• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1988

 • kurucu

  KURUCU

  Yeni Adana

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Adana

 • telefon

  TELEFON

  0 322 444 10 01

Firma Hakkında

1988 yılından beri Adana ve çevresi illerde hizmet vermeye devam eden Yeni Adana Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu ile her geçen gün gelişen sektöre ayak uydurmaya devam ediyor. Müşterilerinin değişen istek, ihtiyaç ve beklentilerine en kısa zamanda en uygun çözümleri geliştirerek sunduğu hizmet kalitesini koruyor. Türkiye’nin hemen her yerine giden Yeni Adana Turizm’in en popüler durakları sıralandığında başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Eskişehir, Adana, Samsun, Kayseri, Mersin, Trabzon, Gaziantep, Afyon, Isparta, Sakarya, Balıkesir, İzmit, Denizli ve Karabük yer alıyor.

Yenilikçi ve gelişimci bir firma olarak ismini yazdırmayı hedefleyen Yeni Adana Turizm, günümüz şehirlerarası otobüs firmaları arasından farklılığı ile sıyrılmayı hedefliyor. “Sevdiklerinizle yakınlaştırır” sloganı ile hizmetlerine tam hız devam eden Yeni Adana Turizm, sürekli olarak devam eden “non-stop sefer” politikası ile çalışıyor. Yeni Adana Turizm’in bu prensibi sayesinde istediğiniz hemen her saate yakın bir sefer bulmak mümkündür. Müşterilerinin her türlü programına uyum sağlayabilecek nitelikte olan bu anlayışı sayesinde otobüsünüzün sefer saatlerini dert etmeden, istediğiniz gibi program yapabilirsiniz.

Keyifli Bir Yolculuk İçin Doğru Adres Yeni Adana Turizm

Yeni Adana Turizm ister yakın mesafe olsun ister uzak mesafe olsun daima müşterilerinin konforuna önem verir. Sunduğu hizmet kalitesinden ödün vermeyen Yeni Adana Turizm ile nereye giderseniz gidin gerçek rahatlığın keyfini düreceksiniz. Müşterilerinin çeşitli istek ve ihtiyaçlarına hitap eden ve her türlü acil duruma hazır otobüsleri sayesinde Yeni Adana Turizm, müşterilerine sadece benzersiz konfor değil, aynı zamanda üstün güvenlik tedbirleri hizmeti de sunuyor.

Yolculuğunuzun olabilecek en keyifli ve en güvenli noktaya gelmesi için özenle düşünülmüş pek çok hizmet sayesinde Yeni Adana Turizm’in diğer şehirler arası otobüs firmalarından farkını görmek hiç zor değil. Yolculuk boyunca rahatça dinlenebilmeniz için özenle tasarlanmış olan koltuklar sayesinde kendinizi adeta evinizdeki koltukta oturuyor gibi hissedeceksiniz. Koltuklarının yanı sıra sahip olduğu klimalar ve sürekli aktif olan havalandırma sistemi sayesinde rahatınız bir üst seviyeye çıkacak. Yolculuğunuzda rahatlık kadar bu süreci ne kadar iyi değerlendirdiğiniz sizin için olduğu kadar Yeni Adana Turizm için de önemlidir. Bu yüzden her koltuğun arkasına yerleştirilmiş olan LCD televizyon ekranları sayesinde otobüslerdeki uydu yayınından yararlanabilir, dizileriniz ve günlük izlediğiniz televizyon programlarından geri kalmazsınız.

Yeni Adana Turizm’in hizmette sınır tanımadığı bir başka servisi ise bazı otobüslerde sunulan Digitürk hizmetidir. Bu sayede otobüsünüzün sefer saatleri ile çakışan heyecan dolu maçları doya doya seyredebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak her koltukta başkalarından rahatsız olmamanız ve başkalarını rahatsız etmemeniz için kulaklıklar yer alır. Bu kulaklar ile film, dizi ve TV programlarının yanı sıra LCD ekran hafızasında kayıtlı olan müzikleri veya her yolcu için özel olarak yerleştirilmiş olan radyoları dinleyebilirsiniz. Yeni Adana Turizm’in rakiplerinden asla geride kalmadığı bir başka hizmet ise sunduğu ücretsiz Wi-Fi servisidir. Bu sayede evinizin rahatında seyahat etmekle kalmayıp, aynı zamanda da evinizin rahatında internet kullanabilirsiniz. Böylelikle seyahat sırasında gelebilecek önemli bir maile kolaylıkla dönüş yapabilmekten istediğiniz her türlü içeriğe kolaylıkla erişme imkanına sahip olacaksınız.

Yeni Adana Turizm bütün bu hizmetlerinin yanı sıra seyahat sırasında keyfini çıkarabileceğiniz tatlı veya tuzlu yemek, sıcak veya soğuk içecek seçenekleri ile hemen her türlü ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. Hızlıbilet.com ile Yeni Adana Turizm’in sefer saatleri, otobüs hizmetleri ve güzergahları gibi pek çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yeni Adana Turizm’in en ince detayına kadar planladığı seyahatleriniz için size sadece hizlibilet.com aracılığı ile kolaylıkla Yeni Adana Turizm biletlerinizi satın almak kalıyor. Yeni Adana Turizm ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçenekleri için işlemlerinizi kolayca hizlibilet.com üzerinden yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Yeni Adana Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 29.05.2019

yeni adana ile istanbulla gittim bilet çok uygun hizmet süper ne ararsan var vay maş

memet 29.05.2019

yeni adana firmasi ile yolculuk yapmak çok zevliydi hizmet çok iyidir

Yeni Adana Firması İçin Yorum Yap


Yeni Adana

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)