• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2000

 • kurucu

  KURUCU

  Kırşehir Sanal Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kırşehir

 • telefon

  TELEFON

  0 386 444 40 40

Firma Hakkında

Kırşehir merkezli kurulan Şanal Turizm, Türkiye'de, şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe, değerlerini ve güvenirliğini koruyarak lokomotif olma özelliğini sürdürmektedir. Firma kendini, yeni hizmet ve ürünler sunacak şekilde sürekli geliştirip; tercih edilen, öncü firma olarak varlığını sürdürmek vizyonu ile hareket etmektedir.

Şanal Turizm Güzergahları ve Şubeleri

Firmanın en çok sefer yaptığı destinasyonlar arasında Kocaeli, Bodrum, Keskin, Mucur, Kayseri, İzmir, Alanya, Ankara, Manavgat, Kırşehir, Kırıkkale, Aksaray, Didim, Sakarya, Antalya, İstanbul, Konya Kuşadası sayılabilir. Her geçen gün hizmet ağını genişleten Şanal Turizm’in Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Koanya, Yozgat şehirleri ve ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır.

Rezervasyon ve Satın Alma Seçenekleri

Ekonomik fiyat ve kaliteli hizmet sunmayı benimseyen Şanal Turizm otobüs biletlerini firma şubelerinden ya da web sitesi üzerinden temin etme imkanı sağlamaktadır. Satın alınmış olan Şanal Turizm otobüs bileti iptali ya da erteleme talebi bilet satış noktalarında veya çağrı merkezlerinden ve internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Firma kurumsal yapısı ile ön planda olmakta ve değişiklik konusunda hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Ayrıca hizlibilet.com sitesi ucuz bilet seçenekleri, özel kampanyalar ve bilgilendirme avantajlarıyla müşterilerinin yanında olmaktadır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz

Şanal Turizm, ulaşım sektöründe, uluslararası norm ve standartlara uygun çalışarak, eksiksiz müşteri memnuniyeti hedefini şirket kültürü olarak benimsemeyi ve uygulamayı öncelik haline getirmiştir. Yenilikçi, dinamik bir ekip ruhuyla, uluslararası ve ulusal yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermeyi misyon olarak benimsemiştir. Sık sefer sayısı ile rahat ulaşım kolaylığı yolcuların firmayı tercih etmesinde en önemli etkenlerdendir.

Lezzetli İkramlar ile Konforlu Seyahat

Her zaman temiz ve konforlu araçlar ile yolculuk sağlama imkanı sunan Şanal Turizm, yolcularına otobüs içinde ücretsiz ve kaliteli ikramlar sunmaktadır. Otobüs içi geniş ve rahat koltuklar, internet bağlantısı ve büyük TV ekranları yolculuğu keyifli hale getirmektedir.  Araç filosunda yer alan otobüsler ise teknik özellikleri ile her türlü konforu sağlayacak biçimde tasarlanmış durumdadır. Her koltuk için bir televizyonun bulunduğu konforlu koltukların yanı sıra ihtiyaç duyulan teknolojik donanımlar da yer almaktadır. Koltuk arkası ekranlarda film izlenebilmekte, müzik dinlenebilmektedir. Seyahat boyunca kullanılabilen kablosuz internet ağı desteğiyle yolcuların keyifli bir yolculuk sağlamalarına, kesintisiz olarak internete ulaşmalarına imkan sağlanmaktadır. Tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunması da firmanın önemsediği konular arasında yer almaktadır.

Özel İhtiyaçlara Duyarlı Hizmet

Tüm bu genel şartların sağlanması yanında evcil hayvan taşınması ve bisikletli yolcular gibi özel ihtiyaçlar için firma belli prosedürler çerçevesinde yolcularına yardımcı olmaktadır. Doğabilecek her türlü olumsuz sonuç için; sorumluluk yolcuya ait olmak koşulu ile özel kafes içerisinde veteriner kontrolünde uyutulmuş kedi, köpek vb. canlıların bagaj kısmında taşınması mümkündür. Bisikletin ön tekerleği demonte edilmiş bir şekilde bagaja dahil edilebilmektedir. Bisikletini taşımak isteyen yolcu, bilet alım esnasında bilet satış merkezini ya da çağrı merkezini arayarak yolculuğundan önce bisiklet taşıma talebini bildirmelidir.

‘Yolcum Nerede’ Uygulaması

Güvenli yolculuğun tartışmasız ismi olan firma, internet sitesi üzerinden “Yolcum Nerede” özelliği ile araç takibi sağlanması ve yolcu yakınlarının da huzurla hizmetten faydalanması konusunda destek olmaktadır. Bu uygulama ile otobüsün yolculuk sırasında nerede olduğu anlık olarak harita üzerinde görüntülenebilmektedir.

Şanal Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Şanal Turizm ucuz otobüs bileti seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. Bunun yanı sıra, sefer saatlerini inceleme, fiyat karşılaştırması yapma, yer ayırtma, bilet iptali gibi işlemlerinizi de kolaylıkla online olarak gerçekleştirerek, seyahat öncesi deneyiminizi de pratik hale getirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kırşehir Şanal Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kırşehir Şanal Firması İçin Yorum Yap


Kırşehir Şanal

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()