• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1968

 • kurucu

  KURUCU

  Seçkin Pirimoğlu

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Rize

 • telefon

  TELEFON

  0 464 612 40 74

Firma Hakkında

Doğu Karadeniz Turizm 1968 yılında Rize’de kurulmuş olup geçmişten günümüze kendini geliştirerek, bulunduğu bölgede lider konuma yükselmiştir. En yeni teknolojik donanımlar ile seyahat imkanı sunan firma, tüm hizmetlerinin işinde uzman ve deneyimli profesyonel kadrosuyla gerçekleştiriyor. Firma, misafirlerinin keyifli ve güvenli bir şekilde yolculuk yapması için profesyonel alt yapısı ile hizmet veriyor. Geniş sefer ağı ile gitmek istediğiniz bölgeye en kısa sürede ulaşım sağlamanızı ekonomik fiyat politikası ile gerçekleştiriyor.

Doğu Karadeniz Farkıyla Seyahat Etmeniz İçin Nedenler

Keyifli ve konforlu bir seyahat için gerekli hizmet alt yapısını kurumsal olarak sunan firma geçmişten gelen tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunuyor. Otobüs seçimlerinden personellerine kadar kaliteyi benimseyen Doğu Karadeniz, kendi sınıfının en iyisi olması ile de tanınıyor. Tüm şoför kadrosu eğitimli ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede gitmek istediğiniz noktalara güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Diğer önemli tercih sebepleri:

 • Ekonomik fiyat politikasını benimsemesi,
 • Yolculukların keyifli ve eğlenceli geçmesini sağlaması,
 • Otobüs içi ikramlarının zengin menülerden oluşması,
 • Bagaj taşımacılığı konusunda profesyonel hizmet sunması,
 • Servis ağı ile gitmek istediğiniz noktalara kolay erişim imkanı,
 • Online bilet alımının olması,
 • Güler yüzlü hizmet ilkesini benimsemiş olması.

Rize’de kalitesi ve kurumsallığı ile ön planda yer alarak hizmet veren firmanın sunduğu hizmet içeriğinden sizde yararlanarak güvenilir seyahatin anahtarını elinize alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bölgeye en kısa sürede alanında uzman personel ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Sefer Rotaları

Rize’den bilet alarak birçok noktaya Doğu Karadeniz Turizm ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Rotaları arasında Ankara, Afyon, Çorum, Düzce, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Sakarya, Samsun, Trabzon, Uşak illeri yer alıyor. Bu illere gitmek istediğinizde firmadan otobüs bileti temin ederek yararlanabilirsiniz. Keyifli bir yolculuk için profesyonel bir seçim olacaktır.

Doğu Karadeniz Filosu ve Otobüs Özellikleri

Firmanın filosunda yer alan tüm otobüsler en son donanıma sahip olmakla beraber bakımlı ve temiz olarak kullanımınıza sunuluyor. Ayrıca koltuk aralıkları da oldukça geniş olup konforlu bir seyahat yapmanıza imkan tanınıyor.

Doğu Karadeniz’in otobüsleri en son teknolojik donanıma sahip olup, misafirlerinin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Koltukları ayarlanabilir özellikte olduğundan istediğiniz pozisyonda oturma şekli belirleyebilirsiniz. Otobüs içerisinde internet kullanımınıza açıktır. Koltukların arkasında bulunan ekranlardan da televizyon ve film izleme, müzik dinleme gibi aktivitelerle keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Otobüslerin bagaj kısımları da oldukça geniştir. İstediğiniz bavulunuz veya eşyanız güven içerisinde taşınır.

Doğu Karadeniz firması misafirlerinin rahat yolculuk yapması için her ayrıntıya önem veriyor ve otobüs içi ikramlarında da cömert davranıyor. Zengin menüsü ile yolculuk boyunca keyifli lezzetler ile tanışabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Terminalleri

Doğu Karadeniz otobüs firmasının kendine özgü bir terminali bulunmuyor. Otogar içlerinde bulunan şubelerinden destek alarak bilet temini yapabilirsiniz.

Doğu Karadeniz’in Diğer Hizmetleri

Firmanın konforlu seyahat sonrası müşterilerine sunduğu hizmetler de bulunuyor. Terminalden indikten sonra servislerine binerek istediğiniz noktalara erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca gitmek istediğiniz bölgeleri önceden belirleyerek doğru yönlendirme yapması da ayrı bir önem taşıyor. Bagaj taşıması ve otobüs içi ikramları ile de size yardımcı oluyor. Biletinizi ertelemek veya iptal etmek istediğinizde ise kurumsal müşteri hizmetlerinden de destek alabilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Firma otobüs bileti alımında ödeme kolaylıklarını da size özel olarak sunuyor. Online bilet alımını bulunduğunuz her yerden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Doğu Karadeniz Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Ufuk arslan 21.03.2019

Karadeniz gezimizde tercih ettik. çok memnun kaldık. Fakat logonuzda neden uçak var onu çözemedik :)

Doğu Karadeniz Firması İçin Yorum Yap


Doğu Karadeniz

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)