İZOTAŞ İzmir Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  İzmir

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1998

 • adres

  ADRES

  Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd. 285/2, 35070 Bornova/İzmir
  MERKEZE UZAKLIK : 8 km

 • telefon

  TELEFON

  (0232) 472 10 10

İZOTAŞ İzmir Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

İZOTAŞ İzmir Otogarı Hakkında Bilgi

İzmir'in Bornova ilçesinde yer alan şehirlerarası otobüs terminali 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye'nin önde gelen terminalleri arasında olan İzotaş İzmir Otogarı (şehirlerarası otobüs terminali) 74 tanesi şehirlerarası olmak üzere toplam 128 perona sahiptir. Otogara gelmek isteyen yolcular toplu taşımadan yaralanabilecekleri gibi seyahat firmalarının şehir içi servislerinden de yararlanabilmektedir.

Gerek otogara ulaşım gerekse otobüsün beklenmesini kolaylaştırabilmek adına her şey düşünülmüş. Zengin ulaşım ağı ile otogara kolayca ulaşabilir, otobüsünüzü beklerken kafeterya ve restoranlarda bekleyebilir ya da sizler için özel olarak yapılmış büyük ve ferah bekleme salonlarında oturabilirsiniz. Otobüs bileti almak için yolcuların hizmetine sunulmuş 86 tane yazıhane mevcuttur. Karmaşa ve karışıklığı ortadan kaldırabilmek için iki katlı olarak dizayn edilen otogarda çevre ilçelere ve yakın illere giden otobüs ve diğer araçlar bir katta, uzak mesafelere giden otobüsler ise diğer katta konuşlanmıştır. Ayrıca otogara diğer şehirlerden gelenler için çok geniş bir ağa sahip olan şehir içi servis hizmeti firmalar tarafından sunulmaktadır.

Haritada İZOTAŞ İzmir Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
İZOTAŞ İzmir Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()