• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • kurucu

  KURUCU

  Cuma Cisri

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Hatay

 • telefon

  TELEFON

  444 58 46

Firma Hakkında

CSR Seyahat, medeniyetlerin buluşma noktası; kardeşliğin ve hoşgörünün şehri Hatay merkezli bir otobüs firmasıdır. “Kalite, hizmet, güven” sloganıyla otobüs ulaşım sektörüne iddialı ve sağlam bir giriş yapan firmanın, başta Hatay olmak üzere, büyük şehirlere ve Türkiye’nin birçok yerine seferleri bulunmakta.

CSR Seyahat’i Niçin Seçmelisiniz?

CSR Seyahat'in vizyonunu: “Kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli müşterilerimize sunmak.” olarak nitelendirilmekte.

Yolcu taşımacılığında profesyonel ekibin önemini misyonunun bir parçası olarak gören firma, bu alanda yüksek standartları hedeflemeyi prensip edinmiştir. Uluslararası normlara uygun, aynı zamanda kültürümüze ait temel değerlere de bağlı bir gelişim vadetmektedir.

Öncelikle Hatay olmak üzere, Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Konya, Sakarya, Uşak, Yalova şehirlerine, ayrıca bir çok ilçeye seferler düzenlenmektedir.

CSR Seyahat Filosu

CSR Seyahat, modern teknolojilerle donatılmış otobüslerden oluşan bir filoya sahiptir. Otobüslerinde internet, koltuk ekranı, uydu yayını, kulaklık, müzik yayını, 220 volt priz, USB giriş, okuma lambası bulunmaktadır. 2+1 koltuklarla rahat seyahat etme imkânı da misafirlere sunulan olanaklar arasındadır.

CSR Seyahatin Sunduğu Hizmetler

Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla, yolculuğunuzu güvenli ve memnun bir şekilde sürdürmeniz için tüm imkanları sağlayan firmanın, bu konuda iyi bir geçmişi bulunmaktadır.

Otobüste geçireceğiniz süre zarfında tüm sorunlarınızı titizlik ve içtenlikle gidermeye çalışmak, taleplerinizi yerine getirmek için hostes hizmeti verilmektedir. Yolculuk esnasında sıcak ve soğuk içecek (su, gazlı içecekler, kahve, çay, meyve suları vb.); tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kek, bisküvi vb.) ikramı yapılmaktadır. Bütün otobüslerde Wi-Fi internet hizmeti ve uydu yayını bulunmaktadır. Aynı zamanda kişisel monitör, kulaklık, USB girişi ile film veya televizyon yayını seyrederek, radyo veya müzik dinleyerek yolculuk yapabilirsiniz. Genel ve kişisel müzik yayını da bulunmaktadır.

Otobüslerde cep telefonu kullanımı serbesttir.Yolculukları sırasında, belli aralıklarla dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Bu molalarda alışveriş, kafeterya ve lokanta gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

CSR Seyahatin Yolculuk Sonrası Servis Hizmeti

CSR Seyahatin yolculuk sonrası servis hizmeti bulunmaktadır. Servis güzergahları için yolculuk öncesi veya sonrası şirket görevlileriyle irtibata geçebilirsiniz.

CSR Seyahat Terminalleri

CSR Seyahat, şehirlerarası otobüs garlarının firmalar için ayrılmış peronlarında seyahat hizmetini gerçekleştirir. Ayrıca başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerle gerek telefonla arayarak, gerekse bizzat giderek iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Hizlibilet.com aracılığıyla CSR Seyahat rezervasyon alternatiflerine ulaşmak, gün ve saatleri inceleyerek karar vermek ve online otobüs bileti alarak işlem yapmak mümkün. Aynı şekilde, makul koşullarla bilet veya rezervasyon iptali, bilet saat değişimi gibi imkanlar da misafirlere sunulmaktadır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

CSR Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

ALİ 25.05.2019

YOLCULUK ESNASINDA GÜVENDE OLDUĞUNU HİSSETMEK AYRICALIKTIR ŞÖFÖR ARKADAŞIMA TEŞEKKÜRLER

hasmı csrmi 18.03.2019

İkisi arasında çok gidip geldim ama bence csr hastan daha iyi

CSR Seyahat Firması İçin Yorum Yap


CSR Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)