• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1972

 • kurucu

  KURUCU

  Siirt Petrol

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Siirt

 • telefon

  TELEFON

  444 00 56

Firma Hakkında

Türkiye’nin 50 iline ulaşan otobüs seferleri ile müşterilerine hizmet veren ve her seyahatte daha fazla müşteri memnuniyeti hedefleyen Siirt Petrol Turizm, 1972’den bu yana ulaşım sektöründe edindiği tecrübe ile adından söz ettiriyor.  Şirket 1972 yılında Mehdi Dalgalı tarafından kurulmuştur. Firmanın merkezi Siirt’te bulunmaktadır. Ülkemizde 150 civarında bilet satış noktası ile müşterilerine her geçen gün artan bir istek ile hizmet sunmaktadır.

Yıllardır süregelen tecrübesi ve güvenilirliği ile ülkemizin kaliteli turizm firmaları arasında yerini almaktadır. Özellikle dini hassasiyetleri olan müşterilerin dini ibadetlerini yerine getirebilmeleri için namaz vakitlerine özen gösterilerek mola saatleri namaz vakitlerine göre ayarlanmakta ve müşterilerin güvenin yanı sıra hassasiyetleri de göz önüne alınarak yolculuk etmeleri sağlanmaktadır. “Sevdiklerinize ulaştırır” sloganı ile üst düzey müşteri memnuniyeti, güvenilir yolculuk, bütçelere uygun hizmetler sunulmakta ve yolculuk sonrası memnun bireyler görmek amaçlanmaktadır.

Siirt Petrol Turizm’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Siirt Petrol Turizm ile seyahat etmek için başlıca sebepler:

 • Eksiksiz hizmet belgeleri ile müşteri memnuniyetini sürekli geliştirme konusunda kendini eğiten ve geliştiren Siirt Petrol Turizm, yüksek hizmet kalitesini ne kadar ciddiye aldığını kanıtlamıştır.
 • Yıllardır süregelen tecrübesi ve yolculara gösterilen özen ve saygı ile korunan yolcu hakları, firmanın sunduğu hizmetin belkemiğidir.
 • Genç ve son teknoloji otobüs filosu ile yolculuklarınızı maksimum güvenlik şartlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, Siirt Petrol Turizm’in başlıca değerlerindendir.
 • Otobüs içi yüksek teknik özellikler ile yolculuklarınız keyifle geçecektir.
 • Güvenilir yolculuk sözü ile Siirt Petrol Turizm’i tercih ettiğiniz yolculuklarınızda içiniz rahat seyahat edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Siirt Petrol Turizm’in öne çıktığı birçok nokta daha bulunmaktadır. Filolarındaki otobüsler oldukça yeni ve donanımlıdır. Otobüslerin yaş ortalaması ortalama birdir, ortalamadan da anlaşılacağı üzere çok genç bir otobüs filosuna sahipler. İnternet üzerindeki daha önce Siirt Petrol Turizm ile yolculuk etmiş kişilerin puanlamalarına göre ortalama puanları 4/5’tir. Genel olarak seyahatinden ve sunulan hizmetlerinden memnuniyet duyulan bir turizm firmasıdır. Son teknoloji araçlara ve oldukça güler yüzlü personellere sahiptir.

Firmanın en önemli özellikleri arasında yolcu güvenliği için gösterilen birinci derece özen ve müşteri memnuniyeti için özenle sağlanan konfor gösterilebilir. Firmanın hedefi daima en güvenilir ve en memnuniyet duyulacak hizmeti müşterilerine sunmaktır.

Siirt Petrol Turizm Terminalleri ve Servis Hizmeti

Firmanın özel terminalleri ve dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bu terminallerden de bilet satışı sağlanmaktadır. Ülkenin birçok noktasından online bilet hizmeti sorunsuz olarak verilmektedir. 150 civarında bilet satış noktası ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca yolculuk sonrası şehir içi servisler ile yolcuların istedikleri yerlere ulaşımları sağlanmaktadır.

Siirt Petrol Turizm Otobüs Filosu ve Otobüs Özellikleri

Son model araçlar, sürekli kendini yenileyen ve çeşitli teknolojik özelliklere sahip bir filo ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutacak yolculuk hizmeti sunulmaktadır. Geniş ve rahat koltuklar, son model araçları ile Siirt Petrol Turizm filosu kaliteli bir seyahat için güven vadediyor.  Otobüs filosunda yer alan araçlarda kablosuz internet, genel TV yayını, koltuk TV’leri, araç içi ikramlar ve kulaklık hizmeti sunulmaktadır. Bunun dışında otobüslerde Lig TV yayını, kişisel radyo, Digitürk yayını gibi hizmetler de bulunmaktadır.

Siirt Petrol Turizm Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Siirt Petrol Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. Firmanın sağladığı üstün hizmet kalitesine oranla uygun fiyatlarla satışa sunduğu biletleri satın alabilir veya seferler için rezervasyon yaptırabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla en ucuz bilet fiyatlarına, dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

Koltuk Ekranı (13 inç)

Digiturk

Lig Tv

Siirt Petrol Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

remzi 29.05.2019

siirt petrol ile kırşehire yolculuk yaptık arablar eski hizmet yok düzelttin kendinizi

BERFİN 29.05.2019

siirt petrol ile ankaraya yolculuk yaptık hizmet idare ederdi fiyat biraz yüksekti

Siirt Petrol Firması İçin Yorum Yap


Siirt Petrol

2.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
100.00%
(2)
Çok Kötü
0.00%
(0)