• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2010

 • kurucu

  KURUCU

  RamazanÜnal

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Tokat

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 01 83

Firma Hakkında

Net Turizm, 2010 yılından beri İstanbul merkezli genç ve dinamik bir firma olarak; güler yüzlü çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Tüm misafirleri için hem ekonomik, hem güvenli, hem de rahat ve huzurlu bir yolculuk deneyimi yaratma prensibiyle hareket eden Net Turizm, yolcularından aldığı geri dönütler ışığında kendini ve hizmetlerini devamlı olarak yenilemektedir. Gelişimde sürekliliği, kaliteyi, zamanında hizmet vermeyi, yenilikçiliği ve güvenilirliği kendisine misyon edinen firma kazandığı müşteri memnuniyeti ile sektörde önemli bir değer olmayı hedeflemekte. Temel ve mesleki ahlak anlayışını daima ticari kazancının önünde tutarak faaliyetlerini yürüten Net Turizm, rakiplerine göre oldukça yeni bir firma olmasına rağmen, kısa zamanda sefer düzenlediği noktalarda öncelikli olarak tercih edilen firmalar arasına girmiş bulunmakta. Üstün hizmet anlayışı ve uygun fiyatlandırma politikası doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Net Turizm, özellikle İstanbul – Tokat arasındaki seferlerde tercih edilen firmalarından biri haline gelmiş durumda.

Net Turizm Farkıyla Her Rotada Güvenlik ve Konfor

Sektörde görece yeni olan Net Turizm, genç ve dinamik kurumsal kimliği ile, güvenliği ve konforu temel alarak yenilenen araç filosuyla müşterilerine kaliteli ve konforlu bir yolculuk sağlıyor. Firmanın bünyesinde yer alan Mercedes Benz Tourismo ve Travego 9 adet otobüs, müşterilerin değişen beklentilerine ve çağın gerekliliklerine göre her türlü ekipmanla donatılmış ve yolcuların hizmetine sunulmuştur. Net Turizm’in otobüsleri, özellikle geniş bagaj hacimleri ve yüksek teknolojisiyle her hava şartında konfor sağlayan klima donanımları ile öne çıkıyor.

Bunun dışında firmanın tüm araçlarında uydu TV yayını, radyo ve müzik yayını bulunuyor ve bu teknolojik imkanlarla birlikte, tüm yolcuların keyifli bir seyahat geçirmesi amaçlanıyor. Ayrıca firmanın tüm otobüslerinde yolculara açık büfe olarak çeşitli içecek ve atıştırmalık ikramı da yapılıyor.

Bu hizmetlere ek olarak firma, yolcularının seyahat öncesi ve sonrası konforunu da düşünerek yolculara şehir içi servis imkânı da sunuyor. Net Turizm’in, özellikle İstanbul ilindeki servis hizmeti oldukça geniş bir ağı kapsayarak, her semtteki yolcular için büyük kolaylık ve pratik bir yolculuk şansı sunuyor.

Net Turizm Terminalleri ve Mola Tesisleri

Net Turizm an itibariyle tüm seferlerini İstanbul – Tokat arasında düzenliyor. Ancak bu güzergâhlar üzerinde yer alan İzmit, Sakarya, Düzce, Ankara ve Amasya otogarlarına da, yeterli sayıda yolcu olması halinde seferler organize edilebiliyor.  Net Turizm bu noktaların dışında da, güzergâhlar üzerinde bulunan Niksar, Erbaa, Aydınca, Taşova, Akkuş, Merzifon, Gümüşhacıköy, Osmancık, Pazar, Suluova, Tosya, Turhal ve Zile ilçelerine de seferler organize ederek daha fazla misafirine konforlu, güvenli ve ucuz bir yolculuk imkanı sunuyor.

Net Turizm’in sefer düzenlediği merkezlerde birçok noktada bilet satış ofisleri bulunmakta. Firma, 13 tanesi İstanbul’da olmakla birlikte toplamda 29 noktada bilet satış ofisleri ile müşterilerine hizmet veriyor. Net Turizm’in kendisine ait terminali veya mola tesisleri bulunmamakla beraber, sefer düzenlediği tüm il ve ilçe merkezlerindeki otogarlarda kendisi için ayrılmış olan peronlarda ve güzergâhlar üzerinde bulunan dinlenme tesislerinde hizmet veriyor.

Ekonomik Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Ucuz ve kaliteli hizmet veren Net Turizm müşterilerine online olarak bilet satışı hizmeti de sağlıyor. Hizlibilet.com aracılığıyla da en uygun fiyatlarda ve istenilen gün ve saatlerde bilet satın alınabiliyor. Net Turizm otobüs bileti satış ve rezervasyon işlemleri hizlibilet.com üzerinden dilediğiniz zaman en pratik ve en güvenli şekilde yapılabiliyor. Uygun fiyatla üstün hizmet politikası ile hizmet veren Net Turizm ayrıca, misafirlerine yolculuklarından 12 saat öncesine kadar biletlerinde saat veya yer değişikliği yapma, biletlerini açığa alma ya da tamamen iptal etme imkânı da sağlıyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Net Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

eşref 30.05.2019

net turizmlen sakaryaya gittim ikramlarınız çok az iyi değildi fiyatlarda pahalı

ilyas 30.05.2019

net turiznlen istanbulla gittim araclarınız rahat ama ikramlar az ve iyi değildi fiyat ise pahalı

Net Turizm Firması İçin Yorum Yap


Net Turizm

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
100.00%
(2)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)