• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1972

 • kurucu

  KURUCU

  Merhum Hacı Mehmet Saip Konukoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Gaziantep

 • telefon

  TELEFON

  0 342 444 44 27

Firma Hakkında

Gaziantep merkezli olarak doğan Seç Turizm, seyahat gerçekleştirdiği bütün destinasyonlarda beğenilen bir otobüs firması olarak öne çıkıyor. Yarım asıra yakın zamandır faal olan Seç Turizm, müşterilerine ayrıcalıklı, konforlu ve yüksek kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor. Güvenilirliği, kalitesi ve konforlu yolculuk standartları ile beğeni toplayan firma, sadece doğduğu bölgede değil, sefer düzenlediği tüm hatlarda tercih edilen bir otobüs firması olarak öne çıkıyor.

Gaziantep ve yöresinde oldukça iddialı olan firma, pek çok kente ve ilçeye düzenli seferler düzenliyor. Diğer birçok kent arasında da Seç Turizm seferleri bulunuyor. Firmanın otobüs seferleri özellikle Gaziantep, Antalya ve Mersin şehirlerinde yoğun seferleri bulunuyor.

Son teknolojiye sahip araçlar

Seç Turizm ucuz bilet politikası ile olduğu kadar, en son teknoloji araçların sağladığı rahatlık ve konfor ile de müşterilerinin ilk tercihi olmayı başarıyor. Araçlardaki bütün koltuklarda bulanan USB girişli ekranlar, film izlemeyi, oyun oynamayı, canlı televizyon yayınlarına ulaşılmasını mümkün kılıyor. Zengin bir müzik arşivinin yanında, yolcuların kendi müzik arşivlerini dinlemelerine, istedikleri filmleri izlemelerine de olanak tanınıyor. Ücretsiz kablosuz internet hizmeti de sunan firma, Wi-Fi bağlantısıyla yolcularının her an kesintisiz internete ulaşmasına olanak sağlıyor.

Güler yüzlü personel politikası

Güler yüzlü ve profesyonel Seç Turizm personelleri uluslararası standartlarda yüksek hizmet kalitesi sunulmasına yardımcı oluyor. Firmanın müşterileri ile doğru bir iletişim kurmasını sağlayan personel politikası, yolculuğun sonunda da yüzü gülen müşterileri hedefliyor. Deneyimli şoför kadrosu, güler yüzlü hizmet elemanları ile enfes ikramlar ve yüksek kaliteli bir hizmet, Seç Turizm seferleri boyunca sizi bekliyor.

Mola tesislerinde kalite

Seç Turizm mola yerlerindeki hizmetlerin kalitesinin de yolculuğun bir parçası olduğu bilincinden hareketle, mola tesislerini özenle seçiyor. Değerli Dinlenme Tesisleri, Şapçı Dinlenme Tesisleri, Kaplan Tesisleri, İsmailoğlu Dinlenme Tesisleri, Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri, Demireller Tesisleri ve Nasrettin Hoca Dinlenme Tesisleri gibi nitelikli mekânlarda mola veren Seç Turizm ile yolculuklar kadar molalar da huzur ve konfor içinde geçiyor.

Uluslararası standartlarda yolculuk

Seç Turizm'in belirlediği ilkeler arasında mesleki ve ahlaki yeterlilikler yanında yolcuların sağlık ve güvenliğini ön planda tutmak da yer alıyor. Hizmet sonrasında yolculara yardımcı olmayı sürdürmek de bu ilkeler arasında. Seç Turizm misyonunu ise "profesyonel ekip üyeleri ve üstün hizmet kalitesiyle uluslararası standartlara uygun, yenilikçi ve temel değerlere saygılı bir anlayışla hizmet vermek" olarak özetliyor.

 

"Güvenilir Kuruluş" sloganını kullanan Seç Turizm, Seç Dergisi ile yolculuklarda müşterilerinin yanında oluyor, hem Gaziantep kültürünü, geleneklerini, doğasını yolcularıyla paylaşıyor, hem de kültür, seyahat ve gezi rehberi işlevini yerine getiriyor. Türkçe-İngilizce yayınlanan Seç Dergisi, aynı zamanda Gaziantep'in en çok okunan dergisi unvanına sahip.

Ucuz bilet seçenekleri

hizlibilet.com sitesi aracılığıyla Seç Turizm ucuz bilet seçeneklerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Seç Turizm rezervasyon seçeneklerine de hizlibilet.com sitesi aracılığıyla ulaşılabiliyor. Seç Turizm, gerek olduğu durumlarda bilet değişimi, bilet iptali, bilet açığa alma gibi uygulamalarla müşterilerinin yanında oluyor, biletin alındığı andan yolculuğun bitimine kadar müşterileri ile birlikte olmayı görev sayıyor.

Uygun bilet fiyatları

Seç Turizm rezervasyon ve otobüs bileti satın almada sağladığı kolaylıklar ile de öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla Seç Turizm rezervasyon işlemlerini kolayca yapmak mümkün. Seç Turizm ucuz bilet seçenekleri ve ihtiyaç halinde bilet iptali, bilet iadesi ve bilet açığa alma gibi kolaylıklar sağlayabiliyor.

Seç Turizm rezervasyon yaparken farklı gün, saat ve araç seçeneklerini kolaylıkla görmenize de imkân veriyor, en uygun seferi seçmeniz için kolaylık sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Son Yapılan Yorumlar

Cuma alı 04.10.2018

Kozaklı grup adına muavın ve şoförden memnun kaldık Memet rıdvanoglu muavın Nejdet Polat grup adına çok memnun olduk hızmetlerınden dolayı

Hani yakup 29.07.2018

Merhaba suriyelilere yol.izni.isteniyormu

Seç Turizm Firması İçin Yorum Yap


Seç Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)