• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1986

 • kurucu

  KURUCU

  27 Ortaklı kooperatif

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Bursa

 • telefon

  TELEFON

  0 (224) 261 54 60 - 61

Firma Hakkında

Narlıca Seyahat, 1986 yılında Osmangazi merkezli 27 ortaklı bir kooperatifin ürünü olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi yönetim bir anlayışıyla misafirlerine rahat ve güvenli bir yolculuk sunmak için faaliyet gösteren Narlıca Seyahat, modern araçları ile yolcularına üstün nitelikli hizmet vermektedir. Çağın getirdiği teknolojik yenilikleri sürekli takip eden firma saygılı, güler yüzlü ve bilgili çalışanlarıyla her geçen gün sektörde daha iyi bir konuma gelmektedir. 

Narlıca Seyahat’i Tercih Etmek için En Önemli Sebepler

Osmangazi merkezli olarak kurulmasına rağmen geçen sürede hızla büyüyerek Türkiye’nin çeşitli alanlarına seferler düzenleyebilecek hale gelen Narlıca Seyahat’i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli sebepleri sizin için sıraladık:

 • Firma, yenilikçi yönetim anlayışı sayesinde teknolojiyi yakından takip etmekte ve araçlarını teknolojik gelişmelere uygun olarak yenilemektedir.
 • Çalışanları güler yüzlü, saygılı ve bilgili kişilerden oluştuğu için, yolculuğunuzu rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz sorunlar için tüm güvenlik önlemlerini alarak yolculuğunuzun güvenli bir şekilde geçmesini sağlamaktadır.
 • Firmanın geniş şube ve servis ağıyla gönül rahatlığıyla seyahat öncesi ve sonrasında Narlıca Seyahat ekibinden destek alabilirsiniz.

Narlıca Seyahat’in Nitelikli Filosu

Araçlarında iyi bir teknolojik altyapıya sahip olmaya son derece önem veren Narlıca Seyahat, tüm araçlarında yolcularının isteklerini karşılayacak donanımlara sahiptir. Tüm araçlarında televizyon, internet ve klima gibi kıymetli hizmetlere sahip olan Narlıca Seyahat, yolcularının seyahatlerini en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Narlıca Seyahat Tarafından Kullanılan Terminaller

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için tahsis edilmiş peronları kullanan Narlıca Seyahat, Bursa terminalinde 76 numaralı peron ve Yalova terminalinde 3 numaralı peronları kullanmaktadır. Bu peronlardan Türkiye’nin çeşitli yerlerine yolculuk yapabilir ve kaliteli bir seyahat deneyimine sahip olabilirsiniz. Bunun dışında çeşitli terminallerden değişen peron numaralarıyla da Narlıca Seyahat seferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Narlıca Seyahat’in Otobüslerinin Özellikleri

Araçlarının teknolojik olarak iyi durumda olmasına son derece önem veren Narlıca Seyahat, yolcularının seyahatlerini en güzel şekilde geçirebilmeleri için en güncel donanımları kullanmaktadır. Araçlarının tamamında koltuk arkası ekran bulunan Narlıca Seyahat, bu sayede yolcularına televizyon izleme, ekranlarda bulunan filmleri izleme ve müzikleri dinleme olanağı tanımaktadır. İsteyen yolcularına yolculuk boyunca kullanabilmeleri amacıyla kulaklık da tahsis eden firmanın otobüslerinde ayrıca her kişi için özel bir okuma lambası da yer almaktadır. Okuma lambası sayesinde seyahatiniz boyunca diğer misafirleri rahatsız etmeden kitap ve gazete okuyabilir ve böylece yolculuğunuzun çok daha hızlı bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Narlıca Seyahat’in Şubeleri

Narlıca Seyahat seferlerini yolcularına ulaştırabilmek için çok sayıda şubeye sahiptir. Narlıca Seyahat’in şubesi bulunan yerler, Bursa Gemlik, İznik, Kocaeli, Karamürsel, Sakarya ve Yalova’dır. Listede yer alan il ve ilçelerde bir çok şubeye sahip olan Narlıca Seyahat, bünyesinde çalışan yüzlerce güler yüzlü, saygılı ve iletişimi kuvvetli çalışanıyla yolcularına konforlu, huzurlu ve güvenli bir yolculuk hizmeti sunabilmek için var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir.

Narlıca Seyahat Rezervasyon ve Online Ucuz Bilet Satışı

Narlıca Seyahat ucuz otobüs bileti ve rezervasyon seçeneklerine hizlibilet.com adresi üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. hizlibilet.com aracılığıyla online bilet ve rezervasyon seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Bununla birlikte seyahat saatleri öğrenmek, en uygun fiyatlı biletleri bulmak ve tüm satın alma işlemlerini de online gerçekleştirmek için hizlibilet.com’u kullanabilirsiniz.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Narlıca Seyahat Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

turan 30.05.2019

narlıca ile bursaya gittik hizmetten pek memnun kalmadık şöferleri suratsızdı fiyat ise pahalı

ece 30.05.2019

narlıca ile sakaryay yolculuk yatım çok memnun kaldım hizmet gayet iyi

Narlıca Seyahat Firması İçin Yorum Yap


Narlıca Seyahat

3.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
50.00%
(1)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
50.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)