• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1980

 • kurucu

  KURUCU

  As Turizm

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ankara

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 30 81

Firma Hakkında

As Turizm Firması 1980 yılında kurulan ve koşan adam logosu ile şehirler arası yolculuklarda son teknoloji araçları ile hizmette kalitenin adresidir. As Turizm Ankara merkezli bir seyahat firmasıdır.

Hizmet kalitesini tecrübeli şoför ve elemanları ile birlikte yolcu memnuniyetine dayandıran firma profesyonel hizmetler sunar.

As Turizm Firması kurumsal hizmet sınıfında yer almaktadır. Bilet alış ve satış hizmetlerinde sağladığı kolaylıklar ve ödeme kolaylığı sağlayan seçenekleri ile de müşterilerini memnun etmektedir.

As Turizm acentesinden bilet aldıktan sonra oluşabilecek aksaklıklara göre bilet işlemlerinde iptal, değişiklik ve erteleme işlemleri için kurumun 354- 375- 41 -80 nolu müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek gerekir. Ayrıca online işlemlerinizi As Turizm internet adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yolculuk için tercih ettiğiniz As Turizm seyahat acentesi ise, online satış ofisi yada çağrı merkezinden biletleri alma olanağı ve rezervasyon olanağı firmaca sunulan hizmetler içerisindedir. Yolcu yoğunluğunun olduğu dönemlerde ek seferler düzenleyen As Turizm firması yolcularına güvenli ve konforlu seyahat etme olanağı sunmaktadır. Hava şartları yada daha farklı sebeplere bağlı olarak sefer iptal, gecikme yada ertelenmesi durumunda tüm yolcuların hakları aynen iade edilmekte ve gerekli bilgilendirme sefer öncesi yapılmaktadır.

As Turizm Neden Tercih Edilmelidir?

As Turizm firmasının genel özellikleri arasında yer alan filosunun teknik donanımı ve yeni olması, bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılması, müşteri odaklı hizmet ve güler yüzlü çalışanlarının varlığı, ikramların yolculuk boyunca devamlılık arz etmesi, kaptan şoförlerinin tecrübeli ve işine önem vermesi ile birlikte yolcu güvenliğine önem vermesi ve bilet kampanyaları, indirimleri, iptal ve iade işlemlerinde profesyonel hizmet vermesi yolcuların öncelikli tercih sebebidir. İnternet ağının tüm otobüslerinde bulunması,yolcu bagaj kapasitesini yüksek tutması, iklimsel hava şartlarına göre klimalarının bulunması konfor sağlaması diğer tercih sebebidir. Engelli ve çocuk yolculara gerekli indirim sağlayan firma bu tür yolcular için gerekli evraklara önem vermektedir.

Ülke genelinde bulunan otobüs firma terminallerinin içerisinde bulunan satış ofislerinden bilet alım işlemleri, rezervasyon ve yolculuk ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ödemeler mastercard ve visa kart ile yapılarak yolculara ödeme de kolaylık sağlanmaktadır.

Yolculuk için As Turizm firmasından alınan on line biletler istek dahilinde yolculuktan bir gün önce kurye ile kişiye ulaştırılmaktadır. Bunun için cüzi bir ödeme yapılmaktadır. Ayrıca kurye pazar günü hizmet vermemektedir. Kredi kartı ile yapılan bilet satışlarında yolcuların bilgileri özel güvenlik özellikleri dahilinde korunmaktadır.

AS Turizm Seyahat Filo Otobüsleri

İstanbul, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Yozgat, İzmir, Rize, Kırşehir, Trabzon, Eskişehir,Kütahya ve Bursa iline seferler düzenleyen As Turizm otobüs filosu içerisinde, seyahat edecek yolculara yönelik konfor sağlanmaktadır. Koltuk konforu, dijital araçların kullanımı ve tv yada müzik dinleme olanağı sunan firma uzak yolları yakın eder.Taşıma ve hizmet Sözleşmesi Kanununa göre As Turizm Firması tüm yolcuların haklarını güvence altına almaktadır. Online bilet satışlarında yolculara verilen PNR kodu ile seyahat öncesi bilet üzerinde bazı değişiklikler yapma olanağı As Turizm tarafından sunulan hizmetlerdendir.

As Turizm Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

As Turizm yolcularına bazı dönem aralıklarında ucuz otobüs bileti alma olanağı ve rezervasyon imkanı sunar. Online yada terminal ofisi ziyaretlerinde alış, iptal, değişim ve bagaj gibi konularda ayrıntılı bilgi sunar. İnternet üzeri bilet alışlarında ön koltuklara ilgili kanun gereğince çocuk yolcu alınmamakta ve koltuk seçimlerinde aynı cinslerin yan yana oturma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu işlem As turizm yolcularının rahatlık ve kültürel değerleri açısından önemlidir.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

As Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

KEMAL 22.05.2019

İSTANBULDAN ANKARAYA GİDERKEN TERCİH ETMİŞTİM HERŞEY GÜSELDİ TEŞEKKÜRLER AS TURİZM.

Jale 18.03.2019

Çocuklar için ekstra bilet para almamanız çok güzel.

As Turizm Firması İçin Yorum Yap


As Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)