• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2006

 • kurucu

  KURUCU

  Sebahattin Çimen

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Gümüşhane

 • telefon

  TELEFON

  0 456 444 44 29

Firma Hakkında

Turizm şirketlerinin kalitesini belirleyen niteliklerin başında hizmet verdikleri araçların kalitesi önemli bir yer tutmaktadır. Lüks otobüsleri ile rahat ve konforlu koltuklarla hizmet veren Lüks Gümüşhane Turizm, size keyifli bir seyahat vaat ediyor. Peki, otobüs yolculuklarında daha kaliteli bir yolculuk gerçekleştirmek için seyahat şirketinizi seçerken başka nelere dikkat etmelisiniz? Tercih ettiğiniz firmanın personeli güler yüzlü mü? Peki, söz konusu şirket sektörde ne kadar süreli bir tecrübeye sahip? Tüm bu kıstasları iyi değerlendirmeli, seyahat şirketinizi buna göre seçmelisiniz. Daha önce firmayı tercih edip seyahat eden yolcuların tavsiyeleri de size bu konuda yol gösterici olacaktır.

Güvenli, konforlu ve huzurlu yolcu taşımacılığını kendine misyon edinmiş Lüks Gümüşhane Turizm, kısa bir süre içinde hızla gelişmiştir. Firma, müşterilerinin değişen beklentilerine zamanında ve en uygun çözümler geliştirmeyi, kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı, müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sektörde belirleyici ve referans bir marka olan Lüks Gümüşhane Turizm, müşteri güvenliği için tüm tedbirleri almaktadır. Son model otobüsleri ile hizmet vermekte olan firma, profesyonel çalışanları ile müşterilerinden her zaman tam not alıyor.

Lüks Gümüşhane Turizm’i Tercih Etmeniz İçin Başlıca Sebepler:

Üstün kalite anlayışıyla sık sık seyahat edenlerin gözde otobüs firmalarından biri olan Lüks Gümüşhane Turizm ile yolculuğa çıktığınızda alacağınız nitelikli hizmetten birkaç tane örnek:

 • Lüks Gümüşhane, Karadeniz sahili boyunca süren bir yolculukla güzel bir manzaranın yanı sıra konforu da sizleri sunmayı amaç edinmiştir. Böylelikle yolculuklar yük olmaktan çıkıp, zevkli bir seyahat deneyimine de dönüşecektir.
 • Lüks Gümüşhane, uzun yolculuklar sırasında yorgunluğunuzu en aza indirgeyebilmek adına geniş koltuk sistemleri ile rahatlık sağlamaktadır. Misafirlerinin yolculukları boyunca fiziki konfor şartları altında keyifle seyahat etmeleri firmanın bir önceliğidir.
 • Lüks Gümüşhane, günümüz teknolojisinde sınırsız internet imkanı ile işlerinizi ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz konusunda hassasiyet gösterir.
 • Lüks Gümüşhane, yolculuk boyunca otobüslerin temizliği ve havalandırma sistemleriyle yakından ilgilidir. Firmanın uzun süren seferlerinde bile yolcuların olabilecek en sağlıklı ve rahat şartlar altında seyahat ediyor olması hedeflenmektedir.
 • Firma, güler yüzlü ve deneyimli personel kadrosuyla yolcularına en pozitif ve kaliteli şekilde hizmet etmeyi hedefler.

Lüks Gümüşhane Turizm Terminalleri ve Acenteleri

Sadece merkez otogarlar değil, sefer güzergahları üzerinde de acentelere sahip olan firma, her alanda yolcularına tam destek sunmaktadır.

Lüks Gümüşhane Turizm

Türkiye’nin birçok bölgesine seferleri olan Lüks Gümüşhane Turizm, 12 adet araç filosu ile hizmet vermektedir. Araçlarda Hız sabitleyiciler güvenli bir yolculuğu garanti eder. Araçlarda yolculuğun en iyi şekilde gerçekleşmesi için TV yayını, yolculuk boyunca kullanmanız için kulaklık, teknolojik cihazlarını şarj bitme derdi olmadan kullanabilmenize yardımcı olacak priz, USB girişi ve internet bağlantısı gibi detaylar yer almaktadır.

Lüks Gümüşhane Turizm Yolcularına Servis İmkanı

Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Lüks Gümüşhane Turizm, dilediğiniz noktaya güven ve huzurla varmanız konusunda size yardımcı olmak için tüm imkanları sunmaktadır.

Lüks Gümüşhane Turizm Şubeleri

Lüks Gümüşhane Turizm'e Ankara, Bursa, Çarşamba, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Havza, İnegöl

İstanbul, Kelkit, Kürtün, Ordu, Sakarya, Samsun, Terme, Tirebolu şubelerinden ulaşabilir, bilet satış ve iptali işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon ve uygun bilet alma seçenekleri

hizlibilet.com aracılığıyla Lüks Gümüşhane ucuz otobüs bileti ve rezervasyon alternatiflerine ulaşmanız ve sefer tarihlerini inceleyerek dilediğinizi seçmeniz mümkündür. Aynı şekilde hizlibilet.com ile farklı seferleri ve bilet fiyatlarını karşılaştırabilir, satın alma işlemlerinizi online olarak hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Lüks Gümüşhane Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

asım 31.05.2019

lüks gümüşhaneyle istanbulla gittim aracları temiz ve güzeldi sadece ikramları az ve iyi bulmadım fiyat uygundu

Lüks Gümüşhane Firması İçin Yorum Yap


Lüks Gümüşhane

4.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
100.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)