• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1983

 • kurucu

  KURUCU

  Necmettin Yılmaz

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Sinop

 • telefon

  TELEFON

  0 368 271 57 00

Firma Hakkında

Sinop Birlik, 1983 yılında Necmettin Yılmaz tarafından Sinop merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Kurulduğu günden itibaren sürekli gelişme ve yenilenme politikasını benimseyerek, en yüksek kalitede hizmet sunan bir firma haline gelen Sinop Birlik, bu sayede Türkiye’nin çeşitli bölgelerine seferler düzenleme kapasitesine ulaşmıştır.  Müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım ile yolcularına hizmet vermeyi benimseyen Sinop Birlik, genç ve güvenlikli araçlardan oluşan filosu ve güler yüzlü personeliyle yolcularının iyi bir seyahat deneyimi almasını sağlamaktadır. Yılların tecrübesiyle sektörde önemli bir yer edinen Sinop Birlik, büyüyen filosu ve kurumsal yapısı ile birlikte yolcularına en iyi şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sinop Birlik’i Tercih Etmek için En Önemli Nedenler:

Sürekli yenilik ve gelişime önem veren Sinop Birlik’le kaliteli bir yolculuk deneyimine ulaşmanızı garanti edecek tercih sebeplerinden bazıları:

 • Son teknolojiyi takip eden firma güncel teknolojik donanımlarla donatılmış otobüsler ile yolcularına hizmet vermektedir.
 • Sinop Birlik, yolcularının en iyi şartlarda ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için güvenli ve kaliteli bir yolculuk hizmeti sunmaktadır.
 • Personellerini özenle seçmesi ve her türlü eğitimleri vermesi, yolculuk esnasında güler yüzlü ve bilgili personeller ile karşılaşmanızı sağlar.
 • Sinop Birlik, prensipleriyle birlikte, ticari kaygılardan sıyrılarak müşteri memnuniyetini temel alan bir yaklaşım sergiler.
 • Firma, kurulduğu günden bugüne on binlerce kişiyi taşımış olmasından dolayı derin bir tecrübeye sahiptir.

Sinop Birlik’in Filosu

Sinop Birlik sürekli yenilenme ve gelişme politikası kapsamında filosunda yer alan otobüsleri sürekli yenileyerek güncel teknolojik donanımlara sahip olmasına özen göstermektedir. Bu sebeple tüm otobüslerde koltuk arkası TV, USB girişi, okuma lambası, kulaklık ve Wi-Fi hizmetleri yolcuların kullanımına sunulmuştur.

Sinop Birlik Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası terminalleri kullanarak faaliyetlerine devam eden Sinop Birlik; Sinop terminalinde 6 numaralı peron, Samsun terminalinde 29 ve 30 numaralı peronlar, Ankara terminalinde 24 numaralı peron, İstanbul terminalinde 150 numaralı peron, Kastamonu terminalinde 12 numaralı peron, Bafra terminalinde 9 numaralı peron, Boyabat terminalinde 8 numaralı peron, İzmir terminalinde 25 ve 26 numaralı peronlar ve Manisa terminalinde 25 ve 26 numaralı peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sinop Birlik’in Otobüslerinin Özellikleri

Sinop Birlik yolcularına konukları olarak bakar ve bu kapsamda yolcularının rahatı için her türlü detayı düşünür. Özellikle teknolojik olarak araçlarının iyi noktada bulunmasına son derece dikkat eder. Sinop Birlik’in tüm araçlarında Wi-Fi ile internete erişim imkanınız bulunmaktadır. Bununla birlikte koltuk arkasında bulunan ekranda onlarca televizyon kanalını ve ekranlarda kayıtlı bulunan film ve dizileri izlemeniz ya da radyo yayını ve kayıtlı müzikleri dinlemeniz mümkündür. Sinop Birlik otobüslerinde seyahat esnasında tarafınıza kulaklık tahsisi de yapılmaktadır. Araçlarda yer alan okuma lambası sayesinde yolculuk esnasında kitap, gazete ya da dergi okuyarak yolculuğunuzu daha verimli bir şekilde de geçirebilirsiniz.

Sinop Birlik’in Şubeleri

Sinop Birlik yolcularına daha iyi hizmet verebilmek ve onlarla daha iyi iletişim kurabilmek çok sayıda şubeye sahiptir. Bu şubelerde yer alan tecrübeli ve güler yüzlü personeller sayesinde kaliteli bir hizmet almanız mümkün olmaktadır. Sinop Birlik’in şubesi bulunan şehir ve ilçeler; Ankara, Akçaabat, Ayancık, Bafra, Balıkesir, Bolu, Boyabat, Bursa, Erfelek, Gebze, Gemlik, Gerze, Giresun, Harem, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Manisa, Ordu, Orhangazi, Rize, Safranbolu, Sakarya, Samsun, Sinop, Tranzon ve Yalova’dır. Buralarda yer alan şubeleri ile Sinop Birlik yolcularına kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sinop Birlik Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Sinop Birlik ucuz otobüs bileti seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da yer alıyor. Sefer saatlerini inceleme, fiyat karşılaştırması yapma, yer ayırtma, bilet iptali gibi işlemlerinizi de kolaylıkla online olarak gerçekleştirerek, seyahat öncesi deneyiminizi de pratik hale getirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Sinop Birlik Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

MURAT 29.05.2019

SİNOP BİRLİK İLE SAMSUNA YOLCULUK COK KEYİFLİYDİ İYİ HİZMET

cabbar 29.05.2019

sinop birlik ile sakaryaya yolcuk yaptım aracları eski biraz hizmet idare eder

Sinop Birlik Firması İçin Yorum Yap


Sinop Birlik

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)