• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • kurucu

  KURUCU

  İbrahim İlhan

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Doğubeyazıt

 • telefon

  TELEFON

  (0472) 312 40 94 - 95

Firma Hakkında

2011 yılında İbrahim İlhan tarafından Ağrı Doğubeyazıt’ta kurulan Lider Doğu Anadolu Turizm, kurumsal yapısı ile yolcularının beklentilerini karşılayan önemli bir firmadır. Müşteri memnuniyetini merkez alan işletme yapısı ve kaliteli hizmeti ile özellikle Doğu bölgesinde önemli bir konumda bulunan firma, kaliteli ve güler yüzlü personeli ile kısa sürede sektörde oldukça önemli bir yer edinmiştir. Seyahatlerinde güvenliğe son derece önem veren Lider Doğu Anadolu Turizm bu amaçla gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Araçlarının teknolojik açıdan iyi seviyede bulunmasını önemseyen firma bu amaçla otobüslerine ciddi yatırımlar yapmaktadır.

Lider Doğu Anadolu Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Yolcularının seyahatlerini en iyi ve kaliteli şekilde tamamlayabilmesi için tüm ayrıntıları düşünen Lider Doğu Anadolu Turizm’i tercih etmek için en önemli sebeplerden birkaçını sıraladık:

 • Lider Doğu Anadolu Turizm, araç filosunu son model araçlardan oluşturarak konforlu ve rahat bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.
 • Uzun yolcuların olmazsa olmazı ikramlar Lider Doğu Anadolu Turizm seferlerinde sık ve zengin çeşitlerle yolculara sunulmaktadır.
 • Lider Doğu Anadolu Turizm için, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyeti gelmektedir.
 • Firma çalışanlarını özenle seçip düzenli eğitimlerden geçirdiği için, karşınızda güler yüzlü ve bilgili personeller bulursunuz.
 • Hizmet kalitesini daha yukarılara çıkarmak için Lider Doğu Anadolu Turizm, yolcularından gelen geri bildirimlere dikkat etmektedir.

Lider Doğu Anadolu Turizm’in Filosu

Yolcularına kaliteli bir hizmet sunmaya özen gösteren Lider Doğu Anadolu Turizm, Mercedes Benz Travego gibi otobüslerle faaliyetlerini sürdürmektedir. Yenilenen ve gelişen otobüs filosu ile yolcularının kaliteli bir seyahat deneyimi yaşamalarına olanak tanımaktadır.   

Lider Doğu Anadolu Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronlar vasıtasıyla hizmetlerini sürdüren Lider Doğu Anadolu Turizm; Ağrı terminalinde 14, 15 ve 16 numaralı peronlar, Erzurum terminalinde 17 ve 22 numaralı peronlar, Konya terminalinde 39 numaralı peron, İzmir terminalinde 36 numaralı peron, Bursa terminalinde 61 numaralı peron, Erzincan terminalinde 1 numaralı peron, Sivas terminalinde 2 numaralı peron, Bodrum terminalinde 1 numaralı peron, Denizli terminalinde 13 numaralı peron ve Ankara terminalinde 146 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Lider Doğu Anadolu Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarında son teknoloji donanımların yer almasına dikkat eden Lider Doğu Anadolu Turizm, bu amaçla tüm araçlarında yolcularına Wi-Fi üzerinden internete bağlanma olanağı sunmaktadır. Lider Doğu Anadolu Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası ekranlar sayesinde canlı televizyon yayını ve ekranlarda kayıtlı filmleri ve dizileri izleme olanağı ile, müzik ve radyo yayını dinleme olanağına da sahip olursunuz. Ayrıca otobüslerde bulunan okuma lambası ile kitap ve gazete yayınlarını okuyarak yolculuğunuzun çok daha kaliteli bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Lider Doğu Anadolu Turizm’in Şubeleri

Ağrı Doğubeyazıt merkezli olarak faaliyetlerine başlayan Lider Doğu Anadolu Turizm günümüzde Türkiye’nin çeşitli noktalarında çok sayıda şubeye sahiptir. Lider Doğu Anadolu Turizm’in şubelerinin bulunduğu yerler; Afyon, Ağrı, Aksaray, Akşehir, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Beyşehir, Bilecik, Bodrum, Bucak, Burdur, Bursa, Çaldıran, Çay, Çerkezköy, Çorlu, Denizli, Dinar, Diyadin, Düzce, Eğirdir, Eleşkirt, Erciş, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gebze, Harem, Ilgın, Isparta, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Manavgat, Manisa, Milas, Muğla, Muradiye, Nazilli, Pasinler, Patnos, Sakarya, Salihli, Sarayköy, Serik, Seydişehir, Silivri, Sivas, Sorgun, Söke, Sultanbeyli, Taşlıçay, Turgutlu, Tutak, Uşak, Yozgat ve Van’dır. Lider Doğu Anadolu Turizm sahip olduğu çok sayıda şubede güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanlarıyla yolcularının seyahatlerini daha kaliteli hale getirebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. 

Lider Doğu Anadolu Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Lider Doğu Anadolu Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. Firmanın üstün hizmet kalitesine oranla uygun fiyatlarla satışa sunduğu biletleri satın alabilir, dilediğiniz saatlerdeki seferler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lider Doğu Anadolu Trz Seferleri

Lider Doğu Anadolu Trz Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

KADİR DEMİR 31.05.2019

lider d.anadolu ile istanbulla gittim yolculuk pek iyi geçmedi servislerini beğenmedim ikramlar az aracları idare eder

Lider Doğu Anadolu Trz Firması İçin Yorum Yap


Lider Doğu Anadolu Trz

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)