• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1999

 • kurucu

  KURUCU

  Cavit Çıtak

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Aksaray

 • telefon

  TELEFON

  0 382 215 85 85

Firma Hakkında

Yeni Aksaray, 1999 yılında Cavit Çıtak ve Nurettin Yumuşak tarafından Aksaray merkezli olarak kurulmuş köklü bir firmadır. 2012 yılında köklü bir değişikliğe giderek kendini yenileyen firma müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Firma, bölgesinin önde gelen firmaları arasında gösterilmektedir. Kaliteli bir filoyla hizmetlerini sürdüren Yeni Aksaray yenilikleri takip ederek filosunda yer alan otobüslere bu yenilikleri uygulamaktadır. Güler yüzlü ve bilgili personelleriyle konforlu ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır.

Yeni Aksaray’ı Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Aksaray merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Yeni Aksaray’ı tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Özenle seçtiği işinin ehli, saygılı personelleri sayesinde seyahatiniz boyunca kaliteli bir hizmet alırsınız.
 • Yollarda güvenliğin önemini bilen firma, gideceğiniz yere güvenli bir şekilde varmanız için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.
 • Yeni Aksaray, tüm araçlarında en güncel teknolojik donanımlara yer vermektedir.
 • Firma, çalışmalarını müşteri memnuniyetini ön plana koyarak, tamamen rahat bir yolculuk geçirmeniz misyonuyla en kaliteli şekilde sürdürmektedir.

Yeni Aksaray’ın Filosu

Yeni Aksaray filosunda bulunan otobüsleri özenle seçmektedir. 2+1 koltuk düzeni ile geniş ve konforlu bir yolculuk imkanı sunan firma otobüslerinde internet bağlantısı, koltuk arkası ekran, geniş koltuklar, WC, USB girişi gibi yolculuğunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri barındırmaktadır.

Yeni Aksaray Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanarak faaliyetlerini sürdüren Yeni Aksaray; Aksaray terminalinde 8 ve 9 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 44 numaralı peron, Konya terminalinde 23 numaralı peron, Kayseri terminalinde 9 numaralı peron, İzmir terminalinde 61 numaralı peron, İstanbul terminalinde 20 numaralı peron, Alanya terminalinde 5 numaralı peron, Nevşehir terminalinde 4 ve 5 numaralı peron, Antalya terminalinde 2 numaralı peron ve Afyon terminalinde 18 numaralı peronları kullanmaktadır.

Yeni Aksaray’ın Otobüslerinin Özellikleri

Yeni Aksaray, lüks ve modern otobüsleriyle bilinmektedir. Yeni Aksaray filosunda yer alan tüm otobüslerde Wi-Fi üzerinden internet erişimi ve koltuk arkası ekran bulundurmaktadır. Bu ekranlar aracılığıyla yolcuların canlı televizyon yayını, araçta kayıtlı bulunan filmleri ve dizileri izlemesi mümkün olmaktadır. Ayrıca yine koltuk arkası ekranlar sayesinde radyo yayınlarını ve kayıtlı bulunan müzikleri dinleme fırsatı da mevcuttur. Araçlarında kulaklık da bulunduran Yeni Aksaray, 2+1 geniş ve rahat koltuklar barındıran otobüslerle hizmet verdiği için, yolculuğunuz oldukça konforlu geçecektir. Araçlarda WC bulunmasından dolayı mola verilmesini beklemeden ihtiyaç gidermek de mümkün olmaktadır.

Yeni Aksaray’ın Şubeleri

Çok sayıda şubeye sahip olan Yeni Aksaray’ın şubesi bulunan yerler Acıgöl, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Altunhisar, Ankara, Antalya, Bor, Bursa, Eskişehir, Gebze, Harem, Ilgın, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Manavgat, Manisa, Mersin Nevşehir, Niğde, Sakarya, Salihli, Serik, Tarsus, Turgutlu, Uşak ve Yozgat’tır. Yeni Aksaray onlarca şubesinde yer alan güler yüzlü, saygılı ve işinde uzman personel ile en iyi hizmeti alabilmeniz için çalışmalarına devam etmektedir.  

Ucuz bilet, kolay ve rezervasyon imkanları

hizlibilet.com aracılığıyla Yeni Aksaray Turizm rezervasyon ile ilgili her türlü işlem kolaylıkla yapılabiliyor. Ucuz bilet imkanlarının yanı sıra, ihtiyaç halinde bilet iptal ve iadesi açısından da dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Yeni Aksaray otobüs bileti alma işlemleri sırasında sefer saatlerini öğrenmeniz ve seferleri karşılaştırmanız da mümkün. hizlibilet.com aracılığıyla ucuz bilet seçenekleri ile, en uygun seyahat seçeneklerine ulaşmanız için tasarlanmış kolaylıklar aracılığıyla daha rahat ve güvenli bir satın alma ve yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Yeni Aksaray Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

fikret 29.05.2019

yeni aksaray gayet uygun ve kaliteli bir firma onu gördüm

cenk 29.05.2019

yeni aksaray ile ankaraya gittim hizmet çok iyi araçlar cok iyi

Yeni Aksaray Firması İçin Yorum Yap


Yeni Aksaray

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)