• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • kurucu

  KURUCU

  Selahattin Karpuz

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Siirt

 • telefon

  TELEFON

  0 484 223 56 56 - 224 13 13

Firma Hakkında

Siirt Has Turizm dünden bugüne yolcularına en iyi hizmeti sunmaya çalışan ve sektöründe başarılı firmalar arasında yer almak için emin adımlarla ilerleyen bir anlayışa sahiptir.  Yolcularının huzuru ve güvenliği konusunda, personellerinin eğitimi ile yolcu ilişkilerinde büyük bir fark yaratmayı hedeflemiştir.  Siirt Has Turizm, geniş filo ağına sahip otobüsleri ile öncelikle güvenli, sonrasında konforlu bir hizmet adına sektöründe yarışmaktadır. Dünden bugüne gelişimi şirket politikası olarak benimsemiş Siirt Has Turizm yolcularına kaliteli hizmet sunarak sektörde bulunan öncü firmalardan bir tanesi olmayı amaçlamakta ve bu doğrultuda çalışmalar yapmaya özen göstererek yenilikler yapmaya devam etmektedir. Gerek filosunda bulunan modern otobüsleri ile, gerekse kadrosunda yer alan elemanlarının nitelikleri ile seçkin bir firma olmayı başarmış Siirt Has Turizm, günden güne kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ederek, sektörde saygın bir yer edinerek kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Neden Siirt Haz Turizm’i Tercih Etmeliyim?

 

 • Genel geçer bir hizmet politikasıyla değil, üstün yolculuk deneyimi süren bir kalite anlayışıyla hareket eden ve bu sektördeki ilerlemesini ticari kaygılarından bir adım yukarıda tutmakta olan Siirt Has Turizm, hizmet politikası gereği size güvenli ve konforlu bir yolculuğun sözünü vermektedir.
 • Firma, eğitimli personelleri ile, gerekli saygının ve güler yüzlü hizmetin temini için düzenli bir çalışma ile tüm filolarını denetmekte ve eksikliklerini gidermek için var gücü ile çalışmaktadır.
 • Araçlarında günümüz teknolojilerinin uygulanmasının bir gereklilik olduğunu şirket politikası haline dönüştürmüş olan Siirt Has Turizm, yolculuğunuz boyunca evinizde hissetmenizi temin eder.
 • İnsan hayatının değerli olduğunun bilinciyle hareket eden Siirt Has Turizm, bünyesinde çalışan otobüs şoförlerinin gerekli tüm belgelerini ve eğitimlerini sağlamış, güvenliği ana hizmet yöntemi olarak belirlemiştir.
 • Siirt Has Turizm yolculuk boyunca kendi tesislerinde sizleri ağırlamak ve böylelikle kalite düşüklüğünün önüne geçmek için var gücüyle çalışmaktadır.

Siirt Has Turizm, sizi ulaşmak istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde götürmeyi hedeflerken, olası gecikme ve aksamalarında önüne geçmeyi, zamanında kalkış ve varışınız için özen göstermeyi ihmal etmemektedir.

Siirt Has Turizm Terminallerine Nasıl Ulaşabilirim?

Siirt Has Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bu peronlar haricinde kendisine ait özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Bilet temini, iptali, sefer bilgisi ya da yolculuklar hakkında herhangi bir sorununuz olduğu durumlarda şube yahut terminallerde yer alan Siirt Has Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Online yahut telefonla yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızın dökümü için yine bu merkezler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Siirt Has Turizm’in Otobüs Filoları

Siirt Has turizm araç filosu içerisinde klasik model ve farklı özelliklerde pek çok araç bulunmaktadır. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Siirt Has Turizm otobüslerindeki hız sabitleyiciler güvenli bir yolculuğu garanti eder. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için TV izleme imkanı, kulaklık sağlanması, prizler ve USB girişi gibi imkanlarla birlikte, internet bağlantısı gibi diğer önemli hizmetler de yer almaktadır. Ayrıca tüm seyahat süresince sıcak ve soğuk içecek ve çeşitli atıştırmalıklar servis edilmektedir.

Siirt Has Turizm’in Sunduğu Servis İmkanları

Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Siirt Has Turizm evinize ve sevdiklerinize güven ve huzurla varmanızı temin etmeye çalışır.

Siirt Has Turizm Şubeleri

Siirt Has Turizm; Adana, Aksaray, Ankara, Batman, Diyarbakır, Bolu, Düzce, Gaziantep,  İstanbul, İzmir, İzmit, Mersin, Osmaniye, Adapazarı, Siirt, Şanlıurfa ve Tarsus mevkilerinde bulunan şubeleriyle hizmetinizdedir. 

Siirt Has Turizm bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Siirt Has Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. hizlibilet.com üzerinden bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi birçok kolaylıkla, seyahat deneyiminizi ilk adımından itibaren daha büyük bir konforla yaşayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Siirt Has Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

EMRE 29.05.2019

SİİRT HAS ANKARAYA YOLCULUK YAPTIM ARAÇLAR ESKİ HİZMET PEK O KADAR İYİ DEĞİL

Siirt Has Firması İçin Yorum Yap


Siirt Has

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)