• kuruluş tarihi

    KURULUŞ TARİHİ

    2006

  • kurucu

    KURUCU

    Seracettin Yiğit

  • genel merkez

    GENEL MERKEZ

    Van

  • telefon

    TELEFON

    0 432 351 68 86

Firma Hakkında

Öz Erciş Seyahat, 2006 yılında Seracattin Yiğit tarafından Van Erciş merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Geçmişte Erciş Seyahat olarak tüm Türkiye’ye hizmet verdikten sonra sektöre tekrar Öz Erciş Seyahat ismiyle dönen firma, tecrübe ve bilgi birikimiyle öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı işletmecilik anlayışıyla Öz Erciş Seyahat, kaliteli otobüs filosu ve güler yüzlü personeliyle yolcularının seyahatlerini en kaliteli şekilde geçirmesini amaçlamaktadır. Hem sahip olduğu tecrübe hem de kendini sürekli geliştirme çabası sayesinde sektörde önemli bir yer edinen Öz Erciş Seyahat, her yıl Türkiye’nin dört bir tarafına binlerce yolcu taşımaktadır.

Öz Erciş Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sektörün önemli firmaları arasında yer alan Öz Erciş Seyahat’i tercih etmek için sebepler:

  • Çağa ayak uyduran teknolojik imkanlarla donatılmış modern otobüs filosu ile seferlerini gerçekleştirmektedir.
  • Yolcularından gelen geri bildirimleri dikkate alarak sürekli iyileştirme çalışmaları yürütmektedir.
  • Yolculukta en önemli şeyin sizi varacağınız noktaya emniyetli bir biçimde ulaştırmak olduğunu bildiğinden gerekli tüm tedbirleri alarak seyahat güvenliğini sağlamaktadır.
  • Kalkış ve varış saatlerine dikkat ederek taahhüt ettiği saatlerde seyahatinizin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Öz Erciş Seyahat’in Filosu

Öz Erciş Seyahat filosunda bulunan araçların en güncel teknolojik donanımlara sahip olmasına son derece dikkat etmektedir. Bu amaçla tüm otobüslerinde koltuk arkası ekran, internet, klima gibi hizmetleri ile yolcularının rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamaktadır.

Öz Erciş Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerini kullanarak faaliyetlerini sürdüren Öz Erciş Seyahat, Erciş terminalinde 3 ve 4 numaralı peronlar, Kayseri terminalinde 1 numaralı peron, Ağrı terminalinde 9, 10 ve 11 numaralı peronlar, Erzurum terminalinde 7 ve 12 numaralı peronlar, Elazığ terminalinde 4 numaralı peron, Gaziantep terminalinde 15 numaralı peron, Patnos terminalinde 1 numaralı peron, Konya terminalinde 38 numaralı peron, Diyarbakır terminalinde 14 numaralı peron ve Mersin terminalinde 20 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Öz Erciş Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Öz Erciş Seyahat, araçlarının teknolojik yeniliklere uygun bir şekilde dizayn edilmiş olmasına önem vermektedir. Yolcularına iyi bir deneyim sunmak isteyen Öz Erciş Seyahat’in tüm araçlarında Wi-Fi ile internete erişim imkanınız bulunmaktadır. Bununla birlikte koltuk arkasında bulunan ekran ile uydu üzerinden onlarca televizyon kanalını, araçta kayıtlı bulunan film ve dizileri izlemeniz ya da radyo yayını ve araçta kayıtlı müzikleri dinlemeniz de mümkün olmaktadır. Kulaklığı olmayan yolcuları için seyahat boyunca kulaklı da tahsis eden firmanın otobüslerinde yer alan okuma lambası sayesinde yolculuk boyunca kitap, gazete ya da dergi okumanız mümkündür.

Öz Erciş Seyahat’in Şubeleri

Öz Erciş Seyahat, yolcularına kaliteli bir hizmet sunabilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Öz Erciş Seyahat’in şubesi bulunan noktalar; Adana, Adilcevaz, Afyon, Ağrı, Ahlat, Aksaray, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Araklı, Ardeşen, Arhavi, Aşkale, Turgutlu, Uşak, Aydın, Batman, Bayburt, Baykan, Bilecik, Bingöl, Birecik, Bismil, Bitlis, Bodrum, Bolu, Bursa, Ceyhan, Çaldıran, Çay, Çayeli, Silvan, Sivas, Denizli, Didim, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erciş, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Fındıklı, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gümüşhane, Güroymak, Harem, Sorgun, Sürmene, Hopa, Horasan, İnegöl, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kozluk, Malatya, Manavgat, Söke, Sultanbeyli, Manisa, Mersin, Tarsus, Tosya, Merzifon, Milas, Muradiye, Muş, Nazilli, Nevşehir, Of, Osmaniye, Pasinler, Rize, Sakarya, Salihli, Saraykent, Sarayköy, Serik, Siirt, Silifke, Siverek, Solhan, Şanlıurfa, Trabzon, Van, Yerköy ve Yozgat’tır.

 Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Öz Erciş Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla online olarak en pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Son Yapılan Yorumlar
Bu firma için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Öz Erciş Firması İçin Yorum Yap


Öz Erciş

0.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()