• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1994

 • kurucu

  KURUCU

  İbrahim Baştok

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Isparta

 • telefon

  TELEFON

  0 246 444 34 34

Firma Hakkında

Türkiye' de yolcu taşımacılığı sisteminde en çok tercih edilen ulaşım aracı otobüs taşımacılığıdır. Bundaki en önemli nedeni yaygın ulaşım ağı ve fazlasıyla bilet temin noktalarının bulunmasıdır. Ayrıca uçak ve deniz korkusu nedeniyle de bazı kişiler otobüs taşımacılığını tercih etmektedir.

Isparta Petrol Turizm

Isparta Petrol Turizm, Isparta ilini merkez olarak kullanmakta olan bir taşımacılık firmasıdır. Merkezinin Isparta' da bulunması bu firmaya yaygın ulaşım ağı özelliğini kazandırmaktadır. Türkiye'nin orta kısmında yer alması nedeniyle özellikle doğu ve batı illerinde köprü görevi görmektedir. Uzman şoför kadrosu ve kabin memuru kadrosu ile hizmet vermekte olan bu firma kendisine misyon olarak %100 müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Gerek filosunda bulunan araçların modernizasyonu gerekse çalışanların kalitesi nedeniyle uluslararası bir taşımacılık firma bünyesinde gerçekleştirilir. Bu kalitenin sebebi, müşteri memnuniyetinden ileri gelmektedir.

Isparta Petrol Turizm Neden Tercih Edilmektedir?

Isparta Petrol Turizm, doğu ve batı bölgelerinde hizmet vermesinden dolayı yoğun bir taleple karşı karşıyadır. Doğu illerinde fazla hava alanının bulunmaması ve buralara hava yolu ile ulaşım sağlanamadığı için insanlar bu firmayı seyahatlerinde kullanmaktadır. Ayrıca doğu illerine üstün özelliklere sahip bir otobüs firmasının bulunmaması sebebiyle Isparta Petrol Turizm yoğun bir şekilde tercih nedenidir. Bundan hariç filosundaki otobüslerin kalitesi ve firma personellerinin güler yüzlü olması da tercih edilme sebebi arasındadır.

Isparta Petrol Turizm' in Hizmet Verdiği Noktalar

Isparta Petrol Turizm, Türkiye'nin en yaygın ulaşım ağına sahip firması olması sebebiyle birçok şehirdeki terminallerde hizmet göstermektedir. Bu terminallerin başlıcaları İstanbul, Ankara ile İzmir gibi metropol şehirler ile Aydın, Konya, Adana, Isparta, Aksaray, Şırnak, Adana, Kilis ve Şanlıurfa gibi şehirlerde de faaliyet göstermektedir. Bunun dışında bu kentler içerisinde bulunan ilçe terminallerinde de hizmet vermektedir.

Isparta Petrol Turizm Bünyesinde Bulunan Taşıma Araçları

Firma bünyesinde son model Mercedes Travego, Man, Temsa, Safir ve Neoplan gibi üst düzey taşımacılıkta kullanılan otobüsler bulunur. Bunun dışında terminallerden şehir merkezlerine yolcu taşımacılığının gerçekleştirildiği minibüs ve midibüsler de yer almaktadır. Bu, yolcuların en üst düzeyde yolculuk gerçekleştirmeleri için yapılan bir hizmettir.

Bilet Satış ve Rezervasyon İşlemleri

Isparta Petrol turizm bilet satış işlemleri birçok farklı kanal kullanarak yapılabilir. Terminal merkezlerinde ve şehir merkezlerinde bulunan bilet satış noktalarından yolcu biletleri temin edilebilir. Buna imkanı olmayan vatandaşların firmanın İnternet sitesinde bulunan bilet satış linkini kullanarak banka veya kredi kartı kullanarak biletlerini satın alabilirler. Ayrıca yolculuk için 444 34 34 numaralı müşteri iletişim merkezinden, müşteri temsilcisine bağlanarak ön rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirler. Yolcu taşımacılığı için en uygun fiyat politikasını uygulayan bu firma, en uzun mesafelerde dahi ucuz bilet temin etmektedir. Bu amaçla bilet fiyatı 10 liradan başlayarak 100 liraya kadar değişmektedir.

Isparta Petrol Turizm Bünyesinde Bulunan Araçların Özellikleri

Firma bünyesinde bulunan araçların çoğunluğu 2+1 özellikteki vip koltuğa sahip araçlardan oluşmaktadır. Söz konusu otobüsler yolcuların elverişsiz hava koşullarından etkilenmemesi için havalandırma ve klima sistemleri ile donatılmıştır. Ayrıca her koltuk için televizyon ve Wi-Fi bağlantısı mevcuttur.

Isparta Petrol Turizm Araç İçi İkramlar

Firma bünyesinde bulunan tüm araçlarda ikramları gerçekleştirmek amacıyla iki adet host bulunur. Araçta açık büfe şeklinde sıcak ve soğuk içecekler ile atıştırmalık yiyecekler yolcuların hizmetine sunulmaktadır. Bunların dışında doğabilecek olan ekstra ihtiyaçlar için baş üstü panelde bulunan çağrı butonu ile host çağrılarak istenilen her şey temin edilebilir.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Digiturk

Lig Tv

Isparta Petrol Seferleri

Isparta Petrol Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

melis 09.08.2019

Muavinin ikramları eldiven takip dağıtması çok iyiydi böylece nekadar hijyen ve yolculara temiz davrandıkları gösteriliyor.

canan 09.08.2019

Diyer firmalara göre isparta petrol çok iyi kaliteli temiz hijyenik olması çok iyi oluyor.

leyla 09.08.2019

Int ve televizyonun olması ve çekmesi çok iyi yol boyu insanın canı sıkılmadan yolculuk yapıyorsun gayet iyiydi.

kadir 09.08.2019

Sofordende çok memnun kaldım muavin beye de ayrıca teşekkürler güzel bir yolculuktu.

polat 09.08.2019

Istanbul izmir arası yolculuk yaptım hem saatinde vardım hemde güzel yolculuk geçirdik. Çok iyiydi .

çakır 09.08.2019

Tesislerde uzun kalmaması çok iyi bir ihtiyaç molasi kadar durması çok iyi oluyor nekadar mola yol okadar uzun sürüyor.

yunus 09.08.2019

Şoförün yol boyunca ek yolcu almaması çok iyi oluyor en azından ara yerlerde kimse oturmuyor sakın oluyor bu yüzden otobüs.

ebubekir 09.08.2019

Yolcuların anlayışlı olması şoförün sabri çok iyi çocuklu olduğumuzdan tuvalet ihtiyacı olsa hemen yakın petrolde duruyorlardı anlayışları için teşekkürler.

seri 09.08.2019

Gece yolculuk yaptım kendi ışığımi n olması güzel di kitap okumayı seviyorum sürekli iş için yolculuk yaptığım için kitap okuyarak vaktimi öldürüyorum.

şakir 09.08.2019

Koltuk numarası ayırırken hiç sorun yaşamadım kendi koltuğunda oturdum bazı firmalarda butur sorunlar yazıya biliyoruz ama isparta petrolde hiç yaşamadım.

meral 09.08.2019

. Nezih insanların otobüs hostesi olması çok iyi konuşmasını biliyorlar gayet ilgili ve güzel dialog kuruyorlar insanla böyle devam ederseniz müşterileriniz çok memnun kalır.

halil 09.08.2019

Izmır çanakkale arası 4 saat 30 dk tam zamanında gitmemiz yetişmemiz çok iyi çoğu otobüs yetiştiremiyor daha uzun sürüyor.

gül 30.05.2019

ısparta petrol mükemmel ve hatta mükemmelin ötesinde çok memnun kaldım TEŞEKÜRLER

Isparta Petrol Firması İçin Yorum Yap


Isparta Petrol

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(13)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)