• kuruluş tarihi

  KURULUŞ TARİHİ

  1989

 • kurucu

  KURUCU

  Yusuf Çelebi

 • genel merkez

  GENEL MERKEZ

  Kocaeli

 • telefon

  TELEFON

  0262 323 64 23

Firma Hakkında

Kocaeli merkezli olarak 1990 yılında kurulan Efe Tur, "Önce insan" sloganıyla yörenin beğenilen ulaşım firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Firma, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere pek çok rotada müşterilerine konforlu ve huzurlu yolculuk seçenekleri sunuyor. Müşteri ihtiyaçlarını ve rahatlığını ön planda tutarak, seyahat tercihleri arasında ön sıralarda olmayı hedefliyor.

Önceleri bir aile şirketi olarak kurulan ve uzun yıllar bu şekilde hizmet veren Efe Tur, son yıllarda çok ortaklı yapısı ile yoluna devam ediyor. Geçmişten bugüne getirdiği hizmet ruhunu yitirmeden, hizmet değerlerine sahip çıkarak sektördeki yerini geliştiren Efe Tur, müşteri memnuniyetini temel alan bir faaliyet çizgisi izliyor.

Güzergah ve terminaller

Efe Tur seferlerini, başta Ankara, İstanbul ve Kocaeli olmak üzere Yalova, Gebze, Bartın, Karamürsel, Ankara, Antalya, Alanya, İnegöl, Bursa, Zonguldak, Düzce gibi pek çok il ve ilçeye düzenliyor. Efe Tur, hizmet verdiği güzergâhlara bağlı olarak bu hatlarda geniş bir bilet satış ve servis ağına da sahip bulunuyor. Ankara, Kocaeli, Karabük, Bursa, İzmir, İstanbul gibi büyük kentlerde ve pek çok ilçe otogarında terminalleri bulunan Efe Tur ucuz bilet politikasıyla bu kentlerin gözde turizm firmalarından biri olarak öne çıkıyor.

Teknoloji, konfor ve güler yüz

En son teknoloji araçlarını, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sıklıkla yenileyen ve yeni teknolojiler ile donatan Efe Tur ucuz bilet politikasıyla da yolcuların beklentilerini karşılayacak adımlar atıyor. Araç yaşlarının genç olmasına özen gösteren firma, en kaliteli otobüs markalarının en sevilen modellerinden oluşan filosuyla konforlu bir yolculuk vaat ediyor. Araç filosunda yer alan otobüsler ise teknik özellikleri ile her türlü konforu sağlayacak biçimde tasarlanmış durumda.

Her koltuk için bir televizyonun bulunduğu konforlu koltukların yanı sıra ihtiyaç duyulan teknolojik donanımlar da yer alıyor. Koltuk arkası ekranlarda ayrıca film izlenebiliyor, müzik dinlenebiliyor. Seyahat boyunca kullanılabilen kablosuz internet ağı desteğiyle yolcuların keyifli bir yolculuk sağlamalarına, kesintisiz olarak internete ulaşmalarına imkân veriyor. Tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunması da firmanın önemsediği konular arasında yer alıyor.

Efe Akademi ile sürekli eğitim

Son teknolojiye sahip otobüslerindeki rahatlığı personelinin uzmanlığı ve güler yüzü ile tamamlayan firma, deneyimli ekipleriyle çözüm odaklı ve güvenli bir seyahat sunuyor. Yolcuların her türlü ihtiyaçlarının gözetildiği ikramlar sunan Efe Tur seferleri süresince ikramlar güzergaha, yolculuk saatine ve süresine göre çeşitlenebiliyor.

Efe Tur sunduğu yüksek hizmet kalitesini sürekli hale getirmek üzere personelinin eğitimine özel önem veriyor. Misafirleri ile doğru ve etkili bir iletişim amacıyla seyahat personelinin eğitimini artırmak ve hizmet performansını daha yukarılara taşımak üzere Efe Akademi'yi kuran Efe Tur, burada sürekli eğitim hizmeti sağlıyor. Burada verilen eğitimler sayesinde verimli, bilgili, tecrübeli ve yenilikçi personeller yetişiyor ve Efe Tur seferleri çok daha konforlu hale geliyor.

Rezervasyon ve satın alma seçenekleri

Efe Tur rezervasyon ve bilet satın alma açısından avantajlı koşullar sunuyor. Efe Tur ucuz bilet seçeneklerinin yanında bagaj, servis gibi konularda da misafirlere her türlü hizmet veriliyor. Yolcularını mümkün olabilen en yakın noktadan alan Efe Tur, varış noktalarında da güzergâhlardaki en uygun noktalara bırakıyor. Seyahat süresinde verilen molalarda da bu konfor kalitesine uyumlu tesisler tercih ediliyor.

Efe Tur ucuz otobüs bileti ile ilgili tüm işlemler hizlibilet.com sitesinden kolayca halledilebiliyor. Efe Tur rezervasyon ve satın alma seçenekleri online olarak hizlibilet.com'da bulunuyor. Efe Tur, müşterilere ihtiyaç duyduklarında iptal edebilme, tarih değiştirebilme ya da bileti açığa alma gibi seçenekler de sunulabiliyor.

Otobüs Özellikleri

İnternet

Koltuk Ekranı (Uydu)

TV (Genel)

Kulaklık

Müzik Yayını (Koltuk)

Koltuk Ekranı (10 inç)

USB Giriş

Rahat Koltuk

Müzik Yayını (Genel)

Cep Telefonu (Serbest)

Koltuk Ekranı (MIT)

Namaz Vakitlerinde Durur

Okuma Lambası

Radyo (Kişisel)

220 Volt Priz

Koltuk Ekranı (13 inç)

WC

Kahvaltı

Efetur Seferleri

Efetur Şubeleri
Son Yapılan Yorumlar

Efe 21.03.2019

Adım gibi olan firma ile çok seyahat ettim. Ama t5 otobüs şoföründen çok memnun kalmadık.

Efetur Firması İçin Yorum Yap


Efetur

2.00 PUAN

Çok İyi
0.00%
(0)
İyi
0.00%
(0)
Orta
0.00%
(0)
Kötü
100.00%
(1)
Çok Kötü
0.00%
(0)