• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • kurucu

  KURUCU

  Ali Acun

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İzmir

 • telefon

  TELEFON

  444 01 35

Firma Hakkında

İzmir Turizm, 1992 yılında İzmir merkezli olarak Ali Acun tarafından kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Köklü bir geçmişe sahip olan İzmir Turizm, kurulduğu günden bu yana sürekli gelişim göstererek müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla kısa sürede piyasada önemli bir yere sahip olan firma günümüzde Türkiye’nin birçok noktası arasında seferler düzenleyerek yolcularının kaliteli ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmesine aracılık etmektedir. Bünyesinde çalışan personeli, eğitimli ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

İzmir merkezli kurulmuş olmasına rağmen İzmir Turizm yıllar içinde Türkiye’nin önde gelen otobüs firmalarından biri olarak çok sayıda yere sefer yapabilme kabiliyetine kavuşmuştur.

İzmir Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Günümüzde Türkiye’nin bir çok noktasına hizmet veren İzmir Turizm yolcularının güvenli ve kaliteli bir yolculuk deneyimi edinmesini sağlıyor. Aşağıda İzmir Turizm’i tercih etmeniz için en önemli sebeplere yer verilmiştir:

 • İzmir Turizm oldukça modern bir filoya sahiptir ve yolcuları için araçlarını en teknolojik şekilde dizayn etmektedir.
 • Çalışanları güler yüzlü ve saygılı kişilerden oluşan firma bu sayede yolculuğunuzun çok rahat bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.
 • Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma sizlerden gelen geri bildirimlere göre düzenlemeler yaparak sizlere kendinizi özel hissettirir.
 • Yolculuk için önemli noktalardan olan ikramlar konusunda İzmir Turizm yolcularına oldukça iyi bir deneyim sunar.

İzmir Turizm’in Filosu

İzmir Turizm kurulduğu günden itibaren yolcularına en iyi hizmeti sunabilmek için araçlarını dönemin teknolojik koşullarına uygun bir hale getirmektedir. Bu amaçla İzmir Turizm’in tüm otobüslerinde koltuk arkası ekranlar bulunmaktadır. Bunun yanında oldukça modern ve yeni olan otobüsler yolculuğunuzun rahat ve güvenli bir şekilde geçmesi için tüm olanaklara sahiptir.

İzmir Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

İzmir Turizm kurulduğu günden bu yana modern ve konforlu araçlarla hizmet vermektedir. Teknolojik altyapıya son derece önem veren İzmir Turizm’in araçlarının tümünde koltuk arkası ekran bulunmaktadır. Böylelikle yolcularına televizyon izleme, araçta kayıtlı bulunan filmleri izleme ve müzikleri dinleme imkanı veren firmanın araçlarındaki koltuk arkası ekranlarda USB girişi bulunduğundan kendi film ve müziklerinize erişmeniz de mümkündür. Cep telefonu gibi cihazlarınızı şarj edebilmeniz için koltuk arkası ekranlardaki USB girişlerini kullanabileceğiniz gibi 220 Volt prizleri de kullanabilirsiniz. Tüm araçlarda yer alan okuma lambası sayesinde seyahatiniz boyunca kitap, gazete, dergi okuyabilir ve yolculuğunuzun daha keyifli ve güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca otobüste bulunan Wi-Fi bağlantısı sayesinde internete bağlanarak güzel vakit geçirmeniz de mümkündür.

İzmir Turizm’in Şubeleri

İzmir Turizm hizmetlerini yolcularına ulaştırabilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Onlarca şubeye sahip olan İzmir Turizm, yüzlerce personelle sizlerin seyahatlerini en kaliteli ve en güvenli şekilde geçirebilmeniz amacıyla faaliyetlerine devam yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Uygun bilet ve rezervasyon alternatifleri

İzmir Turizm ucuz otobüs bileti ve satın alma fırsatlarını hizlibilet.com sitesi aracılığıyla yakalayabilirsiniz. Biletinizi almadan önce gün ve saat koşullarını incelemek, fiyatları karşılaştırmak için de hizlibilet.com sitesini kullanarak yolculuk öncesi deneyiminizi de en yüksek verim ve konforla yaşamanız mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

İzmir Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

deniz 30.05.2019

istanbuldan izmire tatil için gidiyordum tercih ettiğim firma izmir turizm herşey çok güzeldi tekrardan görüşmek dilegiyle

İzmir Turizm Firması İçin Yorum Yap


İzmir Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)