Sakarya Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Sakarya

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  2011

 • adres

  ADRES

  Hanlıköy Mah. Hürriyet Cad. No:2 Arifiye/Sakarya
  MERKEZE UZAKLIK : 6,5 km

 • telefon

  TELEFON

  (0264) 281 2218

Sakarya Otogarı Otobüs Firmaları

Sakarya Otogarı Hakkında Bilgi

2011 yılında hizmet vermeye başlayan Yeni Sakarya Otogarı uzun bir bekleyişten sonra Türkiye’de yer alan modern otogarlar arasına girmiştir. Kapalı alanı yirmi dört bin metrekare olan Sakarya otogarı (şehirlerarası otobüs terminali) toplamda seksen bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Yüksek yolcu trafiğine sahip olan otogarın bu yoğunluğunu yaşamasındaki en büyük neden Karadeniz Bölgesi ve İstanbul arasındaki son nokta olma özelliğini taşımasıdır.

Binlerce kişiyi ağırlayan otogar, Türkiye’nin her yerine otobüs seferleri düzenliyor. Her gün bölgesel ve ulusal firmaların girip çıktığı otogar, bünyesinde kafe, restoran, bekleme salonu ve emanetçi alanlarından oluşan ihtiyaç giderme bölümlerine de sahiptir. Birçok tesise bünyesinde yer veren otogara ulaşım sağlamak için firmaların kendilerine ait servisleri ya da minibüsler kullanılır. Sakarya’nın farklı noktalarından kolaylıkla ulaşım sağlamak mümkündür. Otobüs bileti alınabilecek birçok gişeye sahip olan Sakarya otogarından kalkan otobüsler ise Metro, Kamil Koç, Truva, Kontur, Tatlıses, Efe Tur, Sakarya Sev Turizm, Kuzey Yıldızı firmalarına aittir.

Haritada Sakarya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Sakarya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()