• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1972

 • kurucu

  KURUCU

  Necip Kartal

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Van

 • telefon

  TELEFON

  0 850 650 65 65

Firma Hakkında

Vangölü Seyahat, 43 yıllık köklü bir firma olarak yolcularına konfor ve rahatlık sunmaktadır. Van otogarı içerisinde en çok perona sahip firma olmasının yanı sıra firma, Doğu Anadolu’da en geniş araç filosuna sahip yolcu taşıma firması unvanının da sahibidir. Kurulduğu günden bu yana bir aile şirketi olarak özenle yönetilen firma, yılların deneyimi ve müşteri memnuniyeti konusundaki tecrübesi ile yolcularına daima daha kaliteli ve daha güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerinin, olumlu ve olumsuz değerlendirmelerine oldukça değer veren firma, bu değerlendirmelerle kendini geliştirmeyi hedefler.

Vangölü turizm, yolcularının sefer saatlerine, günlerine ve bilet fiyatlarına kolaylıkla erişebilecekleri bir kalite anlayışıyla hizmet sağlamayı firmanın kurumsal kimliğinin en önemli ifadesi olarak görmektedir. Rakip firmalara göre son derece modern olanaklara sahip olan Vangölü Seyahat, bünyesinde bulundurduğu son teknoloji otobüs filosuyla dikkat çekmektedir. Müşterilerinin özellikle uzun güzergahlara yaptıkları seyahatlerde konforlu ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamak, firmanın önceliklerinin başında gelmektedir.

Vangölü Turizm uyguladığı bilet fiyatlarıyla da müşterilerini memnun bırakmaktadır. Firma, müşterilere ekonomik açıdan her türlü kolaylıkta sağlanmaktadır. Müşterileriyle karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde uzun yıllardır hizmet veren Vangölü Turzim özellikle kurumsallaşma açısından gösterdiği başarı ile takdiri hak etmektedir. Bulunduğu bölgeye son derece hakim olan firma rakiplerine birçok konuda fark atmış bulunmaktadır.

Vangölü Turizm ile Seyahat Etmek için En Önemli Sebepler

Tecrübe ile itinayı birleştirerek üstün bir müşteri deneyimi sağlamayı kendine amaç gören Vangölü Turizm’i tercih ederek hem keyifli, hem güvenli, hem de stresten uzak bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. İşte Vangölü Turizm’in fark yaratan özelliklerinden bazıları:

 • Vangölü Turizm, uzun soluklu yolcuklar yaptığının farkındalığı ile araçlarının geniş ve konforlu olmasına özellikle dikkat göstermektedir. Araçlarında konforun bir gereklilik olduğuna inanan firma, geniş koltukları ile yolcularının hizmetindedir.
 • Bagaj olarak her yolcunun 30 kg ücretsiz bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj ve eşya taşınması konusunda oluşabilecek sorunlar karşısında Vangölü Turizm, seferler esnasında unutulan, sonradan bulunan eşyaları kayıp eşya deposu içerisinde muhafaza etmektedir.
 • Uzun süren yolculuklarınız boyunca sınırsız Wi-Fi imkanı ve ikramlarla Vangölü Turizm, elinden geldiğince huzurlu bir yolculuk sürmenizi amaçlar.
 • Türkiye’nin bir çok yerine servisleri mevcut olan Vangölü Turizm ulaşım imkanlarınızı kolaylaştırmayı ve sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayan bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Vangölü Turizm evinize ve sevdiklerinize güven ve huzurla varmanızı temin etmeye çalışır.
 • Firma Van merkezli olmanın yanı sıra birçok ilde de merkezleri bulunmaktadır. Böylelikle birçok müşterisine pratik ve kaliteli hizmet sağlayarak, erişilebilirlik konusunda da üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

Vangölü Turizm Otobüs Filosunun Özellikleri

Araçlarda konforlu ve rahat yolculuğun sağlanması amacı ile internet bağlantısı, rahat koltuk kullanımı, TV, kulaklık, priz gibi donanımlar yer almaktadır. USB girişi, koltuk arkalarında geniş özelliklerde televizyon ekranları, USB girişleri, okuma lambası gibi özellikler, yolcuların daha keyifli bir seyahat geçirmesi için düşünülen detaylar arasında yer alıyor.

Radyo kişisel olarak kullanılabilmekte ve ayrıca uzun yolculuklar esnasında kahvaltı, akşam menüsü ve ara vakitlerde de içecek ve atıştırmalık ikramı ayrı olarak yapılmaktadır.

Vangölü Turizm ucuz bilet ve rezervasyon olanakları

Vangölü Turizm bilet satın almada sağladığı kolaylıklar ile de rakipleri arasından sıyrılıyor. hizlibilet.com aracılığıyla yaptığınız rezervasyon işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Vangölü Turizm ucuz otobüs bileti seçeneklerinin yanı sıra; ihtiyaç halinde ve makul şartlar dahilinde bilet iptali yapılması konusunda da kolaylık sağlayabiliyor. Ayrıca hizlibilet.com üzerinden uygun seferleri görerek istediğiniz saat ve fiyattaki biletleri almak için seçeneklerinizi karşılaştırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Vangölü Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

selami 29.05.2019

van gölü ile yolculuk yaptım fiyatları uygun sadece servisi biraz geliştirin

VEYSEL DÜZ 29.05.2019

van gölü ile yolculuk yaptım gerçekten çok iyi hizmet ve uygun bilet van kedisi gibi nadirsiniz

Vangölü Turizm Firması İçin Yorum Yap


Vangölü Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)