• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2017

 • kurucu

  KURUCU

  Vivalines Turizm

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Ümraniye

 • telefon

  TELEFON

  444 09 01

Firma Hakkında

Vivalines Turizm, 2017 yılında “Uçak Konforunda Otobüs Seyahati” sloganıyla kurulmuş bir firmadır. Otobüs taşımacılığına farklı bir soluk getiren Vivalines Turizm, yolcularına VIP hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Oldukça lüks ve modern araçlar ile hizmet veren firmanın otobüsleri son teknoloji ile donatılmıştır. Sıcak yemek hizmeti ve zengin içecek menüsü ile yolculuklarınızı çok daha konforlu ve kaliteli koşullar altında yapmanız mümkündür. Yolcularını misafirleri olarak gören ve bu bilinçle hareket eden Vivalines Turizm konfor, güvenlik ve rahatlık kavramlarının bir arada bulunduğu bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Vivalines Turizm’i Tercih Etmek için Önemli Sebepler

Sektörün yeni oyuncularından olan ve hızlı bir şekilde Türkiye’nin birçok noktasına hizmet vermeye başlayan Vivalines Turizm’i tercih etmek için birçok sebep var. VIP hizmet sunan Vivalines Turizm ile evinizden alınıp terminale getirilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında yemek servisi ile dinlenme tesislerinde ekstra para harcamaktan kurtulursunuz. Yemek servisinin yanı sıra zengin içecek servisi ile yolculuğunuzun çok daha kaliteli geçmesine olanak sağlanır. Özel tasarım otobüslerde WC de yer almaktadır. Otobüslerde yolculuğunuzun keyifli bir şekilde geçmesi için her türlü detay düşünülmüştür.

Vivalines Turizm’in Filosu ve Hizmetleri

Vivalines Turizm’in filosunda bulunan araçların tamamı en güncel teknolojik donanıma sahiptir. Vivalines’ı diğer firmalardan ayrılan en önemli özellik ise araçlarda bulunan WC’dir. Çocuklar için boyama setleri ve içinde oyunlar bulunan tabletler olan otobüslerde ayrıca telefon ya da tabletlerinizi şarj edebileceğiniz alanlar da bulunuyor. Çocuklarınıza ek olarak size de tablet verilen yolculuklarda zamanın çok daha hızlı bir şekilde geçmesi sağlanıyor. Özel bir terminali bulunmayan Vivalines Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilmiş peronları kullanmaktadır.

Vivalines Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Vivalines Turizm’in araçları son derece gelişmiş teknolojik donanımlara sahiptir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Vivalines Turizm, bu sayede yolcularına televizyon ve kayıtlı filmleri izleme ve müzikleri dinleme imkanı sunmaktadır. Koltuk arası boşlukların oldukça geniş olduğu araçlarda çok konforlu bir şekilde seyahat edebilmek mümkündür. Birçok firmadan farklı olarak araçlarda WC bulunması molaları beklemeden ihtiyaç gidermenize olanak tanımaktadır. Araçlarda hem USB girişi hem de 220 Volt priz bulunması cep telefonu, tablet ve bilgisayar kullanmanıza olanak sağladığından, yolculuğun konfor ve kalitesini de oldukça artırmaktadır. Ayrıca bu USB girişi sayesinde koltuk arkası ekranlarda kendi filmlerinizi izlemeniz ya da müziklerinizi dinlemeniz de mümkün hale gelmektedir. Araçlarda günün saatine göre kahvaltı ya da yemek servisi olması ve bunun yanı sıra zengin bir içecek menüsü olması yolculuğunuzun kalitesini yükseltmektedir.

Vivalines Turizm’in Şubeleri

Vivalines Turizm yeni bir firma olmasına rağmen her geçen gün artan şube sayısına sahiptir. Şu an için Ankara, Bodrum, İstanbul, İzmir ve Kuşadası’nda onlarca şubeyle yolcularına hizmet veren Vivalines Turizm bu şubelerde yüzlerce genç, dinamik, bilgili ve güler yüzlü personeliyle yolcularının en iyi hizmeti almalarını sağlamaktadır.

Rezervasyon ve online satış

Vivalines ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. hizlibilet.com aracılığıyla Vivalines Turizm rezervasyon seçeneklerine ulaşmanın yanında, sefer saatlerini incelemek, fiyat karşılaştırmak ve satın alma işlemlerini online gerçekleştirmek mümkün.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

WC

Kahvaltı

Vivalines Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

serap 29.05.2019

metro firması fiyat konusunda diğer firmalara göre daha uygun ama hizmet biraz kötü gibi

sedat 29.05.2019

metro ile yolculuk yaptık araçlar ve fiyat iyi ama hizmet ve muavinler kötü düzeltin kendinizi

Vivalines Turizm Firması İçin Yorum Yap


Vivalines Turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)