• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1985

 • kurucu

  KURUCU

  Kastamonu Güven Turizim

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kastamonu

 • telefon

  TELEFON

  +90 212 658 10 35

Firma Hakkında

1985 yılında Taşköprü Emniyet Ekspres adıyla faaliyetlerine başlayan firma, 1991 yılında Taşköprü Güven olarak yapılanmaya gitmiş ve daha sonra adını 2001 yılında merkezi konumundaki il ile değiştirerek Kastamonu Güven Turizm olmuş firma; adını değiştirdiği gibi, kapasitesini ve faaliyet alanını genişleterek önce tüm Kastamonu iline, daha sonra ise tüm Karadeniz Bölgesi’ne hitap eder hale gelmiştir. Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması için tüm olanakların üst seviyede sunulmasını kendisine misyon edinen Kastamonu Güven Turizm, kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sektörde ilk sıralarda yer almayı kendisine hedef olarak belirlemiş durumdadır. Tüm yolcularının diledikleri noktaya maksimum güvenlik ve en kaliteli yolculuk deneyimleriyle varmasını amaçlayan Kastamonu Güven Turizm; otobüslerini, sefer ağını ve personelini bu amaca paralel olarak sürekli bir biçimde geliştirmektedir.

Kastamonu Güven Turizm ile Yolculuklarda Teknoloji ve Konfor

Sektörde 33 yıldır faaliyet gösteren Kastamonu Güven Turizm, güvenliği ve konforu temel alarak yenilenen araç filosuyla müşterilerine kaliteli ve keyifli bir yolculuk sağlıyor. Firmanın bünyesinde, ortalama otobüs yaşı beş olan 8 adet Mercedes Travego otobüs, müşterilerin değişen beklentilerine ve çağın gerekliliklerine göre tasarlanmış şekilde yolcuların hizmetine sunuluyor.

Ayrıca firma araçlarının tamamı cep telefonu kullanımına izin verecek şekilde yenilenerek, güvenlik sorunu ortadan kaldırılmış durumda. Güvenliğin yanı sıra misafirlerinin konforunu da odağına alan Kastamonu Güven Turizm’in otobüslerinde uydu TV yayını, radyo ve müzik yayını ile yolcuların keyifli bir yolculuk yapması amaçlanıyor. Firma araçlarının tamamında bu hizmetlere ek olarak geniş koltuk aralığı, kablosuz internet bağlantısı, okuma lambası, 220 volt priz, USB giriş ve dokunmatik koltuk arkası ekranlar gibi yolculuğun konforunu arttıracak imkanlar bulunmakta. Firma hedefleri doğrultusunda teknolojik olarak yenilediği araçları ile müşterilerine keyifli ve konforlu bir yolculuk sunuyor. Ayrıca firmanın tüm otobüslerinde yolculara açık büfe olarak her türlü içecek ve tatlı veya tuzlu atıştırmalık servisi de en kaliteli ürünler kullanılarak yapılıyor.

Kastamonu Güven Turizm Terminalleri ve Mola Tesisleri

Kastamonu Güven Turizm yolcularının seyahat öncesi ve sonrası çekebileceği sıkıntıları düşünerek yolcularına ek bir hizmet olarak şehir içi servis imkânı da sunuyor. Firma, merkezi olan Kastamonu ilinden Ankara, Çankırı, İstanbul, İzmit, Sakarya, Samsun ve Zonguldak şehirlerine karşılıklı olarak her gün seferler düzenliyor. Bu illerin yanı sıra güzergâhlar üzerinde bulunan Boyabat, Durağan, Karadeniz Ereğli, Gebze, Havza, Kavak, Kozlu ve Vezirköprü ilçelerine de seferler organize edebiliyor.

Kastamonu Güven Turizm’in merkezi olan Kastamonu ili dışında birçok şehirde bilet satış ofisleri bulunuyor. Firma, ülke genelinde 30 farklı noktada müşterilerine bilet satış ofisleri ile hizmet vermekte. Kastamonu Güven Turizm’in kendisine ait terminali ve mola tesisleri bulunmamakla beraber, sefer düzenlediği tüm il ve ilçe merkezlerindeki otogarlarda kendisi için ayrılmış olan peronlarda ve güzergâhlar üzerinde bulunan, kalitesiyle öne çıkan dinlenme tesislerinde hizmet veriyor. Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri ve Ilgaz Doğruyol Dinlenme Tesisleri firmanın tercih ettiği dinlenme tesislerinden başlıcaları.

Ekonomik Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Ekonomik, kaliteli ve konforlu bir hizmet veren Kastamonu Güven Turizm, müşterilerine online olarak bilet satışı hizmeti de sağlıyor. Hizlibilet.com aracılığıyla da en uygun fiyatlarda ve istenilen gün ve saatlerde bilet satın alınabiliyor. Kastamonu Güven Turizm bilet satış ve rezervasyon işlemleri hizlibilet.com farkıyla 7 gün 24 saat, en pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor. Uygun otobüs bileti politikası ile hizmet veren firma, müşterilerine seferden 12 saat öncesine kadar biletlerde değişiklik yapma, açığa alma ya da iptal etme gibi hizmetler de sunuyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Kastamonu Güven Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Kastamonu Güven Turizm Firması İçin Yorum Yap


Kastamonu Güven Turizm

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()