışı hizmeti de sağlıyor. hizlibilet.com üzerinden en uygun fiyatlarda ve istenilen gün ve saatlerde otobüs bileti satın alınabiliyor. Hatay Öztur Turizm bilet satış ve rezervasyon işlemlerinizi hizlibilet.com aracılığıyla istediğiniz gün istediğiniz saatte kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Hatay Öztur Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

misafir 30.05.2019

öztur firmasıyla yapmış olduğum seyahat gerçekten rahatlatıcı ve huzurlu bir yolculuk oldu, her zaman olduğu gibi güvenle seyahat ettim tesekkürler

Hatay Öztur Firması İçin Yorum Yap


Hatay Öztur

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)