• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1954

 • kurucu

  KURUCU

  42 Ortaklı kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Salihli / Manisa

 • telefon

  TELEFON

  0 236 714 10 78

Firma Hakkında

Salihli Güven Turizm, 1954 yılında Salihli merkezli olarak 42 ortaklı bir kooperatif olarak kurulmuştur. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Salihli Güven Turizm, kurulduğu günden bu zamana yolcularına en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine temel bir prensip olarak belirlemiştir. Yolcularının daha iyi şekilde seyahat edebilmesi için yenilikleri sürekli olarak takip eden Salihli Güven Turizm uzman kadrosuyla birlikte özellikle Ege bölgesinde lider konumda olan bir firmadır.

Salihli Güven Turizm’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Köklü geçmişi ve gelişmiş filosu ile yolcularına hizmet veren Salihli Güven Turizm’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepler aşağıda sıralanmıştır:

 • Gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek araçlarını buna göre yenilediğinden dolayı kaliteli ve konforlu bir seyahat deneyimi vaat etmektedir.
 • Yolcuların güvenliğine son derece önem veren Salihli Güven Turizm seyahatin güvenli bir şekilde devam edebilmesi gerekli tüm önlemleri almaktadır.
 • Çalışanlarını özenli olarak seçen firma güler yüzlü, ve saygılı kişiler ile çalışmakta ve personellerine mesleki gelişim eğitimleri vererek hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.
 • Şehir içi ulaşım ağı ve servis imkanı ile yolcularının seyahati tamamlandıktan sonra da onların yanında olmakta ve gidecekleri yere en hızlı ve güvenli şekilde varmalarına olanak tanımaktadır.
 • Salihli Güven Turizm yılların verdiği tecrübe ve yenilikçi ruhu ile başta Ege bölgesi olmak üzere Türkiye’nin çok çeşitli yerlerine seferler düzenlemektedir.

Salihli Güven Turizm’in Filosu

Yolcularının kaliteli bir yolculuk geçirmesini öncelikli misyonu olarak gören Salihli Güven Turizm, araçlarını sürekli güncelleyerek gelişen teknolojiye uygun bir filoya sahip olma adına gerekli her adımı atmaktadır. Tüm araçlarında koltuk arkası ekranlara sahip olan firma, aynı zamanda sıcak ve soğuk içecekler ve çeşitli atıştırmalıklarla da yolcularının seyahatlerini çok daha iyi bir hale getirmektedir.

Salihli Güven Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılan peronları kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Salihli Güven Turizm bu peronlar aracılığıyla başta Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Salihli Güven Turizm’in Otobüslerinin Özellikleri

Teknolojik gelişimlere dikkat ederek araç filosunu yenileyen Salihli Güven Turizm’in tüm araçlarında koltuk arkası ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlar sayesinde araçta kayıtlı bulunan film ve dizileri izleyebilir ve müzikleri dinleyebilirsiniz. Kendine ait kulaklığı olmayan yolculara seyahat boyunca kullanabilmeleri amacıyla kulaklık da tahsis edilebilmektedir. Araçlarda bulunan Wi-Fi ile internete erişerek yolculuğunuzu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Araçlarda bulunan okuma lambası ile seyahatiniz boyunca kitap, gazete, dergi okumanız ve yolculuğunuzu daha hızlı ve güzel bir şekilde geçirmenizi mümkün kılmaktadır.

Salihli Güven Turizm’in Şubeleri

Salihli Güven Turizm yolcularına Ulaşabilmek amacıyla Türkiye’nin çeşitli yerlerinde çok sayıda şubeye sahiptir. Salihli Turizm’in şubesi bulunan yerler Antalya, Bursa, Gölmarmara, Harem, Isparta, İstanbul, İzmir, Manisa, Orhangazi, Salihli ve Turgutlu’dur. Salihli Güven Turizm buralarda bulunan çok sayıda şubesi ve güler yüzlü, yardımsever personeli ile yolculuğunuzla ilgili hizmetin aksamadan devam edebilmesi için her zaman yanınızdadır. 

Rezervasyon ve online satış

Salihli Güven Turizm ucuz otobüs bileti seçeneklerine hizlibilet.com üzerinden kolayca erişebilirsiniz. hizlibilet.com üzerinden Salihli Güven Turizm rezervasyon seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte online bilet satın alma ve rezervasyon yaptırma gibi işlemlerinizi yapabilir; seferlerin gün ve saatlerine bakabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Salihli Güven turizm Seferleri

Salihli Güven turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

SAMET 29.05.2019

SALİHLİ GÜVEN İLE İSTANBUL YOLCULUK YAPTIK ARACLAR VE HİZMET GAYET İYİ

ABDUL 29.05.2019

SALİHLİ GÜVEN İLE YOLCULK YAPTIK BURSYA BİLET UCUZ AMA HİZMET PEK OKADAR İYİ DEĞİL

Salihli Güven turizm Firması İçin Yorum Yap


Salihli Güven turizm

4.00 PUAN

Çok İyi
50.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
50.00%
(1)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)