• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2014

 • kurucu

  KURUCU

  Cuma Cisri

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Hatay

 • telefon

  TELEFON

  444 58 46

Firma Hakkında

CSR Seyahat, medeniyetlerin buluşma noktası; kardeşliğin ve hoşgörünün şehri Hatay merkezli bir otobüs firmasıdır. “Kalite, hizmet, güven” sloganıyla otobüs ulaşım sektörüne iddialı ve sağlam bir giriş yapan firmanın, başta Hatay olmak üzere, büyük şehirlere ve Türkiye’nin birçok yerine seferleri bulunmakta.

CSR Seyahat’i Niçin Seçmelisiniz?

CSR Seyahat'in vizyonunu: “Kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, sektörün öncüsü olmak. Yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli müşterilerimize sunmak.” olarak nitelendirilmekte.

Yolcu taşımacılığında profesyonel ekibin önemini misyonunun bir parçası olarak gören firma, bu alanda yüksek standartları hedeflemeyi prensip edinmiştir. Uluslararası normlara uygun, aynı zamanda kültürümüze ait temel değerlere de bağlı bir gelişim vadetmektedir.

Öncelikle Hatay olmak üzere, Adana, Afyon, Aksaray, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, İzmit, Karabük, Konya, Sakarya, Uşak, Yalova şehirlerine, ayrıca bir çok ilçeye seferler düzenlenmektedir.

CSR Seyahat Filosu

CSR Seyahat, modern teknolojilerle donatılmış otobüslerden oluşan bir filoya sahiptir. Otobüslerinde internet, koltuk ekranı, uydu yayını, kulaklık, müzik yayını, 220 volt priz, USB giriş, okuma lambası bulunmaktadır. 2+1 koltuklarla rahat seyahat etme imkânı da misafirlere sunulan olanaklar arasındadır.

CSR Seyahatin Sunduğu Hizmetler

Tecrübeli ve güler yüzlü kadrosuyla, yolculuğunuzu güvenli ve memnun bir şekilde sürdürmeniz için tüm imkanları sağlayan firmanın, bu konuda iyi bir geçmişi bulunmaktadır.

Otobüste geçireceğiniz süre zarfında tüm sorunlarınızı titizlik ve içtenlikle gidermeye çalışmak, taleplerinizi yerine getirmek için hostes hizmeti verilmektedir. Yolculuk esnasında sıcak ve soğuk içecek (su, gazlı içecekler, kahve, çay, meyve suları vb.); tatlı ve tuzlu atıştırmalık (kek, bisküvi vb.) ikramı yapılmaktadır. Bütün otobüslerde Wi-Fi internet hizmeti ve uydu yayını bulunmaktadır. Aynı zamanda kişisel monitör, kulaklık, USB girişi ile film veya televizyon yayını seyrederek, radyo veya müzik dinleyerek yolculuk yapabilirsiniz. Genel ve kişisel müzik yayını da bulunmaktadır.

Otobüslerde cep telefonu kullanımı serbesttir.Yolculukları sırasında, belli aralıklarla dinlenme tesislerinde mola verilmektedir. Bu molalarda alışveriş, kafeterya ve lokanta gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

CSR Seyahatin Yolculuk Sonrası Servis Hizmeti

CSR Seyahatin yolculuk sonrası servis hizmeti bulunmaktadır. Servis güzergahları için yolculuk öncesi veya sonrası şirket görevlileriyle irtibata geçebilirsiniz.

CSR Seyahat Terminalleri

CSR Seyahat, şehirlerarası otobüs garlarının firmalar için ayrılmış peronlarında seyahat hizmetini gerçekleştirir. Ayrıca başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler olmak üzere Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerle gerek telefonla arayarak, gerekse bizzat giderek iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Hizlibilet.com aracılığıyla CSR Seyahat rezervasyon alternatiflerine ulaşmak, gün ve saatleri inceleyerek karar vermek ve online otobüs bileti alarak işlem yapmak mümkün. Aynı şekilde, makul koşullarla bilet veya rezervasyon iptali, bilet saat değişimi gibi imkanlar da misafirlere sunulmaktadır.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

CSR Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

sondan 09.08.2019

Son model araclari ,deneyimli sofor ve saygili personelleri ile konforlu bir yolculuk sunuyor..

meral 09.08.2019

Güzel bir yolculuktu.. araç personel gayet iyiydi.. tek bir sorun var gece sabaha kadar şoförün çekirdek çitlemesi tüm yolcular uyurken bu hiç yakışmadı böyle büyük bir firmaya

seri 09.08.2019

Güzel buldum müşteri memnuniyeti önemli memmun kaldım

iyiydi 09.08.2019

Her yolculukta kek kraker ikramı olur ama olmadı bunun dışında gayet iyiydi

kiraz 09.08.2019

Fiyatlarının pahalı olması biraz sorun gibi fakat hattın uzunluğu ile bitlikte genel fiyatların yükselmesi olarak düşünüyorum. Kalite ve hizmetten yana hiç bir ptoblem görmüyorum

remziye 09.08.2019

Araç içi temizliğe dikkate edilmeli. Klima yeterli değil ve fazla gürültülüydü. Ara durak noktalarına varış zamanlarına daha dikkat etmeliler. Gecikmeler yaşanıyor.

kadir 09.08.2019

Herşey çok güzel seviyorum csr seyahat ile yolculuk yapmayı tek sorun muavinlerin biraz daha sabırlı olup Güler yüzlü davranmaları yoksa şöförlerinizde kusur yok teşekkür ederim

ALİ 25.05.2019

YOLCULUK ESNASINDA GÜVENDE OLDUĞUNU HİSSETMEK AYRICALIKTIR ŞÖFÖR ARKADAŞIMA TEŞEKKÜRLER

hasmı csrmi 17.03.2019

İkisi arasında çok gidip geldim ama bence csr hastan daha iyi

CSR Seyahat Firması İçin Yorum Yap


CSR Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(9)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)