• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2015

 • kurucu

  KURUCU

  Osman Asoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Karaköprü

 • telefon

  TELEFON

  444 00 63

Firma Hakkında

Hassoy Turizm;  2015 tarihli kuruluşuyla beraber genç ve dinamik yapısının oluşumuna başlayan yeni nesil bir seyahat anlayışının öncülüğünü üstlenmeyi hedefliyor. Kurulduğu günden bu yana dinamik enerjisi ile yolcularına güvenli hizmet vermesinin yanı sıra günümüz istek ve arzularını şiar edinmiş bir anlayışla sektörün en iyileri arasında yer almayı bir görev olarak belirlemiştir. Araç filosunun zenginliği ile birlikte gelen farklı şehirlere olabilecek en sık ve yakın güzergah çalışmalarıyla kendini gösteren firma, yolcularını olağanca fazla şehre, kurumsal bir anlayış ile götürmeyi hedeflemiştir. Günlük ihtiyaçların ve gerekliliklerin kesintiye uğramaması için var gücüyle çalışmayı kendine amaç edinmiş olan firma kendinden emin bir firma anlayışı ile yolcularına güveni, konforu ve saygıyı temin ediyor.  Ayrıca ülkemizin hassasiyetle bağlı olduğu misafirperverliğine sahip çıkan personel ve firma anlayışıyla yolcularına güler yüzü ve yardımseverlik değerlerini hissettirmeyi kendilerine görev addetmiş bu firma ile yolculuk bir ayrıcalık halini alıyor.

Neden Hassoy Turizm?

Kaliteli hizmetiyle önce çıkan Hassoy Turizm’i seçerek seyahat etmeniz için en önemli nedenler:

 • Hassoy Turizm; genç bir firma özelliğinin getirdiği bir ayrıcalıkla yeni ve günümüz teknolojilerine uygun bir araç filosuna sahip olmanın ayrıcalığını yaşar.
 • Dini ve sosyal her türlü ihtiyaç ve talebe karşılık vermeye çalışan Hassoy Turizm, namaz vakitlerinde seçkin ve nezih tesislerinde verdiği molalarla yolcularının üst düzey konforunu hedefler.
 • Eğitimli ve genç personel kadrosu ile yolcularına saygılı, disiplinli ve samimi bir hizmet vermeyi hizmet politikasının 1. maddesi olarak benimsemiştir.
 • Hassoy Turizm, sektöründe taze kan olmasının getirdiği avantaj  ile genç ve dinamik yapısının göstergesi olan hizmet enerjisini yolcularına yansıtmanın en iyi yolunun güvenden geçtiğinin bilincindedir.  Güvenliğiniz hız kontrolü sistemi ile teminat altına alınmış,dikkatle ve titizlikle kontrole tabi tutulmuştur.
 • Hassoy Turizm; yolcularına seçkin misafirler olduğunu hissettirmeyi görev edinmiştir.

Hassoy Turizm Terminalleri

Hassoy Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bu peronlar haricinde kendisine ait özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Bilet temini, iptali, sefer bilgisi ya da yolculuklar hakkında herhangi bir sorununuz olduğu durumlarda şubelerden yahut terminallerde yer alan Siirt Has Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Online veya telefonla yapmış olduğunuz rezervasyonlarınızın dökümü için yine bu merkezler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Hassoy Turizm Otobüs Filosunun Özellikleri

Hassoy Turizm; dört farklı il plakası bulunan toplam 18 araç filosu ile hizmet vermektedir. 2+1 ve 2+2 koltuk düzenlerine sahip araç seçenekleri ile dilediğiniz şekilde konforlu ve keyifli yolculuklar yapabilmek mümkün olmaktadır. Araçlarında bulunan hız sabitleyiciler güvenli bir yolculuğu garanti eder. Araçlarında evinizde hissetmeniz için televizyon yayını, kulaklık, USB girişi ve internet bağlantısı gibi yolculuğunuza konfor katacak ince düşünülmüş detaylar yer almaktadır. Tüm yolculuk süresince sıcak ve soğuk içecekler ve tatlı-tuzlu atıştırmalıklar servis edilmektedir.

Servis Hizmeti İle Hassoy Turizm Farkı

Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Hassoy Turizm hangi saat olursa olsun, güvenle ulaşımınızı sağlamayı hedeflemiştir.

Hassoy Turizm Ucuz Bilet İmkanları

Üstün kalite hizmeti, kabul edilebilir fiyatlarla sunma iddiası bulunan Hassoy Turizm ucuz otobüs biletleri için hizlibilet.com üzerinden rezervasyon ve bilet alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. hizlibilet.com bünyesinde bilet almadan önce sefer ve fiyatları karşılaştırarak size en uygun seferleri seçmeniz ve mümkün olan en pratik şekilde yolculuğunuzu planlamanız mümkündür.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

Koltuk Ekranı (13 inç)

Digiturk

Hassoy Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

hacer 30.05.2019

iş için Sürekli olarak biletlerimi buradan alıyorum Hem rahat hem kaliteli bir yolculuk sürüyorum.İlgileriniz için teşekkür ediyorum

veli 30.05.2019

30.03.2019 günü urfadan istanbul arabasıyla geldik. Koltuklari cok rahat hizmet guzeldi. Kaptanin Biletsiz yolcu almamasi dikkatimi cekti. guvenlik nedeniyle cok guzel bir uygulama. Takdir ettim.

Hassoy Turizm Firması İçin Yorum Yap


Hassoy Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)