• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2007

 • kurucu

  KURUCU

  Süleyman Öncü

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Nevşehir

 • telefon

  TELEFON

  0384 213 55 37

Firma Hakkında

Öncü Seyahat, 2007 yılında Süleyman Öncü tarafından Nevşehir merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Yolcularına kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmayı birincil amacı olarak gören Öncü Seyahat, müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışa sahiptir. Sürekli değişim ve gelişime açık kurumsal yapısı, işinde uzman ve özenle seçilmiş ekibi ve modern araç filosu ile Öncü Seyahat yolcularının tüm seyahatlerinde ihtiyaç duyacağı tüm konforu, kaliteyi, güvenliği ve hizmet kalitesini misafirlerine sunmaktadır.

Öncü Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sektördeki başarılı geçmişi ve tecrübesi ile Türkiye’nin çok sayıda noktasına hizmet veren Öncü Seyahat’i tercih etmek için en önemli sebeplerden yalnızca birkaçı:

 • Seyahat güvenliğini sağlamak amacıyla Öncü Seyahat, araçlarında gereken tüm tedbirleri düzenli olarak almaktadır.
 • Önce Seyahat, raçlarının güncel donanımlarla dolu olmasına ve maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmış olmalarına önem vermektedir.
 • Şirket, prensip olarak müşteri memnuniyetini temel alan bir yapıdadır. Müşterilerini misafirleri gibi ağırlamak amacı güden ve yolcularından aldığı her türlü geri bildirimi hizmet kalitesini arttırmak için kullanan Öncü Seyahat, personellerini de yine bu üstün kaliteli hizmet anlayışına paralel olarak en uzman, saygılı ve insan ilişkilerinde başarılı adaylar arasından seçmektedir.
 • Araçlarının bakımını ve temizliğini düzenli olarak yapıldığı için, Öncü Seyahat seferleri temiz ve hijyenik araçlarla gerçekleştirir.

Öncü Seyahat’in Filosu

Öncü Seyahat yolcularının kaliteli bir şekilde hizmet almasını temel prensip edinmiş bir firmadır. Öncü Seyahat’in filosunda bulunan araçların tamamı yolcuların seyahatlerini rahat ve konforlu bir şekilde yapabileceği modern bir bakış açısıyla dizayn edilmiştir. Yolcularından gelen geri bildirimleri dikkate alarak, gerektiğinde araçlarının tasarımlarında ve donanımlarında değişikliğe giden Öncü Seyahat, filosunun teknolojik olarak iyi durumda olmasını sağlayarak yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi yaşatır.

Öncü Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Kendine ait özel bir terminali bulunmayan Öncü Seyahat şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilen peronları kullanarak seferlerini gerçekleştirmektedir. Öncü Seyahat, Nevşehir terminalinde 1, 3, 7, 8, 9, ve 10 numaralı peronları, İstanbul terminalinde 34 numaralı peron, Ankara terminalinde 130 numaralı peron, Kayseri terminalinde 8 numaralı peron, Aksaray terminalinde 5 numaralı peron, Gebze terminalinde 21 numaralı peron ve Avanos terminalinde 11 numaralı peronları kullanarak seferlerini düzenlemektedir.

Öncü Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Öncü Seyahat’in otobüsleri teknolojik ve konforlu olma noktasında son derece iyi performans göstermektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Öncü Seyahat, bu sayede yolcularına canlı televizyon yayınları ve araçta kayıtlı bulunan filmleri izleme ve radyo yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan müzikleri dinleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca kulaklıkları olmayan yolcular için Öncü Seyahat otobüslerinde yolcuların seyahat boyunca kullanabileceği kulaklıklar bulunmaktadır. Yolcuların rahat edebilmesi amacıyla koltuk arası boşlukların geniş olduğu otobüsler tercih eden Öncü Seyahat araçlarında yer alan okuma lambaları sayesinde seyahatiniz boyunca kitap, dergi ve gazete gibi yayınları okumanıza imkan vermektedir.

Öncü Seyahat’in Şubeleri

Sektörün tecrübeli ve önemli firmalarının arasında yer alan Öncü Seyahat çok sayıda şubeye sahiptir. Öncü Seyahat’in şubesi bulunan noktalar; Aksaray, Avanos, Ankara, Antalya, Derinkuyu, Düzce, Gebze, Harem, İstanbul, Kayseri, Kırşehir, Manavgat, Nevşehir, Sakarya, Serik ve Ürgüp’tür. Öncü Seyahat il ve ilçe merkezleri ve otogarlarda yer alan onlarca şubesi ve yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve bilgili çalışanıyla sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Öncü Seyahat Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

Öncü Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla online bilet ve rezervasyon seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Bunun dışında seyahat saatlerini öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve bunlar gibi tüm satın alma işlemlerinizi online gerçekleştirmek için hizlibilet.com’dan faydalanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Öncü Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

ekrem 30.05.2019

öncü ile istanbulla gittim araclar temiz iyi hizmet idare eder fiyatlar biraz yüksek

sevket 30.05.2019

öncü ile düzceye yolculuk yaptım hizmet ve aracınızdan memnun kalmadım

Öncü Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Öncü Seyahat

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)