• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1992

 • kurucu

  KURUCU

  Çok Ortaklı Koperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Çanakkale

 • telefon

  TELEFON

  0 286 444 00 17

Firma Hakkında

Çanakkale Truva Turizm, 1992 yılında çok ortaklı bir kooperatif tarafından Çanakkale merkezli olarak kurulmuş bir firmadır. Yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunmayı tüm ticari hedeflerin önünde gören Çanakkale Truva Turizm, müşteri memnuniyetini amaçlayan bir yapıya sahiptir. Sürekli gelişim politikasını benimseyen kurumsal yapısı ve modern araç filosu ile Çanakkale Truva Turizm yolcuların bir seyahatte arayacağı tüm konforu, kaliteyi ve hizmeti yolcularına sağlamaktadır.

Çanakkale Truva Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Sektördeki başarılı geçmişi ve tecrübesi ile Türkiye’nin çok sayıda noktasına hizmet veren Çanakkale Truva Turizm’i tercih etmek için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır.

 • Çanakkale Truva Turizm iş ahlakına son derece önem vermektedir.
 • Seyahat güvenliğinin önemini bildiğinden, Çanakkale Truva Turizm bu konuda gereken tüm tedbirleri almaktadır.
 • Araçlarını güncel emniyet tedbirlerini ve teknolojik donanımları kapsayacak şekilde yolcuların hizmetine sunmaktadır.
 • Şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini diğer tüm ticari kaygılardan önde görmektedir.
 • Personellerini güler yüzlü, dürüst ve saygılı kişilerden özenle seçtiği için nitelikli bir çalışan ekibine sahiptir.

Çanakkale Truva Turizm’in Filosu

Çanakkale Truva Turizm’in filosunda bulunan araçlar, yolcuların seyahatlerini maksimum güvenlikle ve konforlu bir şekilde yapabilmesi amacıyla özenle tasarlanmaktadır. İnternet, koltuk arkası ekran, klima gibi donanımların bulunduğu araçlarda ayrıca yolculardan gelen geri bildirimler dikkate alınarak araçlarda değişikliğe gidilmektedir. Çanakkale Truva Turizm özellikle araçlarının teknolojik altyapı açısından iyi seviyede olmasına özen göstererek yolcularına kaliteli bir seyahat deneyimi yaşamasını sağlar.

Çanakkale Truva Turizm Tarafından Kullanılan Terminaller

Kendine ait özel bir terminali bulunmayan Çanakkale Truva Turizm seferlerini şehirlerarası otobüs terminallerinde bulunan peronları kullanarak gerçekleştirmektedir. Çanakkale Truva Turizm, Çanakkale terminalinde 1 ve 7 numaralı peronlar, İzmir terminalinde 17 numaralı peron, Edirne terminalinde 22 numaralı peron, Gelibolu terminalinde 2 ve 3 numaralı peron, Keşan terminalinde 22 numaralı peron, Ankara terminalinde 55 numaralı peron, Kırklareli terminalinde 9 numaralı peron, Bursa terminalinde 38 numaralı peron, Çorlu terminalinde 4 numaralı peron ve Burhaniye terminalinde 7 numaralı peronları kullanarak seferlerini gerçekleştirmektedir.

Çanakkale Truva Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Çanakkale Truva Turizm’in otobüsleri son derece teknolojik ve konforludur. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Çanakkale Truva Turizm, bu sayede yolcularına canlı televizyon yayınları ve araçta kayıtlı bulunan filmleri izleme imkanı ile birlikte radyo yayınlarını ve araçta kayıtlı bulunan müzikleri dinleme imkanı da sunmaktadır. Kulaklıkları olmayan yolcuları için Çanakkale Truva Turizm otobüslerinde seyahat boyunca kullanabileceği kulaklıklar bulunmaktadır. Yolcuların rahat bir şekilde seyahat edebilmesi amacıyla koltuk arası boşlukların geniş olduğu otobüsleri tercih eden Çanakkale Truva Turizm otobüslerinde bulunan Wi-Fi ile seyahatiniz boyunca internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm’in Şubeleri

Sektörün tecrübeli ve önemli firmalarının arasında yer alan Çanakkale Truva Turizm çok sayıda şubeye sahiptir. Çanakkale Truva Turizm’in şubesi bulunan yerler Akçay, Ankara, Antalya, Aydın, Ayvalık, Babaeski, Balıkesir, Bandırma, Bayramiç, Biga, Bodrum, Burhaniye, Bursa, Çan, Çanakkale, Çerkezköy, Çiftlikköy, Çine, Çorlu, Denizli, Düzce, Eceabat, Edirne, Eskişehir, Ezine, Gebze, Gelibolu, Gemlik, Gökçeada, Gölcük, Havsa, Isparta, İstanbul, İzmir, Karacabey, Karamürsel, Keşan, Kırklareli, Kuşadası, Lapseki, Lüleburgaz, Malkara, Marmaris, Milas, Muğla, Nazilli, Orhangazi, Sakarya, Selçuk, Silivri, Söke, Tekirdağ, Uzunköprü, Yalova ve Yatağan’dır. Çanakkale Truva Turizm onlarca şubesi ve yüzlerce güler yüzlü ve işinin ehli çalışanıyla yolcularına daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Ucuz Bilet ve Rezervasyon Seçenekleri

Çanakkale Truva Turizm ucuz otobüs bileti ve farklı rezervasyon seçenekleri için hizlibilet.com sitesi üzerinden online işlem yapabilirsiniz. hizlibilet.com ile uygun fiyatlarla satışa sunduğu biletleri satın alabilir veya seferler için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Çanakkale Truva Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

GÜL 25.05.2019

HERŞEY İÇİN TEŞEKÜRLER ÇANAKKALE TRUVA BİR DAHA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

Gezi 21.03.2019

Gezi seyahati için tercih ettik diyarbakır arası çok güzel bir şekilde gittik

Çanakkale Truva Firması İçin Yorum Yap


Çanakkale Truva

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(2)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)