• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1997

 • kurucu

  KURUCU

  Abdurrahim Nur

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Şırnak

 • telefon

  TELEFON

  0 486 444 47 73

Firma Hakkında

Özlem Cizre Nuh Turizm, Şırnak merkezli olarak 20 yıldan fazladır faaliyette olan bir turizm şirketi. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe genç araçları ve üstün hizmet anlayışı ile hizmet veren firma, Güneydoğu Anadolu Bölgesi seyahat firmaları arasında öne çıkıyor. Çalışkan, deneyimli ve güler yüzlü ekibiyle, müşterilerinin konforlu bir yolculuk geçirmesini hedefleyen firma, sektördeki önemli markalardan biri olarak bölgesinde öncü bir rol oynamaya çalışıyor. Yeni teknolojilere ve yeni hizmet anlayışlarına hızla uyum sağlayan firma, insan gücü bakımından da kendini sürekli geliştirmeye açık personel ile çalışmayı tercih ediyor. Firma, ister kısa mesafeler olsun, ister çok uzun yolculuklar olsun, müşterilerinin konforunu ve güvenliğini ön plana alarak, güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

Türkiye'nin dört bir yanına seferler

Özlem Cizre Nuh Turizm başta Güneydoğu illeri ile büyük şehirler olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına seferler düzenliyor. Cizre'deki merkez ofisi ve şubelerinin yanı sıra başta büyük şehirler olmak üzere pek çok kentte acente ve şubeleri bulunuyor. Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir Kayseri, Mardin, Mersin, Şanlıurfa, Trabzon, Samsun illerinde de şubeleri bulunan firma, ayrıca ilçelerdeki şubeleri ya da diğer illerdeki acenteleri ile de hizmet veriyor. Bu yaygın ağı ile pek çok güzergahta güvenli ve karşılıklı seferler düzenleyen firma, Türkiye'nin pek çok bölgesine ulaşım sağlıyor.

Teknolojiyle donanmış genç araç filosu

Özlem Cizre Nuh Turizm, şehirlerarası yolcu taşımacılığındaki birikimiyle otobüs filosunu sürekli genç tutuyor. Araçlarının bakımlarını düzenli olarak yaptırıyor ve en güvenli, en sağlıklı araçlarla sürdürdüğü yolcu taşımacılığında konfora ve güvenliğe büyük önem veriyor. Yeni teknoloji otobüslerini yolcuların rahatını sağlayacak biçimde tasarlayan firmanın araç içinde sunduğu imkanlar da oldukça gelişkin.

Koltuk arkalarındaki geniş LCD ekranlar yolcuların uydudan canlı televizyon yayınlarını takip edebilmesini, zevklerine uygun filmleri izleyebilmelerini, diledikleri müzikleri dinlemelerini ve radyo yayınını takip ederek keyifli yolculuklara çıkabilmelerini sağlıyor. Bu ekranlarda ayrıca her yaşa hitap eden oyunlar oynamak da mümkün.

Firmanın tüm otobüslerinde kablosuz internet bağlantısı hizmeti de sunuluyor ve böylece yolcular internetten kopmadan her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Sunulan şarj girişi de ister tablet, ister diz üstü bilgisayar, ister telefonların şarj bitme sorununu çözerek müşterilerin sıkıntı yaşamalarını önlüyor.

Güvenli ve konforlu yolculuklar

Özlem Cizre Nuh Seyahat, yolcularının yolculuk boyunca eğlenmeleri kadar güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamalarını da önemsiyor. Tüm koltuklarda emniyet kemerleri çalışır biçimde bulunuyor, araçlarda yolcuların güvenliği için tüm kurallara uyuluyor.

Filosundaki otobüslerin genç olmasına dikkat edildiği gibi, düzenli bakımları ve temizlikleri yaptırılıyor, her türlü önlem alınıyor. Firma şehir içi servisleri aracılığıyla müşterilerini seyahat öncesinde ve sonrasında da yalnız bırakmıyor, mümkün olabilen en makul yerlere hızlı ve rahat biçimde ulaşmalarını sağlıyor.

Araç içi ikramlarda kaliteli markaların kaliteli ürünleri açık büfe olarak sunuluyor. Müşterilerin tercihlerine göre sıcak ve soğuk içecek seçenekleri bulunuyor.

Uygun rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Özlem Cizre Nuh Turizm ucuz otobüs bileti ve kolay rezervasyon seçenekleri ile hizlibilet.com sitesinde yer alıyor. hizlibilet.com aracılığıyla online olarak her türlü işlem kolayca yapılabiliyor. Site aynı zamanda sefer saatlerinin ve sayılarının incelenmesine, yol ve hava durumu ile ilgili bilgilere ulaşılmasına da imkan veriyor. Müşterinin ihtiyaç duyması halinde ve uygun koşullar oluştuğunda bilet iptali, rezervasyon iptali, bilet açığa alma, tarih değiştirme gibi işlemler de hizlibilet.com sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Özlem Cizre Nuh Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

şaban 30.05.2019

özlem cizre nuh ile mersine gittik hizmetinizi begenmedim daha iyi olablir bence fiyat biraz yüksek geldi

celal 30.05.2019

özlem cizre nuh ile d.bakıra yolculuk yaptık arabları gayet güzel hizmet olarakta gayet iyi fiyatları biraz pahalı

Özlem Cizre Nuh Firması İçin Yorum Yap


Özlem Cizre Nuh

4.50 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)