• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  Öz Erzincanlılar

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Erzincan

 • telefon

  TELEFON

  0446 223 99 19

Firma Hakkında

Erzincan'ın yüksek hizmet kalitesi ile beğenilen firmalarından olan Öz Erzincanlılar turizm, başta büyük şehirler olmak üzere pek çok rotada müşterilerine hizmet veriyor. Öz Erzincanlılar otobüs bileti fiyatları ile de yolcularına oldukça uygun seçenekler sunuyor. Firma ayrıca, sefer saatleri ve yoğunluğu ile de pek çok alternatife sahip. Kentin ihtiyaçlarına uygun otobüs seferleriyle Erzincan'ın gözdesi olan firma, ayrıca daha pek çok güzergahta yolcularına güvenli ve konforlu yolculuk vaat ediyor.

 

Öz Erzincanlılar Turizm, misyonunu "müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmek" olarak özetliyor. Kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı hedefleyen firma, müşteri memnuniyeti konusuna özel olarak önem veriyor. Firma, misafir gözüyle baktığı müşterilerinin güvenliği için gereken her türlü önlemi alan firma, hizmet kalitesiyle oldukça iddialı.

Teknolojik ve eğlenceli yolculuk

Erzincan’ın doğal güzellikleri kadar güzel bir hizmet sunma hedefindeki Öz Erzincanlılar Seyahat, müşterilerin memnun kaldığı lüks araçlarla hizmet veriyor. Araçlarda uydu yayını, kablosuz İnternet gibi teknolojik imkanlar bulunuyor. Koltuk arkası televizyonlarda film, oyun ve müzik seçeneklerine ulaşmak mümkün. Telefon ve tabletlerinizi kullanmak isterseniz de bunları kolayca şarj ederek, saatler boyunca kullanabiliyorsunuz.

 

Kablosuz internet ile yolculuğunuz sırasında çevrim içi kalabiliyor, ister mailleriniz ile işlerinizi takip edebiliyor, isterseniz sosyal medyada keyifli saatler geçirebiliyorsunuz. Canlı televizyon yayınlarını izlemek de özel uydu teknolojisi ile oldukça kolay.

Güler yüzlü hizmet, uzman personel

Öz Erzincanlılar otobüs şirketi ucuz bilet politikası yanında, misafirlerine en kaliteli, en konforlu hizmeti sunabilmek için güler yüzlü personel politikası da uyguluyor. Uzman şoförleri ile konforlu ve güvenli bir yolculuk sunarken, güler yüzlü hizmet personelleri yolculuk boyunca müşterilerin de yüzünü güldürüyor.

Müşterilerinin öneri ve fikirlerine büyük önem veren otobüs firması, müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket politikası izliyor. Otobüs içi ikram zenginliği ve kalitesi ile de bu memnuniyeti tamamlıyor. Öz Erzincanlılar otobüs firması kendi dinlenme tesisi olmamasına karşın, müşterilerinin konforu için en kaliteli mola tesislerini tercih ediyor. Otobüs yolcuları molalarda yeme içmeden, alışverişe her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Öz Erzincanlılar ulaşım rotaları

Öz Erzincanlılar otobüs firması İstanbul, Ankara, Kocaeli, Amasya, Düzce, Merzifon, Yozgat başta olmak üzere başta pek çok kente otobüs seferleri düzenliyor. Sivas'ın pek çok ilçesine de Öz Erzincan otobüs firması ile ulaşmak mümkün olabiliyor. Şehir içi servisler bakımından da müşterilerini mağdur etmeyen bir çizgi izliyor.

Çok sayıda terminal ve şube

Merkez bürosu Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bulunan Öz Erzincanlılar Seyahat, ayrıca Erzincan'da Dörtyol, Çayırlı ve Mercan Çarşı şubeleriyle hizmet veriyor. Ayrıca İstanbul Esenler Otogarı, Harem, İzmit, Gebze, Kaynarca, Refahiye, Sakarya, Sivas ve Sultanbeyli gibi pek çok merkezde şubeleri bulunuyor.

Öz Erzincanlılar otobüs firmasının biletleri bu acente ve şubelerden alınabileceği gibi internet üzerinden de oldukça uygun koşullar ile alınabiliyor.

İnternetten güvenli bilet

hizlibilet.com pek çok otobüs şirketi gibi Öz Erzincanlılar otobüs bileti alımlarında da uygun koşullar sunuyor. Öz Erzincanlılar ile yapmayı planladığınız otobüs seyahatleri için en uygun otobüs bileti fiyatlarına hizlibilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hizlibilet.com aracılığıyla Öz Erzincanlılar Seyahat bilet rezervasyon alternatiflerine ulaşmak, gün ve saatleri inceleyerek karar vermek mümkün oluyor. Bütün işlemler online olarak yapılabiliyor, ayrıca ihtiyaç halinde bilet iptali, tarih değiştirme ve açığa alma gibi işlemler de uygun koşullarda kolaylıkla halledilebiliyor. Ayrıca indirimli biletler, özel kampanyalar ya da dönemsel kolaylıklar için hizlibilet.com adresini inceleyebilir ve fırsatları yakalayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Öz Erzincanlılar Seferleri

Öz Erzincanlılar Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

burak 30.05.2019

öz erzincanlılar ile yolculuk yaptık araclar yeni iyi ama hizmet çok kötü bunu düzeltmeniz lazım acil bir şekilde

Öz Erzincanlılar Firması İçin Yorum Yap


Öz Erzincanlılar

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)