Antalya Otogarı

 • şehir

  ŞEHİR

  Antalya

 • kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1996

 • adres

  ADRES

  Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bulv. Kepez / Antalya
  MERKEZE UZAKLIK : 9,2 km

 • telefon

  TELEFON

  (0242) 332 01 05

Antalya Otogarı Kalkışlı Otobüs Seferleri

Antalya Otogarı Hakkında Bilgi

1996 tarihinde kurulan Antalya otogarı şehir merkezine 9,2 km uzaklıkta yer alır. Antalya Kepez Yenidoğan mahallesinde yer alır. Şehir dışına kurulan Antalya otogarı için ulaşım kolay sağlanır. Şehir merkezinden otogara giden toplu taşıma ve kooperatif otobüsleri mevcuttur. Ayrıca otobüs firmalarının servislerini ve kendi özel aracınızı kullanarak da ulaşabilirsiniz. İlçelerden gelen ilçe otobüslerini de kullanmak bir diğer seçenektir. Antalya otogarında beklerken bir şeyler içmek ve yemek için kafe ve pastaneleri kullanabilirsiniz. Otogar içinde hediyelik eşya satan dükkanlar bulunur.

Antalya çok turist alan bir bölge olduğu için otogarın içinde de hediyelik eşya satan dükkan oldukça fazladır. Otogarın içinde ve dışında Antalya'nın meşhur muzu satılmaktadır. Sıcak bir il olduğu için her yerde soğuk içecek bulmak mümkündür. Büyük otogarlar haricinde genelde bulunmayan emanet eşya yeri Antalya otogarında bulunmaktadır. Yaz aylarında yolcu sayısı fazla olduğu için kapasitesi az gelmektedir. Birçok otobüs firmasının uğrak yeri olan otogarda firmaların yazıhaneleri veya internet sitelerinden otobüs bileti temin ederek yolculuk yapabilirsiniz.

Haritada Antalya Otogarı
Son Yapılan Yorumlar
Bu otogar için daha önce yorum girilmedi. Yorum bırakarak başka kullanıcıların otogar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
Antalya Otogarı Otogarı İçin Yorum Yap


PUAN

Çok İyi
0.00%
()
İyi
0.00%
()
Orta
0.00%
()
Kötü
0.00%
()
Çok Kötü
0.00%
()