• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2005

 • kurucu

  KURUCU

  Erzincan Başak Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Erzincan

 • telefon

  TELEFON

  0 446 224 15 75

Firma Hakkında

Erzincan Başak Turizm Seyahat, 2005 yılında Çetin Çay, Abidin Bektaş ve Ali Çay tarafından Erzincan merkezli olarak kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Yenilikçi anlayışıyla kısa sürede sektörde önemli bir yer edinen Erzincan Başak, yolcularının rahat bir yolculuk geçirebilmesi için her türlü ayrıntıyı düşünmektedir. Özellikle İstanbul’da çok sayıda Erzincanlı yaşamasından dolayı İstanbul – Erzincan arası yoğun bir sefer programı bulunmaktadır. Modern bir yolculuk için teknolojiyi yakından takip eden firma, araçlarında güncel teknolojik cihazlara yer vermek konusunda dikkat göstererek, yolcularının keyifli bir seyahat deneyimi yaşamasına verdiği özeni yansıtmaktadır. Personellerini özenle seçen ve her türlü eğitimlerini veren firma bu sayede sizlere bilgili ve saygılı personellerle hizmet vermektedir.

Erzincan Başak Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Erzincan merkezli olarak faaliyetlerine başlayıp ülkenin çeşitli yerlerine yayılan Erzincan Başak Turizm’i tercih ettiğinizde faydanıza olacak başlıca özellikler aşağıda sıralanmıştır:

 • Çalışanlarının güler yüzlü ve bilgili olması sayesinde yolculuklarınızda karşınızda rahatlıkla anlaşabileceğiniz, sizinle saygı çerçevesinde bağ kuran ve yardımcı olan muhataplar bulursunuz.
 • Araçlarında yer alan donanımlar teknolojik olarak gayet iyi seviyededir ve yolculuğunuzun keyifli bir şekilde geçmesi imkanı sunar.
 • Genel olarak uzun mesafeler arasında faaliyet gösteren Erzincan Başak Turizm bu sebeple otobüslerinde rahat koltuklar bulundurmaktadır.
 • Firma, sürekli olarak yaptığı yeniliklerle bölgesinde oldukça önemli bir konuma sahiptir.
 • Sürekli yenilenme ve gelişime önem veren firma, yolcularına en kaliteli hizmeti vermek için hiçbir ayrıntıyı atlamamakta, misafirlerine gösterdiği özenle sevilen bir şehirlerarası seyahat firması olarak öne çıkmaktadır.

Erzincan Başak Turizm’in Filosu

Yolculuklarda konfora son derece önem veren Erzincan Başak Turizm, bu sebeple hem iç dizaynı rahat otobüslerindeki geniş koltuklarla, hem de araçlarındaki diğer teknolojik donanımlarla yolcularına hizmet vermektedir. Genel olarak yeni model Travego araçlarla faaliyet gösteren firma, yolculuğunuzun konforlu ve eğlenceli bir şekilde geçmesi için her türlü detaya dikkat etmektedir.

Erzincan Başak Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Erzincan Başak Turizm, yolcularının en iyi şartlarda yolculuk yapabilmesi için hem yeni çıkan teknolojik ekipmanları hem de yolcu geri bildirimlerini dikkate alarak araçlarının tasarımlarını güncellemektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Erzincan Başak Turizm, bu ekranlarda kayıtlı olarak bulundurduğu çeşitli kategorilerde onlarca farklı film ve binlerce farklı türde müzikle misafirlerine eğlenceli dolu bir yolculuk geçirmeleri için fırsat sunmaktadır. Ayrıca USB Giriş bulunan ekranlar sayesinde yolculuğunuz boyunca kendi harici diskinizde bulunan filmlerinizi izlemeniz ya da müziklerinizi dinlemeniz de mümkün olmaktadır. Tüm araçlarda bulunan Wi-Fi ile internete bağlanarak yolculuğunuz sırasında internette vakit geçirerek yolculuğunuzu daha kaliteli hale getirmeniz olanaklıdır. Oldukça rahat koltuklarda seyahat imkanı sunan Erzincan Başak Turizm ayrıca yolcularına seyahat süresi boyunca kullanmaları amacıyla kulaklık da vermektedir. Yolculuğunuz sırasında kitap ve gazete gibi yayınları okuyabilmeniz için okuma lambası da bulunmaktadır.

Erzincan Başak Turizm’in Şubeleri

Didim Seyahat’in şubesi bulunan şehirlerimiz Ankara, Çayırlı, Erzincan, Eskişehir, Gebze, Gemlik, İstanbul, İzmir, Kartal, Orhangazi, Refahiye, Sivas, Sultanbeyli ve Yalova’dır. Buralarda yer alan onlarca şubesi ve yüzlerce çalışanıyla Erzincan Başak Turizm yolcularının seyahat öncesi ve sonrasında güvenli ve rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri amacıyla faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürmektedir.

Erzincan Başak Turizm Ucuz Bilet İmkanları

Erzincan Başak Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon fırsatları için hizlibilet.com sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına ve rezervasyon hizmetlerine dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilir ve seyahat öncesi satın alma veya yer ayırtma işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

Erzincan Başak Turizm Seferleri

Erzincan Başak Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Tuncelilili 21.03.2019

Tınceliler çok iyi firma ya başak turizm özellikle mavinler çok kibar.

Erzincan Başak Turizm Firması İçin Yorum Yap


Erzincan Başak Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)