• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2002

 • kurucu

  KURUCU

  Selahattin Güneş

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Diyarbakır

 • telefon

  TELEFON

  444 44 21

Firma Hakkında

2004 yılında hizmete giren Özlem Diyarbakır, yenilikçi hizmet kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeden hizmet sunan seyahat firmaları arasında yer alıyor. Yenilenen hizmet kalitesi ile çağın gerektirdiği yenilikleri araç filosuna ve hizmet kalitesine aynı şekilde yansıtan Özlem Diyarbakır, kısa sürede önemli başarılara imza atmış ve hizmet kalitesiyle öne çıkan seyahat firmaları arasında yer almıştır. Kurulduğu günden bu yana önemli başarılara imza atan, çağın gerektirdiği birçok yeniliğe kısa sürede adapte olan Özlem Diyarbakır ile yolcuklar oldukça keyifli ve konforlu.

Otobüs Firması Hakkında

Hizmet sunmaya başladığı 2004 yılından itibaren artan hizmet kalitesine göz attığımızda önemli başarılar elde ederek yenilikçi hizmet sunduğunu görüyoruz. Bireysel performanstan çok ekip kalitesine önem veren firma bu konuda örnek gösterilebilecek değişimlere adım atmıştır. Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için dinleme faktörünün önemine fazlası ile önem veren Özlem Diyarbakır Türkiye’nin birçok noktasına hizmet ulaştırmayı hedefliyor.

Özlem Diyarbakır Tercih Sebepleri

Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedefleyen Özlem Diyarbakır müşterilerine hızlı ulaşabilmek adına 444 44 21 numaralı telefonla 7/24 hizmet sunuyor. İnternet üzerinden bilet almak isteyenler için çağa ayak uyduran Özlem Diyarbakır, hızlı bilet satın alma hizmetiyle de öne çıkıyor.

Özlem Diyarbakır, online ve hızlı satış hizmetlerinin yanı sıra müşteri odaklı kaliteli yolculuk fırsatları ile de seyahat etmek isteyenler için en iyi seçeneklerden biri. Müşterilerin memnuniyetini esas alan hizmet kalitesinden tutun da modern araç filosuna ve çağa ayak uyduran prensiplerine kadar, birçok konuda birinci sınıf hizmet veren Özlem Diyarbakır ile siz de uzun yolculukları daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Özlem Diyarbakır Sefer Rotaları

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren Özlem Diyarbakır, Türkiye’nin dört tarafında birçok noktada seferler düzenlemektedir. Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Kayseri, Ankara, İzmit, İstanbul, Bursa, Alanya, Denizli, Mersin, Adana, Düzce, Bodrum gibi bölgelere sefer düzenliyor. Rotasında Türkiye‘nin en çok tercih edilen birçok ili ve bölgesi yer almaktadır. Güvenle seyahat etmek istediğiniz her zaman, Özlem Diyarbakır araç filosu ile istediğiniz her noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Özlem Diyarbakır’ın Genç ve Bakımlı Filosu

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile faaliyetlerini sürdüren Özlem Diyarbakır, kısa sürede çağın gerektirdiği birçok yeniliği bünyesine kazandırmıştır. Bu kapsamda sunduğu hizmet ve araç filosuna baktığımızda birinci sınıf hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdürerek hizmet kalitesini yükseltmektedir. Geniş araç filosuna sahip Özlem Diyarbakır bünyesinde Mercedes-Benz’i tercih ederek, 10 adet Travego ve 15 SHD otobüsten oluşan filosunu bünyesine kazandırarak hizmet kalitesini daha da artırmıştır. Özlem Diyarbakır tamamı Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan 36 adetlik araç filosu ile yolculukların daha konforlu geçmesi için özenle hizmet sunmaya devam eden seyahat acenteleri arasında yer almayı başardı.

Özlem Diyarbakır’ın Üstün İkram Servisi

Yolculuklarınızın konforlu geçmesi için yenilenen araç filosunun yanı sıra müşterilerin memnun kalabilmesi için ikram kalitesi de artırılmıştır. Uzun yolculukların daha konforlu olması amacı ile gerek yeni araç filosu ile gerekse de yoluculuk esnasında ki ikramlarla Özlem Diyarbakır beklentinizin çok üzerinde birinci sınıf hizmet sunan seyahat acenteleri arasında yer allıyor. Yolculuğunuz boyunca her türlü ihtiyacınızı titizlikle gideren çalışanlarımız ile yolculuklarınızın daha güzel geçmesi için ilkeli ve güvenilir hizmet sunuluyor. Özlem Diyarbakır bünyesinde yolculuk boyunca tüm ikramlar sınırsız olup, su, meyve suyu, kola, çay gibi ikramların yanı sıra sandviç ve bisküvi gibi ikramlarda sunuluyor.

Rezervasyon ve uygun bilet alma seçenekleri

hizlibilet.com aracılığıyla Özlem Diyarbakır ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine ulaşmanız ve sefer tarihlerini inceleyerek dilediğinizi seçmeniz mümkündür. Aynı şekilde hizlibilet.com ile farklı seferleri ve bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, satın alma işlemlerinizi online olarak hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Özlem Diyarbakır Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 30.05.2019

özlem diyarbakır ile istanbulla gittim araçlar iyi temiz ama ikramkar zayıftı o kadar uzun yollda bir iki defa tek ikram verildi bilet fiyatlarıda yüksek

KADİR DEMİR 30.05.2019

özlem diyarbakır ile adaya gittim muavinler çok iyi hizmet verdi araçlar yeni ve temiz fiyatta gayet iyiydi

Özlem Diyarbakır Firması İçin Yorum Yap


Özlem Diyarbakır

3.50 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
50.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)