• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1967

 • kurucu

  KURUCU

  Fikri Efendi Kaya

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Maraş

 • telefon

  TELEFON

  0 424 444 44 23

Firma Hakkında

Elazığ Hazar; 1967 yılında Chevrolet ve Margrus marka ağaç kasa araçlar ile münferit yolcu taşımacılığına başlamış, sektörün en eski ve köklü firmalarından biri olma ayrıcalığını taşır. Ağaç kasa Amerikan araçları ile sektöre girmiş olan, sonrasında ise zamana ayak uydurup teknolojik gelişmeleri takip ederek, şu an 30'u aşkın genç otobüs filosu ile saygın bir hizmet veren bir konuma oluşan firma, azmi ile yolcularına hizmette ne denli ileriye gidebileceğini kanıtlamaktadır. “Önce hizmet,” sloganı ile müşteri memnuniyetini ön plana alıp 750 personeli ile Türkiye genelinde misafirlerine modern ulaşım imkanı sağlamaktadır. Yılların tecrübe ve birikimi ile birlikte teknolojik gelişmeleri de takip ederek güvenli ve keyifli bir yolculuk sunmaktadır.

Neden Elazığ Hazar Turizm ile Seyahat Etmeliyim?

Üstün kaliteli hizmet anlayışıyla ve köklü geçmişinden gelen deneyimiyle Elazığ Hazar Turizm, müşterileri tarafından sevilen bir firma olarak öne çıkmaktadır. Elazığ Hazar Turizm farkıyla seyahat etmeniz için başlıca sebepleri sizin için sıraladık:

 • Geçmişten gelen tecrübesiyle, sektöründe deneyim kazanmış olan Elazığ Hazar Turizm, yolcularına bu tecrübeyi yansıtarak üst düzey bir yolculuk yaşamalarını hedeflemektedir.
 • 750'e yakın personeli ve bu personellerin eğitimi ile kurumsal anlayışı ödev edinmiş olan Elazığ Hazar Turizm yolcularına saygın bir hizmet sunmaktadır.
 • İkramlarını anlık değil, yol boyunca sınırsız bir şekilde sunmayı temin etmiştir.
 • Elazığ Hazar Turizm, ebeveynlerinin bulunamadığı durumlarda 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için geliştirdiği refakatçi sistemi ile gözünüzü arkada bırakmayacak güvenli bir seyahat fırsatı sunmaktadır.
 • Elazığ Hazar Turizm, yılların deneyim ve tecrübesinin getirdiği öncülük ve kurumsallığı ile terminallerden tam vaktinde kalkış konusunda özen göstermekte ve seyahatinizin planladığınız şekilde gerçekleştiğinden emin olmaktadır.

Elazığ Hazar Turizm Filosu ve Otobüslerinin Özellikleri

Elazığ Hazar Turizm; kurulduğu yıllardan bu güne, çağdaş imkanlar dahilindeki en kaliteli otobüsleri filosunun parçası haline getirme politikası izlemiştir. Karlı, buzlu yollarda patinajı önleyen ASR, ani frenlerde kaymayı önleyen ABS sistemleri ve üstün vücut rahatlığı sağlayan geniş ergonomik koltuklar ile Elazığ Hazar Turizm konuklarına yalnız konfor değil, güvenli bir yolculuk olanağı sunulmaktadır. Her koltukta bulunan emniyet kemeriyle yolcu güvenliği sağlanmaktadır. Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden belirlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engellenmektedir. Özel şoför mahali tasarımı ve bilgisayar sistemi ile mevcut arızalar, iklim koşulları ve teknik bilgiler ekrandan kaptana aktarılmakta ve yolcuların mümkün olan en güvenli koşullarla seyahat ettiğinden emin olunulmaktadır.

Elazığ Hazar Turizm’in Otobüslerindeki Diğer Hizmetleri ve Yolcu Servisleri

Şubelerinden ve otobüs terminallerinden servis hizmeti sunan Elazığ Hazar Turizm güvenle evinize varmanız için çalışmaktadır.

Özel ayna düzeni, daha da geliştirilerek, aynanın içine gizlenen kamera ile otobüsün ön, arka ve yan görüş alanını genişletilmiş ve ayrıca aracın park halinde asgari yer kaplaması sağlanmıştır. Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava zararlı gaz ve alerjik polenlerden arındırılıp, otobüsün iç havası bu sistem sayesinde dört mevsim en uygun seviyede tutulmaktadır. Otobüsteki bilgisayarlı klima sistemi ile otobüs içindeki hava 30 saniyede bir yenilenmektedir Genişletilmiş koltuk aralığı ile daha rahat seyahat imkanı sağlanmıştır. Tam donanımlı mutfak özellikleri ile isteğe bağlı olarak sıcak ve soğuk ikram yapılmaktadır.

Ucuz bilet fiyatları ve rezervasyon olanakları

Elazığ Hazar Turizm bilet satın almada sağladığı kolaylıklar ile de öne çıkıyor. hizlibilet.com aracılığıyla rezervasyon ve bilet satın almak işlemlerini kolayca ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Elazığ Hazar Turizm ucuz otobüs bileti seçeneklerinin yanı sıra, diğer uygun seferleri görerek istediğiniz saat ve fiyattaki biletleri almak için hizlibilet.com üzerinden seçeneklerinizi karşılaştırabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Elazığ Hazar Turizm Seferleri

Elazığ Hazar Turizm Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Elazığ diyarbakır 21.03.2019

Elazığ diyarnakır arası işten dolayı her hafta gidiyorum. Sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Elazığ Hazar Turizm Firması İçin Yorum Yap


Elazığ Hazar Turizm

5.00 PUAN

Çok İyi
100.00%
(1)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
0.00%
(0)
Çok Kötü
0.00%
(0)