• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1998

 • kurucu

  KURUCU

  İsmail Çayır

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 212 658 04 90

Firma Hakkında

Çankırı Güven Turizm, Çankırı merkezli “Çağdaş Güven Yer Hizmetleri Turizm Seyahat Nakliyat Taşıma İth. ve İhr. Tic. Ltd. Şti.” unvanı ile uygun fiyatla kaliteli, hızlı ve güvenilir olarak hizmet vermeye 1998 yılında başlamıştır. Firma bölgesel olarak sektörde öncü olmayı, güvenilir olmayı ve uzun süre kalıcı olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda Çankırı Güven Turizm özenle oluşturduğu ve eğitimli profesyonel personel kadrosu ve modern otobüs filosu ile özellikle Çankırı - Ankara ve Çankırı - İstanbul arasında karşılıklı olarak yaklaşık 20 yıldır düzenli bir şekilde seferlerini molalı veya molasız olarak sürdürmektedir. Firmanın seferleri sadece Ankara ve İstanbul illeri ile sınırlı değildir. Bunun yanında Çankırı’dan Ankara ve İstanbul’a yapılan seyahatlerdeki popüler güzergâh noktaları olan Ankara – Ilgaz, Ankara – Çerkeş, Çankırı – Çerkeş, Çankırı – Bolu, Çankırı – Düzce, Çankırı – Sakarya, Çankırı – Kocaeli seferleri de karşılıklı olarak bulunmaktadır.

Çankırı Güven Turizm Seferleri ve Rotaları

Firmanın en popüler seferleri ise Ankara’ya gerçekleştirilen seferlerdir. Çankırı’dan Ankara’ya günde karşılıklı olarak 11 sefer düzenlenmektedir. Çankırı ve Ankara arasındaki seferlerde kullanılan rota Çankırı – Konak – Ankara iken, Ilgaz ve Ankara arasındaki seferlerde kullanılan rota ise Ilgaz – Korgun – Çankırı – Konak – Tüney – Çandır – Kalecik – Ankara şeklindedir. Çankırı – Ankara arasındaki sefer süresi ortalama 2 saattir. Çankırı’dan İstanbul’a ise bir gün bir sefer düzenlenirken, bir gün iki sefer düzenlenmektedir. Çankırı ve İstanbul arasındaki rota ise Çankırı – Korgun – Ilgaz – Kurşunlu – Atkaracalar – Çerkeş – Gerede – Bolu – Düzce – Sakarya – İzmit – Gebze – İstanbul Anadolu – İstanbul Avrupa şeklindedir. Çankırı – İstanbul arasındaki sefer süresi ise ortalama 8 saattir. Sefer süreleri trafik ve yolcu yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Çankırı – İstanbul arasındaki karşılıklı seferlerde Anadolu Otoyolu üzerinde bulunan Bolu Highway Dinlenme Tesisleri mola yeri olarak kullanılmaktadır. Firmanın İstanbul ve Çankırı’da il içi servis hizmeti de bulunmaktadır. Ankara’da ise Belediye’nin almış olduğu karar doğrultusunda firmalar il içi servis hizmeti verememektedir. Firma seyahatlerini molalı veya molasız olarak gerçekleştirebilmektedir. Bilet alırken bu hususa dikkat edilmelidir. Ayrıca firmanın sefer sayıları yoğunluğa bağlı olarak arttırabilmektedir.

Çankırı Güven Turizm Terminalleri ve Şubeleri

Çankırı Güven Turizmin kendisine ait özel terminali bulunmamaktadır. Ancak seferlerin bulunduğu illerdeki otobüse terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda hizmet vermektedir. Çankırı’da ve ilçelerinde birçok noktada bilet satış ofisi bulunan firmanın, Çankırı dışında Ankara’da AŞTİ, Pursaklar ve Aydınlıkevler’de, İstanbul’da ise Esenler, Dudullu ve Harem’de satış ofisi bulunmaktadır. Bunun yanında firmanın İzmit’te, Gebze’de Bolu’da ve Sakarya’da bilet satış ofisleri hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca firmanın online olarak bilet satış hizmeti de bulunmaktadır. Firmanın, alınan biletin sefer saatinden en az 24 saat öncesine kadar açığa alma imkânı bulunmaktadır.

Çankırı Güven Turizm Otobüslerinin Özellikleri

Firmanın bünyesinde yer alan otobüsler 2002 yılında en iyi otobüs ödülü alan “Setra”, “Mercedes Travego”, “Isuzu Turkuaz” ve “Mercedes Sprinter” marka araçlardır. Bu araçlardan Setra ve Mercedes Travego, Ankara ve İstanbul seferlerinde 46 kişilik 2+2 veya 38 kişilik 2+1 koltuk dizaynı ve 18 araçlık filo ile hizmet verirken, nispeten küçük sayılabilecek Isuzu Turkuaz ve Mercedes Sprinter araçları daha çok Çankırı ili ile ilçeleri arasındaki hizmetlerde ve il içi servis taşımacılığında kullanılmaktadır. Seyahat süresine ve araç büyüklüğüne göre değişmekle beraber, firmanın tüm seyahatlerinde yiyecek ve içecek servisi hizmeti verilmektedir.

Firma, “Çağdaş yaşam çizgisi Güven’le başlar” diyerek sloganında da yer verdiği gibi çağın gereklerine uyum sağlama konusunda birçok rakibine göre önde bir konumdadır. Firmanın kendisine ait bir internet sitesinin bulunmasının yanı sıra yine kendine ait Android ve Iphone Uygulamaları da bulunmaktadır. Firma araçları, müşterilere güvenilir ve konforlu bir yolculuk sağlayabilmek için gelişen teknolojiye uygun şekilde modernize edilmiştir. Araçların periyodik olarak bakımları da daima yaptırılmaktadır. Bu araçların içerisinde genel televizyonlar, 10 inç büyüklüğünde USB bağlantılı koltuk arkası televizyonlar ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Bu televizyonlar ve firma tarafından temin edilen kulaklık aracılığıyla ulusal kanallar izlenebilmekte, müşteriler için özel seçilmiş olan filmler seyredilebilmekte ve müzikler dinlenebilmektedir.

Çankırı Güven Turizm Ucuz Bilet İmkanları

Çankırı Güven Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon fırsatları için hizlibilet.com sitesi üzerinden işlem yapabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına ve rezervasyon hizmetlerine dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabilir ve seyahat öncesi satın alma veya yer ayırtma işlemlerinizi online gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Çankırı Güven Turizm Seferleri

Çankırı Güven Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

HALİS 21.03.2019

Ankara çankırı arası aile gidip geliyoruz. Dost ahbap olduk teşekkürler.

Çankırı Güven Turizm Firması İçin Yorum Yap


Çankırı Güven Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)