• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • kurucu

  KURUCU

  Yılmaz Yabancı

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0326 227 00 33

Firma Hakkında

Hatay Güney Tur ucuz bilet seçenekleri, yüksek kaliteli hizmet ve son teknoloji otobüsleri ile Hatay'ın gözde şehirlerarası yolcu taşımacılığı şirketlerinden biri. Firma, uzun yıllara dayanan tecrübesi, çağdaş hizmet anlayışı ve teknolojiye verdiği önem ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına en doğru biçimde yanıt veriyor.

Hatay Güney Tur popüler güzergahlar olan İstanbul ve Ankara gibi büyük kentler ve civardaki Çukurova kentleri yanında, pek çok diğer kente daha seferler düzenliyor. Gaziantep, Şanlıurfa, Viranşehir, Mardin, Diyarbakır, Batman, Sivas, Kahramanmaraş, Erzincan, Erzurum, Bayburt, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Malatya, İzmit ve Aksaray kentlerine Hatay Güney Tur kalitesi ve uygun bilet fiyatları ile ulaşmak mümkün. Firma Güney Tur Kart gibi avantajlı olanaklarla müşterilerini daha yakın bir iletişime ve avantajlı kampanyalardan yararlanmaya da çağırıyor.

Güvenli ve konforlu seyahat

Hatay Güney Tur, yolcularının güvenliğini ve konforunu esas alan hizmet anlayışı ile tüm otobüslerinde bilgisayar temelli hız sabitleyici kullanıyor. Otobüslerini sürekli yenileyen ve hep genç otobüsler ile hizmet veren firma araçlarında, dakikada iki kez içerideki havayı değiştiren özel havalandırma sistemleri kullanıyor. Müşterilerin ferah bir hava ile yolculuk etmesini sağlayan bu sistem; alerji, astım gibi rahatsızlığı olanların uzun süreli yolculuklarda dahi sorunsuz seyahat etmesini mümkün kılıyor ve yaz aylarında da misafirlerinin sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşamasına olanak tanıyor.

Dokunmatik ekranda her türlü eğlence

Koltuk arkası ekranlar ile keyifli bir yolculuk vaat eden firma, müşterilerin dizileri, yarışmaları, haberleri izleyebilmesi için uydudan canlı televizyon yayını sağlıyor. Firma Lig TV imkanı da sunarak futbol sever müşterilerinin, yolda da olsalar, sevdikleri takımların maçlarından uzak kalmaması sağlıyor.

Otobüste uzun yolculuk yaparken dahi işinizden gücünüzden geri kalmamanız, sosyal medyadan kopmamanız için otobüslerde kesintisiz kablosuz internet bağlantısı bulunuyor. Dokunmatik, geniş ekranlı koltuk arkası televizyonlarda film izlemek, oyun oynamak, müzik dinlemek de mümkün. Diz üstü bilgisayarını kullanmak, kendi tablet ya da telefonunu şarj etmek isteyenler için koltukların yanında 220 voltluk şarj prizleri de bulunuyor.

Güler yüzlü açık büfe hizmet

Güler yüzlü hizmet anlayışı ile tüm personellerini sürekli eğitime tabi tutan Hatay Güney Tur, otobüs içi ikramları ve hizmet seçenekleri ile beğeni topluyor. Hatay Güney Tur otobüslerinde, sıcak ve soğuk içecekler, tatlı ve tuzlu ikramlar açık büfe olarak sunuluyor. Mola tesislerinde de kaliteden ödün vermeden her türlü hizmetin müşterilere sunulması sağlanıyor.

Yüksek standartlı kalite vizyonu

Hatay Güney Tur ucuz bilet imkanları yanında yüksek kaliteyi hedefleyen bir vizyona sahip. "Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak" hedefine sahip olan firma, çalışanlarının moral değerlerini arttırmayı önemsiyor ve bu prensibe paralel olarak da sürekli eğitimler düzenliyor. "Her şey zamanında" ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmayı hedefleyen firma, sadece şehirlerarası yolculuk esnasında değil, yolculuktan önce ve yolculuk bittikten sonra da müşterilerinin yanında oluyor. Hatay Güney Tur, sunduğu servis araçlarıyla şehir içi ulaşımda da size hız ve kolaylık sunuyor.

En uygun bilet seçenekleri

Antakya Belediye Otogarı 9 numarada hizmet veren Hatay Güney Tur ayrıca Samandağ, İskenderun, Kırıkhan, Payas ve Dörtyol ilçelerinde de şubelere sahip. İstanbul, Ankara başta olmak üzere pek çok kentte de acente ve şubeleri bulunuyor.

Hatay Güney Tur ucuz otobüs bileti seçeneklerine, her türlü güzergah ve sefer bilgisine hizlibilet.com adresinden ulaşılabiliyor. Tüm rezervasyon ve satış işlemleri de hizlibilet.com adresinden halledilebiliyor, ayrıca sefer durumu, hava durumu ve mola bilgilerine de ulaşılabiliyor. Müşteriler ihtiyaç duyduklarında rezervasyonlarını bilete çevirme, rezervasyon iptali, bilet açığa alma, açıktaki bileti sefere bağlama, bilet iptali gibi işlemleri de yapabiliyorlar.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Hatay Güney Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

kaynar 30.05.2019

hatay düzce arası yolcuğumda tercih ettim Güzel bir yolculuktu servislerin saatleri erken oluyor sadece bu konu hariç profesyonel bir yolculuktu

Hatay Güney Turizm Firması İçin Yorum Yap


Hatay Güney Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)