• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1964

 • kurucu

  KURUCU

  41 Ortaklı Koperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  İzmir

 • telefon

  TELEFON

  0 256 81117 79

Firma Hakkında

Didim Seyahat, 1964 yılında 41 ortaklı bir kooperatif olarak kurulmuş oldukça köklü bir firmadır. Hem yılların vermiş olduğu tecrübe, hem de kendini sürekli yenileyen kurumsal yapısı sayesinde Didim merkezli olarak Türkiye’nin bir çok bölgesine hizmet vermektedir. Didim’in turizm açısından önemli bir bölge olmasının taşımacılık açısından avantajlarını da kullanan Didim Seyahat, devrin gereksinimlerine uyarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sergilemekte ve yolcular tarafından sıkça tercih edilmektedir. Araç kalitesini ve konforlu seyahat için misafirlerinin hak ettiğim tüm diğer gereklilikleri sürekli olarak iyileştiren firma, güler yüzlü ve işini iyi yapan personelleri sayesinde sizlere oldukça iyi bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Didim Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Özellikle seyahatin önemli bölgelerinden olan Didim ve çevresi için faaliyet gösteren Didim Seyahat’i tercih ettiğinizde faydanıza olacak bazı özellikler şunlardır:

 • Seyahat için kullanılan otobüsler seyahatin şartlarına uygun bir şekilde seçilerek yolculara konforlu ve rahat bir seyahat imkanı sunulmaktadır.
 • Didim Seyahat için müşteri memnuniyeti diğer tüm ticari kaygılardan önde geldiği için, müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermek için yoğun bir çaba sarf etmektedir.
 • Özellikle uzun yolculuklar sırasında son derece önemli hale gelen ikramlar, Didim Seyahat’te oldukça geniş ve çeşitli bir yelpazeye sahiptir.
 • Didim Seyahat yolculukta can ve mal güvenliğinin önemini bildiğinden dolayı bu konularda her türlü tedbiri almaktadır.
 • Personellerini birçok konuda eğitimden geçiren Didim Seyahat, yolculuğunuzun kaliteli bir şekilde geçebilmesi için güler yüzlü, bilgili ve çalışkan personelleri ile hizmet vermektedir.

Didim Seyahat’in Filosu

Bünyesinde barındırdığı 16 otobüs ile hizmet vermekte olan Didim Seyahat, ortalama yaşı beş olan otobüsler ile hizmet vermektedir. Firma, otobüslerin her birinde yolcularının rahatını düşünmekte ve bu amaçla teknolojik birçok noktaya dikkat etmektedir. Didim Seyahat bünyesinde bulunan otobüslerde koltuk arkalarında 10 inç büyüklüğünde koltuk ekranları bulunmaktadır. Araçlarda bulunan 220 Volt prizler sayesinde telefon, tablet ya da dizüstü bilgisayar gibi elektronik cihazlarınızı şarj edebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Didim Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Didim Seyahat, araçlarını yolcularının en kaliteli şekilde yolculuk yapabilmesi için hem teknolojik gelişmeleri hem de yolcu geri bildirimlerini dikkate alarak dizayn etmektedir. Tüm araçlarında koltuk arkası ekran bulunan Didim Seyahat’in ayrıca araçlarında kayıtlı çeşitli kategorilerde onlarca farklı film ve binlerce farklı türde müzik bulunmaktadır. Ayrıca USB Giriş bulunan ekranlar sayesinde yolculuğunuzu daha keyifli hale getirmek için kendi filminizi izlemeniz ya da kendi müziklerinizi dinlemeniz de mümkündür. Tüm otobüslerde bulunan Wi-Fi ile internete bağlanarak yolculuğunuz sırasında internette gezinebilir ya da internet üzerinden işlerinizi halledebilirsiniz. Oldukça rahat koltuklarda seyahat imkanı sunan Didim Seyahat, ayrıca yolcularına seyahat süresi boyunca kullanmaları amacıyla kulaklık da sağlamaktadır.

Didim Seyahat’in Şubeleri

Didim Seyahat’in şubesi bulunan yerler, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bodrum, Bursa, Denizli, Didim, Dinar, İstanbul, İzmir, Kuşadası, Marmaris, Muğla, Nazilli, Polatlı, Sandıklı, Sarayköy, Selçuk ve Söke’dir. Bu şehirlerin çoğunluğunda birden fazla şubeye sahip olan Didim Seyahat, günümüzde onlarca şubede yüzlerce çalışanı ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek için çalışmalarına ve faaliyetlerine devam ediyor.

Bilet satın alma ve rezervasyon alternatifleri

Didim Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com aracılığıyla online ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com sitesiyle bilet almak, fiyatları karşılaştırmak, sefer saatlerini incelemek gibi yolculuk deneyiminizi çok daha pratik hale getirecek işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Didim Seyahat Seferleri

Didim Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

didem 21.03.2019

Bayan yolcu olarak binmiştim. yanımdaki erkeği başka koltuğa aldılar. çok teşekkürler.

Didim Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Didim Seyahat

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)